КОММЕНТАРИИ ТОЛЬКО ТУТ 
(Гуглевский агрегатор комментариев всех моих статей. Авторизация со всех устройств через Google)

Чому це я не веду якусь благообразну просвітницьку діяльність??? 
Якщо чесно, я часто отримую такі поради.
Кожен мало-мальський вчитель, бачить, що я порушую всі правила поваги до того, кого хочу чомусь навчити...
Я знаю, що всі,  хто мені таке пише зі свого маленького досвіду, бажають мені добра і хочуть, щоб я «правильно» і з повагою просунув свою справу деідіотизації в країні... по-вчительськи правильно.

Може мені піти ввести якийсь гурток логіки чи лінгвістики в школі чи в інституті ? 

Простий вчитель чи студент,  який мені таке радить, він не усвідомлює, що за його скромними уроками в школі стоїть «звіряча» глобальна повсемісна машина примусу і контролю, державна машина, яка просто силою поліції заставляє всіх батьків і діточок ходити в школу .... :) З навислою загрозою недопуску у суспільство невивчених в школі дітей, позбавлення батьківських прав і розбивання сімей які не хотять вчитися за погодженими круговою порукою програмами. 
Я викладаю все це жартівливо,... але це приблизно так і є. :) 

Я ж не називаю людей полудурками. Я вам кажу що ви — розумні і талановиті! ... Але вам заплутали мізки дурнею і зробили з вас полудурків. І я майже життя поклав на те, щоб розібратися у цьому, знайти, як це швидко, легко і дешево виправити.   
При чому в масштабах всієї держави, чи навіть більше. 

Так от повірте мені, я намагався погодити програму такого викладання з офіційними закладами, я написав багато-багато ВВІЧЛИВИХ звернень до урядів і президентів. У нас уряди і президенти думають зараз тільки про те, що «як це так, я скажу, що вчителі — полудурки, вчителі настроять батьків і дітей проти мене, мене не оберуть далі, й все що з того вийде» . Сказати ще вірніше, — до керівників урядів до президентів там взагалі нічого не доходить, бо вся інформація до них блокується, окрім як інформація від любих друзів/кумів/олігархів. Я це довів документально і виклав в серії статей ("Зізнання без каяття. Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу.") 

В соцмережах я декілька разів починав благообразні проекти про розвиток талантів і здібностей, про освіту. 
Вони ніяк не цікавлять оглуплених ідіотизованих людей. 
У нас зараз вже освіта перетворилися на "потрібно бумажка щоб зайняти місце біля папи/тестя/дяді". Ну і більшість людей, які думають по аналогії, що якщо в них теж буде "бумажка-диплом", то вони начебто теж займуть гарне місце. Така в них ілюзія що рухає культуру й освіту. 
Та подивіться, є багато освітянських проектів які розуміють, що щось треба змінювати... По 50 переглядів на Ютубі. Німих мовчазних, без зворотного зв'язку. 

Коротше, повірте, — покладено достатньо сил, щоб впевнитися, що ніяк розумна тема не пролазить через офіційні ворота. 
Ніяк не проходить і через боягузливих "затурканих" вчителів. Вони-то можуть перефарбуватися і навіть на протилежне і вже навіть багато разів так робили, ...  але тільки по команді зверху. 

Навіть вільне репетиторство існує тільки під невидимою умовою: "тільки те, що допоможе в офіційній школі/інституті". Ще, у більшості, треба мати і якийсь ангажемент, чи через посаду у навчальному закладі. 

Таких людей, яких прямо цікавить те, чому я вчу, вони дорослі/розумні/забезпечені, але ... їх вже "майже немає",  вони вже майже емігрували. Це тільки тому, що я можу дуже швидко і дуже стисло дати те, щоб на заході не відчувати себе оболваненим вторинним пост-совковим лохом на пенсіонерських позиціях. І по англійській мові, і по методології мислення, і по логіці.  Щоб не з інженерів у водії.

Мені вже далеко не 25 рочків, щоб я планував вивчити п'ять поколінь учнів за копійчану зарплатню, і під старість, — щось може дійде до урядів... А маленька зарплатня вчителів, вона економічно і суспільно справедлива, бо масова ідіотизація вносить в їх "педагогічну" діяльність компонент безглуздості і нікчемності. 

Наприкінці підкреслю, — мені не потрібно доводити те, що я пишу! Це все доведено життям. Неодноразово, десятками років.  Ми живемо в країні, в якій визнано вже офіційно що більшість учорашніх викладачів гуманітарних наук майже все минуле століття займались дуркуватою чухнею, у нас всі знають, що вчать англійській мові 10 років безрезультатно, у нас всі знають, що за 50 років без німецьких полонених інженерів країна перетворилася з передової сверх-держави в нікчемну злидену сировинну колонію. 
Вчителі по п'ять разів перефарбовувалися  ідейно, політично, концептуально,  філософські, світоглідно. Майже всі нові науки заборонялися, ентузіастів таких наук вбивали чи садили в тюрьми і табори смерті. У нас навіть IT, — сировинне... І це знаєте, таке — минуле-минуле. А чи сьогодні наш політикум тіпа комусь не здається дурдомом ??? Хіба ще повіям, коли їх викликають у якийсь "економічний комітет" парламенту здається, що це дуже-дуже серйозно. 
 
Просто наші люди звикли жити так: "От ми відморозимося і будемо удавати, що цього всього не було". Що не було нашої оглупленої ідіотизованої гнойної історії... Ми ж люди пристойні! Уміємо вдягати пошиті в Китаї костюмчики... Ходити в них! 

Знаєте у нас багато-багато людей, які люблять з розумним виглядом публічно поміркувати про ризики і виклики майбутнього,... але ж ніхто з них не хоче подивитися на сьогодення, на вчорашні загальні факапи нашої історії політикуму, інтелігенції, на те,  у чому вони приймали безпосередню участь, і далі  ТАК САМО ПРОДОВЖУЮТЬ ПРИЙМАТИ. 

 І от в цих умовах, ви мене дорогі доброзичливі педагоги вчите, радите: "будь як всі, ввічливим". Та ні,  я не буду як всі. Ви вже всіх заколібали, ввічливі факапщики. 
 "У нас всё хорошо! Всё хорошо! Вот смотрите в телевизоре 25 вань надели нарядные костюмчики и рубашечки, улыбаются, хлопают." ...  Хоча я ж і не очорненюю все підряд,... у нас є благополучні люди, які працюють на іноземців, чи до олігарха якого дуже близько влизалися, чи присмокталися до якогось крадівництва. Але в них — інша країна, і не треба її видавати за нашу. Але люди ідіотизовані,... а він взяв конверт від олігарха-крадія  і сидить з телевізора розказує про "нашу" країну. То — не наша !!!

Ось чому я  совковим людям кажу прямо в очі: ви — полудурки та ідіоти,... і це можна швидко і легко змінити. 
І це стосується малих і великих, і навіть старих, стосується і не дуже розумних, і ще більше стосується природно  розумово талановитих. 
_________________________________


Всі статті Григоровича тут: 
(рік пройшов, визріває вже бажання зробити цивільний актуалог статей, — скоро)

КОММЕНТАРИИ ТОЛЬКО ТУТ 
(Гуглевский агрегатор комментариев всех моих статей. Авторизация со всех устройств через Google)
ТУТ ЗАВЕЛИСЯ ДВА АНОНІМНІ БОТИ-ТРОЛИКИ-ХАМІЛКИ-ПРИЛІПАЛКИ.
ЗРОЗУМІЛО — НЕ ЦІКАВЛЯТЬ.
ЩЕ І ЯКОСЬ МОДЕРУЮТЬ НА ЇХ КОРИСТЬ.
КОМЕНТАРІ І ВІДПОВІДІ ТІЛЬКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ У СТАТТІ.

Первый открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. Ч.1. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/pervyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-c1-iy36638   

Второй(полный) открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/vtoroipolnyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-i04ee4k 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.3. Довгоочікувана головна частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c3-dovgoocikuvana-golovna-castina-i7gqq6w 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.4. Довгоочікувана най-най-головніша частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c4-dovgoocikuvana-nai-nai-golovnisa-castina-i7kppo3  

МАНІФЕСТ ГРИГОРОВИЧА
https://site.ua/serhiy.grigorovich/virisalnii-bii-z-epidemijeyu-ogluplennya-slovyan-i7p9eep  

Зізнання без каяття. Частина 3 Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу 
(Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.)
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-castina-3-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-i73poz8 

9 травня. Підсумки. Таке велике, складне і контроверсійне свято. Як пояснити дітям і прабабусям. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/9-travnya-pidsumki-take-velike-skladne-i-kontroversiine-svyato-yak-poyasniti-dityam-i-prababusyam-i7z8l84 

ТЕПЕР МИ ВИМУШЕНІ ДОКОРІННО ЗМІНИТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ. МИ МАЄМО ОГОЛОСИТИ ВІЙНУ ПОЛЬЩІ ...
https://site.ua/serhiy.grigorovich/teper-mi-vimuseni-dokorinno-zminiti-istoriyu-ukrayini-mi-majemo-ogolositi-viinu-polshhi-i0kq552  

Чому українці такі тупі? 20-й додаток до Маніфесту Григоровича. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/comu-ukrayinci-taki-tupi-20-i-dodatok-do-manifestu-grigorovica-i7l8k31 

Страшилки про "найкращу" совєтську освіту.
https://enigma.ua/articles/strashilki-pro-naykrashchu-sovetsku-osvitu  

Зізнання без каяття. Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу. Частина перша. 
(доказ того, що найвищі посадовці України інформаційно заблоковані) 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-castina-p-i0e96zj  

Чим мені особисто допомагає Президент Зеленський! 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/cim-meni-osobisto-dopomagaje-prezident-zelenskii-iy9plgx 

НЕ ПРОЙШЛО І РОКУ ... ВООЗ ОНОВИЛА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НОСІННЯ ЗАХИСНИХ МАСОК 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ne-proislo-i-roku-vooz-onovila-rekomendaciyi-shhodo-nosinnya-zaxisnix-masok-iyqeo2e 

Інші статті Сергія Григоровича.
КОММЕНТАРИИ ТОЛЬКО ТУТ 
(Гуглевский агрегатор комментариев всех моих статей. Авторизация со всех устройств через Google)
https://site.ua/serhiy.grigorovich/  
https://enigma.ua/users/serhiy.grigorovich  
https://www.facebook.com/serhiy.grigorovich