Презентаційна сторінка ігрових повнометражних та короткометражних (плюс мінісеріал) кінопроєктів (не екранізованих сценаріїв) дипломанта «Коронації слова„-2020 і 2021 рр. у номінації «Кіносценарії» Олексія Мазура, м. Дніпро.

Кінопроєкт «САШКО-дурко» — ігровий повнометражний.

Жанр: воєнна драма.

Логлайн:

Хлопець-сирота з ментальними вадами прагне помсти російським окупантам, які увійшовши в місто, стратили його сусідів у підвалі багатоповерхівки через наявність серед них Атовця-візочника. Ненависть хлопця підсилює спалена росіянами при особистому огляді світлина — найдорожча для нього річ, яку дбайливо беріг у пам'ять про маму.

(синопсис короткий та розлогийтут; сценарій готовий)

Кінопроєкт «ПіаНіна» — ігровий короткометражний.

Жанр: воєнна драма.

Логлайн:

Молода й амбітна піаністка Ніна відкидає залицяння хлопця-музиканта, не вірячи у щирість його почуттів. Після російського повномасштабного вторгнення йде у військо добровольцем, де стає снайперкою. На фронті їй випадає нагода переконатися у правдивості відхиленого кохання, яке вже не повернути.

(синопсис і сценарійтут)

Кінопроєкт «Ведмідь» — ігровий короткометражний.
Жанр: драма
Логлайн:
Кремезної статури чоловік — Ведмідь — після сімейної сварки через підозру в подружній зраді приходить миритися з Дружиною. Він не може жити без неї та донечки. Російська ракета, що влучає у будинок, назавжди ділить його життя на до і після.
(синопсис і сценарійтут)
 

Кінопроєкт «Блек» — ігровий короткометражний.

Жанр: воєнна драма, містика.

Логлайн:

Боєць ЗСУ з позивним «Дог» дивом уникає смерті на фронті й припускає, що до його порятунку міг бути причетний домашній пес Блек, який в цей час перебував за сотні кілометрів від «нульовки».

 
(синопсис і сценарій - тут)

Кінопроєкт «На касі» — ігровий короткометражний

Жанр: драма

(хронометраж — 3 хвилини; одна локація; фільм-кліп)

Логлайн: 

Працюючи у маркеті, Касирка стає свідком сімейної драми: перед її очима проминає історія стосунків Чоловіка і Жінки, чиє щасливе подружнє життя зруйнувала велика російсько-українська війна. 

(синопсис і сценарійтут)

Кінопроєкт «Замкнутий простір» — ігровий короткометражний.

Жанр: воєнна драма

 

Логлайн:

Через страх замкнутого простору ветеран російсько-української війни, який горів у танку, уникає ліфту. Живучи на горішньому поверху, він спускається і піднімається сходами. Одного дня сусідська дівчинка просить його піднятися з нею у ліфті, бо відтоді як застрягла там, боїться користуватися підйомником сама.

(синопсис і сценарійтут)
 
 
Кінопроєкт «Посилка» — ігровий короткометражний.
Жанр — воєнна драма.
 
Логлайн:
Коли подружжя збирає синові посилку на фронт, у чоловіка дзвонить смартфон. Він отримує трагічну звістку, але не наважується повідомити її дружині.
 
(синопсис і сценарійтут)

Кінопроєкт «Я — двохсотий„, ігровий короткометражний.

Жанр: воєнна драма, містика, фентезі.

Логлайн:

Під час ворожої атаки в бійця ЗСУ закінчуються патрони, а рашисти все ближче підступають до окопу. Він дістає єдину гранату і смикає за кільце. У цей момент воїн губиться в часі і просторі, не знаючи чи ще живий, чи вже мертвий.

(синопсис і сценарій — тут)

Кінопроєкт «Сніжка» — ігровий короткометражний.
Жанр: кримінальна драма, нуар

Логлайн:

Тримаючи пістолет напоготові, Кілер вичікує в автівці жертву. Через пустощі дітлахів у лобове скло раптово влучає сніжка. Кілер смикається і зброя вистрілює, ранячи його у ногу. З великою крововтратою Кілер опиняється у «замовленого» йому Хірурга, який перед операцією натрапляє на свої фото у смартфоні Кілера та пістолет у барсетці найманого вбивці.

(синопсистут; сценарій — готовий)

 

Кінопроєкт «Безхатько» — ігровий короткометражний.

Жанр: кримінальна драма

Логлайн:

Колишній театральний актор опиняється на вулиці через пристрасть до оковитої, якою заливав утрату сина. Після років злидарювання він викрадає з місця кримінальних розборок повну сумку грошей. Облаштовує своє життя, але згодом віддає всю суму на лікування онкохворого сина випадково зустрінутої повії. Вона ж видає бандитам безхатька раніше, ніж дізнається, як він розпорядився крадіжкою.

(синопсистут; сценарій готовий)

Кінопроєкт «Старий пердун» — ігровий короткометражний.

Жанр: соціальне драмеді

Логлайн:

Сивочолого самотнього вдівця так часто у громадських місцях ображають за незграбність і неповороткість «старим пердуном», що одного дня, той, зустрівши на лавці у парку незнайомго студента, пропонує зіграти у пердіж. А випадкову перехожу літню пані старий просить бути їм суддею.   (синопсис — тут; сценарій готовий)

Кінопроєкт «Сценарист іде ва-банк» — ігровий повнометражний.

Жанр: кримінальна комедія

 

Логлайн:

Продюсер не вірить у викладений Сценаристом у сценарії спосіб пограбування банку й вимагає переписати історію, щоби вона була правдоподібною. Аби довести дієвість вигаданого способу грабежу Сценарист іде й успішно грабує банк. Він не знає, що випадково опинився в центрі ретельно спланованої афери, де грабіжника вже чекали, тільки іншого. Тепер Сценариста розшукує і поліція, і злодії.

(синопсистут; сценарій готовий)

Кінопроєкт «Приватне повідомлення» — ігровий, повнометражний.

 

Жанр: містична драма

 

Логлайн:

Вдівець-таксист, що живе з малим Сином, планує розправу над Мажором, який на «Джипі» збив його Дружину та уникнув покарання. Сумуючи за коханою, відвідує її Фейсбук-сторінку, де у «приватці» пише про свої почуття та наміри. Готовий вчинити самосуд, Вдівець отримує від загиблої приватне повідомлення з проханням не робити цього.

(синопсистут; сценарій готовий)

Кінопроєкт «Халепа» — ігровий короткометражний.

Жанр: кримінальне драмеді, нуар

Логлайн:

Молодому кілеру замовляють ліквідацію досвідченого колеги, який на старості літ вирішив вдатися до «благодійництва», безоплатно усуваючи покидьків суспільства: безсовісного суддю, директора-баригу, брехливого депутата. У кав'ярні, де відпочиває старий, в молодика клинить ствол, а жертва люб'язно запрошує до свого столику. У бесіді замовлений ділиться віхами «трудової» біографії. Обидва проникаються взаємною симпатією, одначе молодику суворо нагадують, що завдання потрібно виконати.

(синопсистут; сценарій готовий)

Кінопроєкт «Інклюзивний поліцейський» — міні-серіал (4 с.)
Жанр: драмеді, пригоди, кримінал.
Логлайн:
Хлопець із синдромом Дауна Данило Науменко виборює право служити в поліції — спочатку завдяки пілотній програмі з інклюзії стає патрульним на один день, а довівши свою дієздатність, закріплюється в основі. Невдовзі він викриває шефа наркоконтролю полковника Конопляного у кришуванні наркоторгівлі. Протистоячи впливовому корупціонеру, інклюзивний патрульний рятує від згубної звички зустрінуту на виклику чарівну ровесницю-танцівницю Оксану, до якої в нього виникають ніжні почуття.
(посерійні синопсиси — тут
Кінопроєкт «Рецидив» — ігровий повнометражний
Жанр: кримінальна драма.
Логлайн:
Виснажений недугом онкохворий Сергій (20) хоче покінчити життя самогубством і ділиться своїми намірами з братом-таксистом Андрієм (30). Сергій прагне миттєвої смерті і вирішує, що найбільш підходящий для цього засіб — куля. Загублений нетверезим пасажиром у салоні таксі ствол ставить перед Андрієм моральну дилему.
 
(синопсис, сценарійтут)
Кінопроєкт «Форвард» — ігровий короткометражний.
Жанр: драма, спорт
Логлайн:
Професійний футболіст, що зазнав травми, яка унеможливила спортивну кар'єру, передає свій досвід сину, вбачаючи у ньому спадкоємця своєї майстерності. Але підтриманий матір'ю, той обирає музику. Сприймаючи це особистою образою і крахом всього, чим жив, батько йде з сім'ї.
(синопсис, сценарійтут)
Кінопроєкт «Голкіпер» — ігровий короткометражний.
Жанр: спортивна драма
Логлайн:
Футбольний голкіпер-ветеран, чиї кращі роки далеко позаду, вирішує покінчити життя самогубством, коли йому відмовляють вийти на поле в останній день контракту і працевлаштуватись у клубі, адже це унеможлювлює виплату житлового кредиту та лікування важко хворої матері.
 
(синопсис, сценарійтут)
Кінопроєкт «Лесик» — ігровий короткометражний.
Жанр: соціальна драма.
Логлайн:
Маючи інвалідність через важку хворобу, яку переніс у дитинстві, Лесик (20) живе разом з Матір'ю — інвалідом ДЦП. Її серце не витримує грубості і хамства, з яким стикається в навколишньому світі. Лесик, що в житті і мухи не скривдив, жорстоко мститься за втрату.
(синопсис тут)

 

Кінопроєкт «Мандаринка» — ігровий корооткометражний.

Жанр: драма

Логлайн:

Тринадцятирічний Льоха не оминає нагоди покепкувати над своєю новою однокласницею — особливою дівчинкою Іванкою. Попри це, вона не може лишитися осторонь, коли бачить, як дорогою додому на нього нападають троє хлопців. Її вчинок дивує як хуліганів, так і Льоху.

(синопсис і сценарій — тут)

 

Кінопроєкт «Спогад» — ігровий короткометражний.

Жанрдрамафентезі.

Логлайн:

Перед Волоцюгою у нічліжці раптово постає Чарівник, пропонуючи докорінно змінити злиденне життя на краще, зробивши жебрака заможним і щасливим. Для цього Волоцюзі лише треба зректися усіх його спогадів. Волоцюга радий дивовижному шансу на портяунок, але з'ясовується, що має один спогад, від якого відмовитися не може.

(синопсис і сценарій — тут)

автор — Олексій Мазур, м. Дніпро
https://www.facebook.com/oleksiy.mazur/ 
ПУБЛІКАЦІЯ — СЦЕНАРНА ПРОПОЗИЦІЯ ПРОДЮСЕРАМ З ЕКРАНІЗАЦІЇ ВИКЛАДЕНИХ КІНОПРОЄКТІВ