Ну от давайте чесно,... правді в очі...
Ну от, патріот пішов у націоналісти. І що? Каменем по лобі! На! Півтора відсотка електорату на виборах, 0.5 відсотків електорату... От — «це вони дурні», ... не хочуть голосувати...

Давай чесно подивимось! Чим була програма Бандери, наприклад? Ну так, така сама, як і в тебе! Тільки є дуже велика різниця! Дуже-дуже-дуже велика! 

От програма Бандери все — українцям, землю — селянам, заводи — робітникам, націоналізм... 
У 30-ті роки це було поєднання усього самого трендового, самого модного, поширеного, популярного, революційно-загадково-привабливого, того, що ТОДІ по модним теоріям здавалося панацеєю! Під кінець 30-х,... націоналізм був ідеологією самої потужної і промислового передової країни-лідера в Європі.  
Тобто тоді з такою програмою Бандера мав: популярність серед молоді, підтримку трудящих, підтримку потужних сил і урядів майже в кожній країні Європи... Лозунг землю — селянам просувався у той час, коли у більшості народу було сільське господарство: «селянин-плуг-кінь». І тоді «землю — селянам» був сучасний, ефективний, обґрунтований метод господарювання. На заводах руки робочих були ще головною силою і потужністю. Нужденні трудящі пам'ятали і бачили важкий труд на іноземця по 12-14 годин на добу. І куди проти нього? Проти іноземного капіталіста чи барина? В суд? Російський? Польський? Австрійський? 
Така була ситуація і така була величезна узгодженість програми по всім пунктам РЕАЛЬНОСТІ. 

Подивімося на тебе. Що там у тебе в програмі? 
Заводи рабочим!!! Це коли всього 20 років тому, кожній бабці, кожному робочому дали по ваучеру на володіння заводом і всі ті ваучери проміняли,.... самі знаєте, на не буду писати на що. Всі от тільки-тільки бачили це, і всі добре розуміють, що ця твоя ідея не значить НІЧОГО,... нічого доброго. ПУСТИШКА! ПШИК! 

«Землю селянам» кажеш? Це в умовах, коли за цінами на транспорт невигідно на базар навіть їздити? А приїдеш, — в тебе ще буде все дорожче і грязніше ніж у супермаркетах. 

О давай, нехай всі підприємства будуть тільки належати українцям! Яка це «чудова» ідея!  
Та чомусь всі біжать, нехай навіть за кордон, щоб працювати на німецького-польського-норвежського-італійського-... роботодавця, а не на українського. Навіть, — за кордон, відриваючись від родини від дітей... Все одно так краще виходить ... Чудовий в тебе пункт, який нікому не потрібен. Хіба щоб зарплатню затримували на декілька місяців.

О! В тебе ще є націоналізм! Як у Бандери! Треба роз'яснювати, яка різниця між відношенням до націоналізму усіх країн Європи у 30-ті роки і зараз? Між Бандерою який був підтриманий націоналістами популярними в усіх країнах Європи тоді. І між тобою коли націоналізм,  помазаний ім'ям Гітлера ненавидять, стороняться, історично засуджують в усій Європі. 

Ну так от і визначся ти бандерівець, у якого були самі актуальні, самі популярні лозунги у програмі? Чи ти — анти-бандерівець з якоюсь для сьогодення чуХХХнею в програмі.  Це вони-виборці тупі, чи хтось інший? Може це твої пункти програми говорять українцям: давайте по всіх пунктах полаємося з європейцями, залишимося сам-на-сам з московитами і як завжди профукаємо незалежність. Це вони, більшість українців — агенти Пут Іна? Чи може ти?

Так, ти вже трохи починаєш розуміти, як тебе затягнули у якийсь нікчемний відстій,... хіба колись хтось інколи кине копійку/допомогу лідерам за твоє мілке хуліганство. Отакий у тебе вийшов «патріотизм». І тоді ти скажеш: «Ой, чомусь за результатами виборів Українці це — не українці.»  Може варто усвідомити, що ніт, це  тебе просто затягнули в застарілу нікчемну дурню бандерівсько-анти-бандерівську, отстойно-лузерську. 
В якусь комічну організацію, де хоча б один лідер мріє, хоч  колись, хоч якось потрапити в офіційний парламент! Чи може мріє, хоч колись зустрітися з кимось з керівництва значущих європейських партій. 

Ідіотизували і задурачкували вас конкретно. ... Добре. У тебе ж є  хоч якась надія, що я пишу це, не просто тому, щоб постібатися над тобою? 

Просто от для наглядность і уяви Бандеру, який стояв з програмою, в якій кожен пункт на той час був передовим, популярним, вів до добробуту народу, до дружби і взаємопорозуміння з європейськими країнами. І уяви себе сьогоднішнього «націоналіста» який стоїть з програмою в якій кожен пункт є шкідливим, застарілим, всі знають що він зараз є не ефективний, з позаминулог суспільного укладу. Чи є «заводи — робочим» ленінсько-комуністично-московитський пункт,  яким ти будеш сваритися з усіма європейськими країнами, і з яким тебе приймуть тільки комуністи на московії. Ще уяви як поруч з тобою-націоналістом у 21-му столітті стоїть поруч Гітлер. Чи це той самий Гітлер який до 1939 року взагалі для більшості Європи був просто ефективний прогресивний європейський лідер, до якого приєднувалися добровільно???

Дивись головне, — який нафіг націоналізм ??? ??? Націоналізм це — коли титульна національність обмежує права інших національностей. Це просто вас задурачкували, це не має ніякого відношення ні до українців, ні до тебе. 
Україна зараз ще й досі знаходиться в стані, коли  пригнічена і обмежена сама українська національність, коли інші національності наводять гібридні війни мародерство грабунок ресурсів, величезних територій України.  
Який тут «націоналізм»??? Коли є ось тримай, — «НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНА БОРОТЬБА», «УКРАЇНСЬКИЙ ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ», «НАРОДНО-ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ», «ПАТРІОТИЧНО-ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ»,...  які будуть з симпатією прийняті в будь-якій країні Європи, які з розумінням будуть прийняті кожним українцем. 

Дивись, якщо зовсім простіше: то у Гітлера був націоналізм, а в інших країнах проти Гітлера була національно-визвольна боротьба і від Гітлера в тому ж числі. Зрозуміла різниця? 
Це зараз Пут Ін, як колись Гітлер, каже що «українців немає і вони не потрібні», от це — нацизм. 

Націоналізм (сучасно-застарілий) зараз в Україні це — деструктивна течія фантомної пам'яті. Завжди якийсь московитський гаманець підкине грошиків «невідомо від кого», невидима рука просуне лідерів в «український націоналізм». Просто щоб мати собі один з найдешевших, періодично керованих пропагандистських жумпелів: «Вот смотрите, — украинские нацисты!!!» Це ВСЬОГО за пів-зарплатні скабєєвої. «Вот их гитлеровская суть!» Це просто як лабіринт-тупик для молодих українських патріотів.

А головне ти зрозумій що цією єрундою на виборах створюється ілюзія, що у нас за національну українську ідею, не там кожен другий, не кожен п'ятий,... а — півтора відсотка!!! Це один з семидесяти. Класно? Да? Така от ідея «чудова»... Ну скажи, що це не нісенітниця.

Далі буде.  


ДРУГА ЧАСТИНА ТУТ: 

Задурачкованість українських патріотів і нісенітниця українського націоналізму. Ч.2. 

По першій частині отримав парочку ненависницьких дописів від двох людей. Людей реально шкода, вони вскочили у пастку. Я пишу про одне, а ці двоє мені пишуть «наші гарні хлопчики пішли у цю застарілу 0.5 процентну течію і не можна проти них писати, бути їх ворогом».  Тут, — специфіка жанру. Я прямо публічно пишу те, що обговорюють на таємних партійних зборах про теорію і практику партійної і політичної діяльності. Я говорю про теоретичні причини. а люди думають що це — про життєві наслідки. Простим людям в умовах філологічної ідіотизації нереально зрозуміти абстрактне мислення стосовно соціальних теорій і того, як вони реально впроваджуються в життя. В них просто реально немає розумового інструментарію для цього. Вони його позбавлені спеціальним державним оглупленням. Тут реально потрібен гуманізм,... люди вважають, що і я їх «ненавиджу» і що 70 відсотків населення України їх «ненавидять». А от піднятися до розуміння того що їх «лідери» просто гонять нікчемну дурню, — це нереально, бо ті лідери сидять у них на вухах і витіснили, стосовно цієї теми, в них вже більшість свідомості. От розумієте, їм говорять: «ми робимо патріотичні справи, і от ми робимо їх так що нам треба ненавидіти 70% українців і вони нас не визнають і ми набираємо 0.5 відсотка на виборах ... » І люди думають, що це — ситуація така трагічна, а не те що їх просто лопухують якоюсь сумасбродною дурнею. 
Людям розповідають про партизанські криївки.., як треба бути відданий своєму лідеру... 
І от вони такі віддані, такі віддані що вже в Україні стали «антиукраїнцями», і прямо і конкретно відчувають це на виборах. А може все-таки «в консерваторії щось не так» ???  Що б там не було фантазіях та історичних спогадах,.. як і у весь майже світ, ми живемо В УМОВАХ ПРЕДСТАВНИЦЬКОЇ ДЕМОКРАТІЇ. От саме цьому і присвячена ця друга частина. 

Життя і політична діяльність дуже багатогранні. Є десятки видимих і десятки невидимих факторів, складних відношень, ворогів-друзів-конкурентів,... Розібратися у причинах і наслідках, тим більше з неповною інформацією, зі сторони простих виборців, — нереально. Хто завгодно нарозповідає вам чого завгодно на свою користь. 
Але є поняття — «політичні лідери». Якщо ти йдеш туди, ти маєш дуже багато чого знати і усвідомлювати, і вміти з тим працювати. Якщо у тебе на патріотичних підйомах всієї країни у патріотичному ідеологічному секторі 0.5-1.5 відсотків на виборах... Ти — взагалі не розумієш, що там робиться, ти взагалі не лідер, ти просто Функ якийсь. Ти — якийсь мямля-симулякр, який не розуміє сьогодення, а просто хоче їхати на розмовах про минуле. Про минуле інших людей, не своє. Як мінімум, м'яко, — ти не справився, це не твоє, ти не виправдав довіри, ти не виправдав надій. Давай вже злазь з трибуни, з крісла! Злізай з лідерських позицій і посад! Злізай! Ти провалив, ти нас зганьбив, підставив, наші ідеали зганьбив, виставив всіх нас нікчемами.
Політика це складний механізм і реально, успіх чи неуспіх там залежить від десятків  різноманітних механізмів. Від механізмів які повинен розуміти лідер, і він має бути здатен з ними впоратися.  Тут не питання, що щось інше винне у неуспіху, а лідер не причому. Лідеру достатньо НЕ ОПРАЦЮВАТИ ВСЬОГО ОДИН МЕХАНІЗМИ з десятків і, іноді, — все,  буде крах. 
Що тобі простий виборець? Якщо лідер обріс на посаді наближеними «однодумцями» і вони кажуть: «що крах, — це не ми винні,...» Чи тобі простий виборець гадати, в чому там причина? Чи в них просто кругова порука, чи вони просто багато в чому не розуміються, чи просто одне щось важливе прогавили,...? Тут питання просте, — якщо ти лизун, якщо ти особисто відданий не справі, а людям,.. ти з ними лишаєшся. А люди яких цікавить справа, від вас «відколюються», вірніше — відколюються не люди від людей, а просто лизуни відкололися від реальної справи,  на своє лизунство лідера-невдахи з  минулого. А формально, так, — треба встати відколотися від лизунів-вождистів. Нікого не цікавить справа на 0.5 відсотка. Якщо тебе не заплутали не задуркували, тебе не буде цікавити справа на 10% після вчорашніх 55-ти переможних, після повної влади, навіть з воєнним станом. Та ще й з передачею влади жорстким опонентам твоєї справи. 

Зрозуміло бувають моменти війни, смути, коли не можна міняти лідера, бо він є «символом справи». 
Але зараз У ПОРІВНЯННІ З ТИМ що в нас відбувалося у 2016-19 роках,... зараз у нас, — спокійний мир. У порівнянні з тим, коли дехто просто так роздарював олігархам по сто мільярдів не забезпеченого державного фінансування у банк, бензопроводи на шару, дозволяв просто агентам Пут Іна скуповувати майже всі засоби масової інформації перед виборами... Коли хтось гнав легку піхоту на ДОТ-и в Іловайську в 14-му, а потім казав виходьте спокійно під дула ворожих танків, «я домовився з Путіним я йому повірив, подивився в очі і повірив..., от тільки він насрав на наш великий союзний договір, напав на нас, я тут йому і повірив». Коли дехто так зробив: «нехай буде телебачення в Україні тільки моє і Пут Іна...»  А з половиною людей в Україні мені взагалі нема про що говорити через телевізор... Нехай живуть як знають, або як їм Пут-Ін-зомбі-TіVі у вуха натріщить. А потім після всього цього пограємося у «демократію» на «чесних» виборах! 
Я от чую, що зараз вже дехто прокидається. Але це знаєте, це як те що  вочевидь сталося вже у 2019 році вони зараз кажуть, що у них таке відчуття, що таке може відбутися у майбутньому,... Що може похитнутися «авторитет» партії та авторитет лідера-вождя. Ну що тут ще можна сказати??? «Альо! Прокиньтеся! Який же важкий глибокий гіпноз!!!» 
Прокиньтеся! У цивілізованих країнах, коли лідер зменшив підтримку партії на 5-10% це вже КРАХ І ГАРАНТОВАНА ВІДСТАВКА!  Що ви творите ??? У них «може похитнутися авторитет» кишенькової тричі перефарбованої «партії», у якої 5.5% в парламенті. 

Істини, про які я пишу, настільки прості, що це просто — ганьба, що їх треба пояснювати. Тут як говориться, — масова ідіотизація на практиці. В Україні вже просто абсолютно відсутній прошарок інтелігенції, яка щось може доносити до народу чесно, не підкуплена на кишеньку грошиками якогось олігарха.

Запам'ятайте з цього хоч щось, хоч у вигляді зомбілки -
ЛІДЕР МАЄ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ! 
Пояснюю: в громадських і політичних організаціях «відповідальність», — це коли його треба змінювати, ВИГНАТИ З КРІСЛА. 

P.S. Пішла передбачувана реакція:
Krikun Krikun
Ну нарешті, від душі. А то розвозить, як кіт по глині. Тре було зразу: ненавиджу і боюся українських націоналістів, власне за цим і прийшов, щоб випорожнитися. Далі буде те ж саме про мову, прапор, герб, історію. Які ж ви, мскалики, занудні.
І де це в мене тут «ненависть»? Ви просто злякалися. Стаття, начебто навпаки. Просто направлена проти тих, хто задурачковує українських патріотів у безглузді тупики відсталості, нікчемності, андеграундності і дурачкізму. Тихенько, «патріотично», методично, десятиліттями... Не треба намагатись сублімувати вашу справжню антипатію/ненависть до 1.5 відсотка на виборах на мене.До чого тут я, коли є люди які вхопилися у прапор патріотизму і проголошують нікому не потрібні програми з позаминулого економічного укладу, ... і абсолютно логічно отримують на виборах 0.5 — 1.5 відсотка виборців. І тим взагалі позорять і опускають національно-визвольну ідею у якийся замшелий ганебний хлам. А ви їм аплодуєте ... за благообразні балачки про якусь давнину. А які результати виборів від цих балачок ??? А я .... Комусь же колись якось вас потрібно будити? Очніться !!!Всі статті Григоровича тут: 

Первый открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. Ч.1. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/pervyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-c1-iy36638   

Второй(полный) открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/vtoroipolnyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-i04ee4k 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.3. Довгоочікувана головна частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c3-dovgoocikuvana-golovna-castina-i7gqq6w 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.4. Довгоочікувана най-най-головніша частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c4-dovgoocikuvana-nai-nai-golovnisa-castina-i7kppo3  

МАНІФЕСТ ГРИГОРОВИЧА
https://site.ua/serhiy.grigorovich/virisalnii-bii-z-epidemijeyu-ogluplennya-slovyan-i7p9eep  

Зізнання без каяття. Частина 3 Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу 
(Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.)
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-castina-3-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-i73poz8 

9 травня. Підсумки. Таке велике, складне і контроверсійне свято. Як пояснити дітям і прабабусям. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/9-travnya-pidsumki-take-velike-skladne-i-kontroversiine-svyato-yak-poyasniti-dityam-i-prababusyam-i7z8l84 

ТЕПЕР МИ ВИМУШЕНІ ДОКОРІННО ЗМІНИТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ. МИ МАЄМО ОГОЛОСИТИ ВІЙНУ ПОЛЬЩІ ...
https://site.ua/serhiy.grigorovich/teper-mi-vimuseni-dokorinno-zminiti-istoriyu-ukrayini-mi-majemo-ogolositi-viinu-polshhi-i0kq552  

Чому українці такі тупі? 20-й додаток до Маніфесту Григоровича. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/comu-ukrayinci-taki-tupi-20-i-dodatok-do-manifestu-grigorovica-i7l8k31 

Страшилки про «найкращу» совєтську освіту.
https://enigma.ua/articles/strashilki-pro-naykrashchu-sovetsku-osvitu  

Зізнання без каяття. Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу. Частина перша.  (доказ того, що найвищі посадовці України інформаційно заблоковані) 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-castina-p-i0e96zj  

Чим мені особисто допомагає Президент Зеленський! 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/cim-meni-osobisto-dopomagaje-prezident-zelenskii-iy9plgx 

НЕ ПРОЙШЛО І РОКУ ... ВООЗ ОНОВИЛА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НОСІННЯ ЗАХИСНИХ МАСОК 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ne-proislo-i-roku-vooz-onovila-rekomendaciyi-shhodo-nosinnya-zaxisnix-masok-iyqeo2e 

Інші статті Сергія Григоровича.
https://site.ua/serhiy.grigorovich/  
https://enigma.ua/users/serhiy.grigorovich  
https://www.facebook.com/serhiy.grigorovich