Правила

Site.ua — українська блог-платформа. Завдання сайту — зібрати цікавих авторів, здатних створювати якісні та популярні матеріали.

На сайті може зареєструватися будь-який користувач.

Автори розділені на три групи.

Топ-блогери — автори, статті яких певну кількість разів потрапляли в тижневий топ «Кращих статей» , що публікується адміністрацією сайту. Кількість топ-блогерів підтримується близько 50 осіб, тому «планка» для потрапляння в топ-блогери буде з часом підвищуватися. Якщо число влучень в топ у автора стає нижче нового критерію, то він переходить в «Клуб» . Статті топ-блогерів публікуються у відповідному розділі і автоматично потрапляють в розділ «Вибір редакції» .

Клуб — автори, статті яких хоча б один раз потрапляли в тижневий топ. Статті членів клубу публікуються в розділі «Клуб» і можуть потрапити в «Вибір редакції» . Нові статті з розділу «Клуб» видно на головній сторінці.

Sandbox — розділ для нових авторів — тих, хто поки не написав жодної топової статті. Статті цих авторів публікуються в розділі «Sandbox» і теж мають шанси потрапити в «Вибір редакції» . Оскільки реєстрація відкрита, для цього розділу діє спам-фільтр — автор не може публікувати матеріали частіше ніж раз в 8 годин.

Адміністрація сайту не може нести відповідальність за блоги, опубліковані на ньому, оскільки вони, за вийнятком новин та редакційних матеріалів, є плодом творчості сторонніх користувачів. Разом з тим, адміністрація сайту може банити користувачів та видаляти їх статті, а також змінювати належність автора до групи, спираючись на свій здоровий глузд, закони України та розуміння рамок пристойності. Якщо ви не довіряєте здоровому глузду адміністрації, рекомендуємо утриматися від реєстрації на нашому сайті.

Усі матеріали, опубліковані на сайті, можуть бути перевидані на інших майданчиках за умови посилання на цей сайт у першому абзаці, якщо автор публікації окремо не зазначає зворотнє.

Акаунт — сторінка сайту, до якої відвідувач отримує персональний доступ після реєстрації та/або авторизації на сайті.

Відвідувач має право припинити використання Сайту та відмовитися від створеного ним аккаунта, надіславши адміністрації на адресу електронної пошти [email protected] зі своєї адреси електронної пошти, вказаної під час реєстрації на сайті, запит на видалення акаунту з сайту.

Адміністрація видаляє аккаунт відвідувача протягом 5 (п'яти) робочих днів після отримання запиту.