602103b6e96da.png

Чому українці такі тупі? 20-й додаток до Маніфесту Григоровича.

Коли хтось таке каже, то виникає багато запитань. У порівнянні з ким тупі, у якому саме предметі тупі, ...?

Для досягнення якої мети, тупі ? Бо хтось хоче якусь нову теорію научну зробити, а хтось хоче грошенят побільше, і в цьому бачить тупість або не тупість. Так якщо подивитися на українців, то є якісь легенди, про те, що десь там є якісь дуже талановиті окремі особистості українці. З іншого боку оце «десь там», ... від нього якось дурно тхне.

Може це, саме «десь там» і вставляють розуму, і це лише підкреслює, що тут його немає.

Я от описував цілі трактати чому українці такі тупі.

За п'ять років я впевнився, що не те, що не знаходиться підтримка моїм ідеям, але значно більше того, — швидко формується активна опозиція їм. Зрозуміло, що кожен хто чує від мене ці ідеї, в чомусь своєму часто, розумніший за мене.

Зазвичай йде психологічно емоціональне несприйняття, і людина взагалі не хоче спілкуватися на тему, що «вона тупа».

Не хоче навіть уявляти себе у ролі «тупого», у спілкуванні зі мною, у сприйнятті своїх близьких, друзів, приятелів, знайомих, як теж тупих. Моя біда в тому, що я намагаюся і хочу пояснити про тупість саме досить такі не глупим людям. А вони не хочуть цього сприймати, навіть говорити про це не хочуть.

Давайте по пунктах про те, що саме я маю на увазі :

1. У порівнянні з ким Ви особисто тупий? — У порівнянні з самим собою завтрашнім.

2. В чому саме Ви особисто тупий? — Майже в усьому, системно, вся система абстрактного і системного мислення — бракована.

3. Ну, всі ж люди розвиваються і завтра стають розумнішими за себе вчорашнього? Навіщо вживати такі різкі епітети про тупість?

- а) Ви самі, буквально завтра будете ніяковіти, як швидко і легко зробити апгрейд і зробити з Вас «іншу людину», значно вищого гатунку. Реально за дві-чотири години. За ці дві години стрибокок розумових здібностей станеться такий, що ви дійсно зрозумієте, — варто говорити про вчорашню, саме «тупість». Хоча Ви, більш за все, широко усвідомите це десь через рік-два, коли поживете новим розумом і усвідомити яке жахіття тупості навкруги вас відбувається.

б) десь через рік чи через два, Ви зрозумієте, що вже більше двохсот років люди у зрозуміло яких тиранічних країнах спеціально урядами тримаються у цій тупості. Ви побачите, що не багато, але достатньо країн живуть вже давним-давно в іншій розумовій реальності. Ви зрозумієте, що саме на цих тупостях тримається величезний розрив у технологічному розвитку. А розрив такий страшенний, що про це говорити інакше як про «тупість», я навіть не знаю як.

Десь приблизно так. Тепер послухайте мене уважно. Якщо вже Ви дочитали до цього місця і зрозуміли написане, не відкладайте, — зв'яжіться зі мною. Відкиньте всю цю єрунду і комплекси про те, що ви «тупий» чи не «тупіший за мене». Ви прекрасно знаєте, що на одні предмети у Вас є здібності або талант, а на інші не дуже. На «Ваших» предметах я може Вас розумнішими і не зроблю. Бо їх Ви і так вже вздовж и поперек облазили як кістку обгризли і обсмоктали. А от з багатьма предметами, які Вам погано давалися, може статися дивна річ, і вони теж стануть Вашими. Немає тут ніякого зглазу, чи гіпнозу чи ... Досить такі проста освітня інформація про мета-мислення. Не відкладайте на майбутнє, по типу: «Подивимося як ця тема піде у суспільстві». Тема у суспільстві йде погано. Бюрократія, освітяни і політичний клас вже відібрані негативними соціальними ліфтами. Вони не те що не допомагають, вони не те що не цікавляться, вони блокують й очорнюють. Їм невигідні ніякі розумники з усілякими новаціями, це шкодить їхній бюрократичній владі і кожним займаній посаді. І особисто, і кланово, і як бюрократичному класу. Не те що бюрократи, а і навіть прості вчителі не хочуть нічого нового бо, вони його вже панічно бояться, це нове знищує їх робочі місця, відриває від дітей. Бо в школах виходить як діти з майбутнього і вчителі з минулого. І це вже багато років на них системно психологічно давить.

А інформаційне горлечко між нами з цими «блогами» дуже дуже маленьке, читачів, тим більш, українською мовою дуже мало. Часто письменників значно більше ніж читачів. Звертайтеся через приватні повідомлення фейсбуку чи на enigma.ua . Кучкуйте групку знайомих чи власних дітей і дорослих. Можете сформувати групу з дітей і їх друзів (від 13 років, чи менших, якщо вундеркінди ) на вебінарчик у присутстності з кимось з ваших дорослих, щоб впевнитися, що все нормально і пристойно. Завтра Вам буде страшно і соромно за те, що ви вчора вагалися зробити перший крок. Або ви просто зробите собі чи дитині ведмежу послугу тим що прогавите цю реальну можливість яка змінить на краще долю. Реально надія тільки на вас на кожного, на невелике коло розумних людей які це прочитають і зроблять елементарний крок щоб спробувати а потім вже рознести своїм знайомим дітям друзям і тд. Кожна особистість тут має значення.

З тих, хто візьметься на дві години повірити мені на слово і спробувати, дуже чекаю партнерів, друзів, послідовників, однодумців, апологетів, апостолів... Ця тема може дуже дуже швидко і дуже значно змінити нашу країну і все наше життя. Якщо хтось вирішить витратити час на популяризацію цієї теми, коли з нею ознайомиться, це може бути пару годин у вихідні, чи увесь ваш час, хто загориться цим. На цій темі вже деякі ентузіасти пробують запустити українські конфіденційні (таємні) товариства чи ордени, пожвавити зробити живою, реальною роботу суспільної організації чи партії (а не три каліки на зарплатні у олігарха). Повірте, я вам пропоную дуже потужний інструмент, який реально змінює життя і розум людей.

Можете віднестися до цієї теми простіше, безвідносно безособово до мене. Можете послухати і запросити друзів як на лекцію: «Особливості мислення найбільш технологічно розвинених народів землі», або «Хитрощі і лайфхаки мислення найуспішніших народів», або «За якими таємними знаннями мільярдери відправляють своїх дітей вчитися в розлуку за кордон», «... Як цьому швидко навчитися за дві години». Це буде абсолютно відповідати темі нашої дистанційної лекції або тренінгу.

Є важливий момент, чим розумніша і освіченіша людина тим ця тема для неї потрібніша і важливіша. Тим більше, краще, помітніше буде ефект. Ви можете абсолютно сміливо запрошувати на мою лекцію доцентів і професорів вони вам дуже подякують, точно не пошкодують. Хоча деяким не хочеться зізнатися про величезний революційний крок розуму, бо стає соромно усвідомлювати і показувати про те, що було вчора в їх голові.

Ця тема стала результатом багаторічного поглибленого дослідження формальних і неформальних логік і мов, мета- і квазі- мислення та комунікації, історичного аналізу формування і продукції декількох етнічних і штучних мов. А на виході зараз є прості і зрозумілі хоч дітям, хоч професорам конструкції, легкі для сприйняття і провадження у власне життя.

Ще одне. На жаль є великий ризик що Ви так ніколи і не дізнаєтеся про мій тренінг. Шість років я намагався зробити цей тренінг широко доступним усім людям в Україні, це після 25-ти років досліджень і пошуків розуміння проблеми, розшифровки етнічного коду. Я розумів, що будуть якісь сили протистояти цьому. Але я чекав, що це буде свідоме невелике протистояння. Вийшло інакше. Протистояння виявляється несвідомим і дуже поширеним серед бюрократії, навіть нижчої. Майже автоматично воно виникає на грунті просто масової хронічної усталості від постійних масштабних змін і ускладнень технолоогічного прогресу, який 20 років йде просто на рівні перманентної революції. Саме одночасно и смішне и печальне в тому, що я пропоную ліки, щоб швидко справлятися з цим невпинним прогресом із змінами у професійній діяльності. Але моя тема сприймається просто як чергова новація, та й ще і без суворого наказу начальства її прийняти. Навіть інтелектуали як клас тут чинять шалений опір, бо їм же незручно, що вони ходили у тупих, і вони не хочуть зараз опинитися в не інтелектуалах, а невідомо ще де.

Активне життя не вічне, зваблюють іноземні проекти, хворобки кусаються ... A шість безплідних років просування в суспільство цих знань це в моєму віці — дуже багато. Є ж і інші проекти, справи ... Спадає на думку звичне для нас «випередив свій час на багато років», «суспільство було не готове»... :)) А реально-то у цьому питанні у порівнянні з найпросунутішими народами наше суспільство застрягло десь у 18-му сторіччі.

І кругом всі такі «вумні-вумні», ... а виходить все — «як завжди». Начебто, цінами революцій, етнічні патріоти опиняються при владі, вже два рази за 20 років, і ... профукують все вщент. Та роблять це так «мудро», що більшість народу схиляється обрати когось підкреслено зовсім-зовсім іншого. Нехай, навіть присунутого кремлем двічі судимого кримінальника. Тобто, якщо порівнювати по благоустрою власного життя чи благоустрою своєї садиби, то у значному персентилі українці дуже розумні в порівнянні з народами, з якими їх прийнято порівнювати. Але от з організацією суспільства, чи у сучасних технологіях вони значно відстали і залишилося на тому ж рівні куди їх стягнуло управління колоніальної недо-імперієїї на декілька сторіч назад. Ви ж прекрасно знаєте, як у своїй справі ви — розумний-розумний, а потім виходите на вирішення суспільних проблем, а там — колективний дурнуватий бардель. І ваш розум теж там закінчується в натовпі. І реально, майже кожен раз, не виходить ніякого колективу, ніякого суспільства, а виходить дуркуватий натовп.

Або взяти нашу «науку», останні років 50 я бачу тільки безплідні спроби вскочити в останній вагон, і то поїзда який потім їде в глухий кут. За те, наша Академія наук потрапила в Книгу рекордів Гіннеса з самим похилим «керівником», що є дуже символічно.

****************************************

Why are Ukrainians so stupid? 20th appendix to the Grigorovich Manifesto.

When someone says that, there are a lot of questions. In comparison with who is stupid, in what subject is stupid, ...?

To achieve what goal, stupid? Because someone wants to make some new scientific theory, and someone wants more money, and in this he sees stupidity or not stupidity. So if you look at Ukrainians, there are some legends that somewhere there are some very talented individuals Ukrainians. On the other hand, it"s "somewhere out there" ... it smells bad.

Maybe it"s "somewhere out there" and inserted into the mind, and it only emphasizes that it is not here.

I have described whole treatises on why Ukrainians are so stupid.

In five years, I have become convinced that it is not that there is no support for my ideas, but much more, that active opposition to them is rapidly forming. It is clear that everyone who hears these ideas from me, in something of his own, is often smarter than me.

Usually there is a psychological and emotional rejection, and a person does not want to communicate on the topic that "he is stupid."

He does not even want to imagine himself in the role of "stupid", in communication with me, in the perception of his relatives, friends, acquaintances, acquaintances, as also stupid. My trouble is that I try and want to explain about stupidity to such not stupid people. And they don"t want to take it, they don"t even want to talk about it.

Let"s go through the points about what exactly I mean:

1. Compared to whom are you personally stupid? — Compared to myself tomorrow.

2. What exactly are you personally stupid about? — In almost everything, systemically, the whole system of abstract and systemic thinking is defective.

3. Well, do all people develop and tomorrow become smarter than yesterday? Why use such harsh epithets about stupidity?

- a) You yourself, literally tomorrow will be embarrassed how to quickly and easily upgrade and make you a "different person", a much higher grade. Really in two or four hours. In these two hours, the jump in mental abilities will be such that you really understand — it"s worth talking about yesterday, namely "stupidity". Although, most of all, you will widely realize it in a year or two, when you live with a new mind and realize what a horror of stupidity around you is happening.

b) in a year or two, you will understand that for more than two hundred years, people in some tyrannical countries have been deliberately kept in this stupidity. You will see that not many, but enough countries have lived in a different mental reality for a long time. You will understand that it is on this nonsense that there is a huge gap in technological development. And the gap is so terrible that to talk about it other than "stupidity", I do not even know how.

Somewhere around that. Now listen to me carefully. If you have already read to this place and understood what is written, do not delay — contact me. Discard all this nonsense and complexes about the fact that you are "stupid" or "stupid than me". You know perfectly well that in some subjects you have abilities or talent, and in others not so much. On "your" subjects I can"t make you smarter and I will not make. Because you have already climbed them along and across like a bone bitten and sucked. But with many items that were badly given to you, a strange thing can happen, and they will also become yours. There is no evil eye, hypnosis or ... Quite such simple educational information about meta-thinking. Do not procrastinate, such as: "Let"s see how this topic will go in society." The topic in society is bad. Bureaucracy, educators and the political class have already been selected by negative social elevators. They are not something that does not help, they are not something that is not interested, they block and denigrate. They do not benefit from any smart people with all sorts of innovations, it harms their bureaucratic power and every position they hold. And personally, and clan, and as a bureaucratic class. Not that bureaucrats, but even ordinary teachers do not want anything new because they are already scared of it, this new one destroys their jobs, tears them away from children. Because in schools it turns out as children from the future and teachers from the past. And this has been a systematic psychological pressure on them for many years.

And the information throat between us with these "blogs" is very small, readers, especially, in the Ukrainian language are very small. Often there are many more writers than readers. Contact via private messages on Facebook or on enigma.ua. Cluster a group of acquaintances or your own children and adults. You can form a group of children and their friends (13 years old or younger if prodigies) to a webinar in the presence of one of your adults to make sure everything is fine and decent. Tomorrow you will be scared and ashamed that you hesitated to take the first step yesterday. Or you will just do yourself or your child a disservice by missing out on this real opportunity that will change karma for the better. Really, only hope for you for everyone, for a small circle of smart people who will read it and take an elementary step to try and then spread it to their familiar children, friends, and so on. Every person here matters.

Of those who will take me for two hours to take my word for it and try, I am very much looking forward to partners, friends, followers, like-minded people, apologists, apostles ... This topic can very quickly and very significantly change our country and our whole life. If someone decides to spend time promoting this topic when they get acquainted with it, it could be a couple of hours on the weekend, or all your time, who will be lighted it up. On this topic, some enthusiasts are already trying to launch Ukrainian confidential (secret) societies or orders, to revive the living, real work of a public organization or party (rather than three cripples on the oligarch"s salary). Believe me, I offer you a very powerful tool that really changes people"s lives and minds.

You can relate to this topic more easily, regardless of impersonally to me. You can listen and invite friends as a lecture: "Features of thinking of the most technologically advanced peoples of the earth", or "Tricks and life hacks of thinking of the most successful peoples", or "By what secret knowledge billionaires send their children to study abroad", "... How to learn it quickly in two hours ". This will be in line with the topic of our distance lecture or training.

There is an important point, the smarter and more educated a person is, the more necessary and important this topic is for him. The better, the more noticeable the effect will be. You can absolutely safely invite associate professors and professors to my lecture, they will thank you very much, they will definitely not regret it. Although some do not want to admit about the huge revolutionary step of the mind, because it becomes a shame to realize and show what was in their heads yesterday.

This topic is the result of many years of in-depth study of formal and informal logics and languages, meta- and quasi-thinking and communication, historical analysis of the formation and production of several ethnic and artificial languages. And at the exit now there are simple and clear at least to children, though to professors designs, easy for perception and carrying out in own life.

One more. Unfortunately, there is a great risk that you will never find out about my training. For six years I tried to make this training widely available to all people in Ukraine, after 25 years of research and search for understanding of the problem, deciphering the ethnic code. I understood that there would be some forces to resist this. But I expected it to be a deliberate little confrontation. It turned out differently. Confrontation is unconscious and very common among the bureaucracy, even the lower ones. Almost automatically, it arises on the basis of simply mass chronic fatigue from the constant large-scale changes and complications of technological progress, which for 20 years has been going on at the level of a permanent revolution. It is both funny and sad that I offer medicine to quickly cope with this relentless progress with changes in professional activities. But my topic is perceived simply as another innovation, and even without a strict order from the authorities to accept it. Even intellectuals as a class here put up a fierce resistance, because they are uncomfortable that they went stupid, and they do not want to be now not intellectuals, but do not know where else.

Active life is not eternal, it attracts foreign projects, diseases bite ... And six fruitless years of promoting this knowledge in society is at my age — a lot. There are also other projects, cases ... The usual for us "ahead of the time for many years", "the society was not ready" comes to mind ... :)) And really in this question in comparison with the most advanced people our society got stuck somewhere in the 18th century.

And all around people are so "smart-smart", ... and things turn out all — "as always bad". It seems that at the cost of revolutions, ethnic patriots are in power, twice in 20 years, and ... they lose everything. But they do it so "wisely" that most people tend to choose someone who emphasizes something completely different. Even a criminal convicted twice by the Kremlin. That is, if we compare the improvement of their own lives or improvement, then in a significant percentage of Ukrainians are very smart in comparison with the peoples with whom they are compared. But with the organization of society or in modern technology, they lagged far behind and remained at the same level where they were brought together by the administration of the colonial sub-empire a few centuries ago. You know perfectly well how in your business you are smart-smart, and then you go out to solve social problems, and there is a collective stupid brothel. And your mind also ends up there in the crowd. And really, almost every time, there is no team, no society, and there is a stupid crowd.

Or take our "science", the last 50 years I see only fruitless attempts to jump into the last car, and in the train which then goes into a dead end. But, our Academy of Sciences got into the Guinness Book of Records with the oldest "leader", which is very symbolic.

P.S. Коментарі з соціальних мереж :