60ab96c7df76e.png

Відкритий лист до Президента України Володимира Зеленського.

Пане Президенте, от Я вже який рік дуже багато пишу і кричу що Україна це є країна ідіотів і дурнів.

Про це саме кричить багато розведених/закритих/недозакритих/перевідкритих теле-каналів недоарештованих власників і про-кремлівська вата/агентура.

У мене з ними наче хор. ... Але ж я не один такий... Ви ж он теж говорите, як це глупо кричати що ти — патріот і розводити купу путінський телеканалів в Україні... Та і ті, хто ще, — симпатик Порошенка, вони взагалі кажуть що 73% країни — ідіоти. Тобто, стосовно того, що в нас — «країна дурнів», здається виробився повний консенсус вже.

Але всі ми бачимо причини та шляхи їх виправлення по різному.

Вата говорить, що треба прийняти московську мудрість, де вже 100 років заборонено викладання логіки в школах, і «пут ін памагі», дай нам дешевого газу, зроби нам як у Донецьку чи Луганську,...

Порошенківські ЛОМ-іки кажуть що треба зробити чудо і обрати необираєме через 75% антирейтингу, чи зробити з Петра Алексеевича нову нескінченну Юлію Володимирівну...

Але в мене інший шлях! Я кажу, що треба викорінити ідіотизм штучно і спеціально насаджений нам московією, який пригнічує країну вже 30 років навіть після розпаду СРСР. Я кажу дуже несподівані, дуже страшні і неприйнятні для багатьох речі. Бо вони не вірять, що полонені німецькі інженери зробили сплеск технології років на 30, а потім закінчилися, поїхали, померли,.. і все закінчилося нічим, закінчилася московська наука і техніка. Супердержава різко за наступні 30 років перетворилася у звичайну нещасненьку сировинну колонію, де феєричні полудурки вивчені на московії з економії роблять не борові стрижні в Чорнобильську АЕС, а наполовину графітові (бор придушує розігрів, а графіт стимулює), а ще інші полудурки починають екстремальний розгін реактора з відімкненим автоматичним захистом. А потім ще супер комісія «компетентних» винних сторін вигадує, як звинуватити того, хто взагалі не при ділах, щоб відмазатись самим. Та ще і якісь дуркуваті брехливі серіали про це знімають, добріхують 30 років.

От тільки СИРОВИННА КОЛОНІЯ з ядерної дубинкою, і з тим що ще актуальне і працює через 80 років після полонених німців.

Хоча зрозуміло, що у багатьох ще голова зафукана тим, що «Москва давала найкращу в світі освіту».

Для них те, що я кажу — супер-несподіване. Для інших у котрих постсовком реально зламане мислення, взагалі, здається дивом дивним, що щось в країні працює технологічне, і вони просто не розуміють про що я говорю. Вони не розуміють, що ми як і московія живемо в країні, де помер старий дід професор, — все, кафедра закривається.

Я, на відміну від всіх, хто кричить, що в нас «країна дурнів», пропоную не щось зробити неможливе, А ДУЖЕ КОНКРЕТНИЙ, ШВИДКИЙ І МАСШТАБНИЙ СУПЕР-ДЕШЕВИЙ СПОСІБ ЯК ВИТЯГНУТИ КРАЇНУ З ТЕХНОЛОГІЧНОГО І РОЗУМОВОГО ВІДСТАВАННЯ.

ГОЛОВНА ЧАСТИНА.

Потрохи-потрохи, вода камінь точить і в мене вже з'являються дуже талановиті мудрі послідовники.

От ми зараз впевнився, що є електронні звернення до Президента, які до нього ніколи ніяк не доходять з важливих.

Найближчому оточенню лизунів принципово неприйнятно і невигідно допускати до «царя» будь-кого зі сторонніх розумних людей. Просто щоб не зменшувати свій час доступу до тіла і вплив. Ми дуже добре впевнилися про це і за Порошенка і тепер. В «країні Дурнів» царь має/може бути глухим і сліпим.

Я тут продублюю одне з електронних звернень нашої інформаційної атаки на державу.

Далі ніхто не лякайтеся і не бійтеся мова буде йти не про математику і інженерію!

Я говорю про залишений нам совком ІДІОТИЗМ У КОНКРЕТНО ДУЖЕ БАГАТЬОХ НАУКАХ, У ЗАСАДНИЧИХ ПОНЯТТЯХ, які даються заплутано і неправильно.

Тут просто наводиться всього лише один, але ФЕЄРИЧНИЙ ПРИКЛАД, який НЕ ЗМОЖЕ ЗАПЕРЕЧУВАТИ ніяка совкова промосковська «скотиняка», як сказав би один депутат, тут кращого слова не підбереш (вибачте за мій французький).

Цей приклад, — це просто намагання розбудити кінець-кінцем людей, які не можуть повірити у московський совковий глобальний масовий ідіотизм і дібілізм, прикритий великими досягненнями німецьких полонених інженерів.

От уявіть собі якусь фантасмагоричну країну дурнів, де багато років найвищими науковими виданнями видається товстенний довідник з математики. Що там має бути? Ну, наприклад, там має повинно даватися визначення основному математичному поняттю для кожного інженера... НЕПРАВИЛЬНО! Не якомусь там супер рідкому, екзотичному, заплутаному поняттю, а саме одному з найголовніших понять в математиці для інженера, ну наприклад ВИЗНАЧЕННЯ ІНТЕГРАЛУ.

Не якось там, — «заплутано», «не прозоро», «сумнівно», «невдало»,... а дуже КОНКРЕТНО ПРИНЦИПОВО НЕ ПРАВИЛЬНО!

Так же має бути у країні дурнів? Здогадуватися, про яку країну йде мова??? Так, — московія, СРСР!

Ви що, думаєте, що хтось там був п'яний, та не помітив хибодрук? Якесь там невдале видання? Ні, дорогі мої, — зовсім не так.

Різні, вищого рівня наукові й технічні видання!!! Як мінімум п'ять разів підряд!!! Протягом більше 50 років! У різних варіаціях тексту! Текст змінювався, і кожен раз визначення були НЕ ПРАВИЛЬНІ. Аж до самого кінця СРСР, ... і ще після його кінця через 20 років!

Ви думаєте, проблема у видавництвах і редакціях? Спитаєте, при чому тут Україна? Та справа не дебілах з редакцій!!!

Цей довідник розповсюджувався по всьому СРСР та СНГ для десятків тисяч математиків і інженерів совковщини 60 років!!! І ніхто, ніхто, ніде не підняв аж до сьогодні питання для виправлення цих НЕПРАВИЛЬНИХ ВИЗНАЧЕНЬ!!! Визначень, які, без будь-яких сумнівів, є основою і засадничою базою освіти кожного інженера чи математика! А це саме і є люди, які керують найвідповідальнішими процесами, на усіляких «чорнобильських АЕС», «атомних підлодках Курськ-Лошарік» і таке інше.

Далі, за згодою автора, без указання імені, зацитую частину електронного звернення:

«»

(Один абзац з фаховим поясненням, не фахівець може безболісно його пропустити і читати далі)

Це глупо, шкідливо і небезпечно вчити студентів та інженерів що інтеграл це просто «число». Бо визначений інтеграл — це у кожному конкретному випадку, є певна величина, або іншими словами, — якась кількість міри, або іншими словами, — число_з_одиницями_виміру. Те, що визначений інтеграл є «границею», це не скасовує той факт, що він є сумою_добутків деяких фізичних або геометричних ВЕЛИЧИН З ЇХ ВІДПОВІДНИМИ ОДИНИЦЯМИ ВИМІРЮВАННЯ. Сподіваюсь всім абсолютно зрозуміла різниця між математичним поняттям «число 5», і поняттям «5 квадратних метрів», чи «5 джоулів». Скоріше за все тут поняття «число» виникло і потрапило у визначення з «пояснення для дітей», про те що визначений інтеграл це не функція, а САМЕ якась конкретна величина. І тут вкрай помилково пропущене суттєве питання, стосовно одиниць виміру. Визначений інтеграл у кожному випадку є «не просто числом», а конкретним значенням якоїсь фізичної величини. Або некомпетентний перекладач-крадій-копипастер переклав замість «величина», слово «число». А саме поодиноке слово «число» в математиці означає підкреслено «число без одиниць виміру». Від цього виникає значне неприйнятне перекручення поняття. Загалом-то в довіднику достатньо замінити слово «число» словом «величина».

Така ситуація. Я Вас просто прошу, — зв'яжіться з будь-яким серйозним ВНЗ, запитайте професора з математичного аналізу. Передайте йому ці посилання з додатку нижче, і він вам підтвердить (якщо не підтвердить, — треба його звільнити, або ВНЗ викреслити з серйозних). Я даю чіткі посилання до сторінки, і на перевірку цього Вам достатньо буде 15 хвилин.

Зрозуміло, що треба якось повідомити бібліотеки, стосовно того, що треба виправити наявні екземпляри довідника.

Але для мене важливо інше. Це просто дуже яскравий і важливий приклад того, як за НАЙГОЛОВНІШИМИ ПОНЯТТЯМИ, У НАЙВАЖЛИВІШИХ НАУКАХ, НА РІВНІ ВИЩИХ НАУКОВИХ ВИДАВНИЦТВ, У НАЙВІДПОВІДАЛЬНІШИХ ВИДАННЯХ (математичний довідник для інженерів, ЯКІ РОЗРАХОВУЮТЬ ФУНДАМЕНТИ, АТОМНІ СТАНЦІЇ, РАКЕТИ І МОСТИ) нам Москвою розповсюджувалася ЖАХЛИВА ДУРНЯ. Це приклад з докорінно неправильним викладенням основоположного поняття математики з 17 (!!!) століття. Підкреслюю, не щось велике, далеке, з високої науки майбутнього для академічних вчених!!! Це те, що має сформувати кожного інженера не говорячи вже про математиків. Це необхідний мінімум навіть для багатьох випускників технікумів/коледжів, не те що вже для інститутів і університетів. На жаль це лише один з багатьох чисельних прикладів того, як хтось сам не повністю розбереться, і вже починає лізти у продукування підручників і довідників. І у суспільства не вистачає інтелектуальних сил викидати ці дурниці. Якось невідворотно очевидно, що хтось таке ще і підтримує спеціально. Тому у передових і базових науках наші найталановитіші хлопці ідуть у інтелектуальну прислугу, у оформлювачі вебсторінок і формочок, замість того щоб бути творцями передової науки, техніки і бізнесу.

.........

.........

«Справочник по математике для инженеров и учащихся ВТУЗов.» И. Н. Бронштейн и С. А. Семендяев

визначений інтеграл, видання 1954 р., ГОСУДАРСТВЕННОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО ТЕХНИЧЕСКО-ТЕОРЕТИЧЕСКОЙ ЛИТЕРАТУРЫ,

ВИЗНАЧЕННЯ НЕ_ПРАВИЛЬНЕ+ПРАВИЛЬНЕ В ОДНОМУ ВИЗНАЧЕННІ стор. 383-384

https://ua1lib.org/book/2520429/62ea86

визначений інтеграл, видання 1962 р., ГОСУДАРСТВЕННОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО ФИЗИКО-МАТЕМАТИЧЕСКОЙ ЛИТЕРАТУРЫ

ВИЗНАЧЕННЯ НЕ_ПРАВИЛЬНЕ+ПРАВИЛЬНЕ В ОДНОМУ ВИЗНАЧЕННІ стор. 383-384

https://ua1lib.org/book/2402257/cb9b04

визначений інтеграл, видання 1964 р., Видавництво НАУКА

ВИЗНАЧЕННЯ НЕ_ПРАВИЛЬНЕ+ПРАВИЛЬНЕ В ОДНОМУ ВИЗНАЧЕННІ стор. 383-384

https://ua1lib.org/book/2402257/cb9b04

визначений інтеграл, стор. 291, видання 1981 р., Видавництво Наука,

ВИЗНАЧЕННЯ НЕ_ПРАВИЛЬНЕ плюс «этому определению равносильно следующие....» — правильне (два різних визначення для двох різних понять)

https://ua1lib.org/book/623836/2df9d5

визначений інтеграл, стор. 238, видання 1986 р., Видавництво Наука,

ВИЗНАЧЕННЯ НЕ_ПРАВИЛЬНЕ плюс «этому определению равносильно следующие....» — правильне (два різних визначення для двох різних понять)

https://ua1lib.org/book/446777/6b740e

визначений інтеграл, видання 2010 р., Видавництво «Лань» ВИЗНАЧЕННЯ НЕ_ПРАВИЛЬНЕ+ПРАВИЛЬНЕ В ОДНОМУ ВИЗНАЧЕННІ стор. 383-384 (повернулися до старих видань без германців)

https://ua1lib.org/book/2907499/08dec6

«»

(кінець цитування)

У цьому електронному зверненні до Вас особисто, пан Президент, є багато чого ще цікавого, але до вас такі звернення не доходять. Ваше оточення вважає, що Вам не до цього. «Якісь там засадничі науки і технології, якоїсь України, президенту ніколи...»

Я Вам кажу, що от саме точно така дурня коїться у багатьох засадничих науках в Украині, у їх викладанні і спробах вживання... Це твориться пост-ставковою пост-московською псевдо-проФФесурою. Такі звернення до Вас ваші служби не пропускають. Вони пишуть: «Ваше електронне звернення передано до Відділу інформаційно-аналітичної роботи Департаменту з питань звернення громадян для врахування та використання в роботі.».

Навіть не запитують, що там за інші проблеми про які сказано, їх це не цікавить. Також переправляють такі звернення до тієї самої пост-ставкової псевдо-проФФесури. А професура пише: «це не в нашій компетенції»...

Oт така «фігня» малята ... Це я так, ... дозволив собі декілька фривольностей, тому що знаю, що ніяке звернення чи відкритий лист ні до якого президента не потрапить, його занадто оберігають, він під контролем, в інформаційній банці. Йому нІколи і не можна. Він дуже зайнятий! Йому треба будувати квітучу щасливу державу чисто з идиотизованого московією населення. Дєди воєвалі!!!

Хотів закінчити, але не втримаюся і трошки допишу. Дєди воєвалі і привезли полонених німецьких інженерів для процвітання радянської науки/техніки.

Московія і зараз он окупувала території, перетворила їх на бомжатніки/безробіття/поліцайщину, розпиляли на металобрухт підприємства і ... далі, здогадуєтеся??? Так-так, знов, ... поїхали колони добровільно-вимушено-полонених інженерів і промислових робочих з Донбасу у Тюмень, Воркуту, Магадан, ... без ГУЛАГ-ів вже, бо там багато де вже квартира вартує дві пляшки горілки. Не плодяться там люди, засихає і з'алкашується там будь-чий рід, ... клімат несприятливий. «Пут ин пріді, унічтожим наш край, в сібірі люді нужны!!!»