Той хто бореться за владу в Москві -- бореться за владу Москви, а не за свободу і верховенство права, що би ѵін з себе не кривляв.

Той хто не обстоює свободу писемності -- обстоює лінгвоцид, ґеноцид і етноцид.

Права і свобода для всіх і кожного: тільки так або взагалі ніяк.

 

Українська влада достатньо близька до розумін͡ня цього.

Наприклад Зеленській звертався до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів на «рф».

Кінець-кінцем «Борітеся -- поборете!» Шевченко писав про Чеченців, а бандерівці організовували «Конференцію поневолених народів Східної Європи та Азії». Так само Captive Nations Week -- це Вкраїнська ініціатива.

 

Це також означає абсолютну нетолерантність до тих хто обстоює владу Москви, лінгвоцид, ґеноцид і етноцид, тодо до всіх московитів, виборців Порошенка і вікіпедистів:

 

Не кажучи вже про «наших бідолашних хлопчиків»: старшин та інших чинів армії «рф»:

 

«В чому проблема?» -- не розуміє руснявий переможець Бабченко.

Тобто поразка Порошенка -- це фактично було для нього поразкою у Першій Чеченській війні...

 

Право русні вказувати всім як їм писати та розмовляти рідними мовами є основоположною скріпою рашизму. Зараз на «рф» діє т.зв. «Закон про єдину графичну основу» який офіційно формалізує практику нав'язуван͡ня сталинських кирилиць окупованим народам, в т.ч. Кримським Татарам в окупованому Криму. Так свого часу, шляхом ґеноциду і винищен͡ня інтелігенції був насад͡жений сталинський правопис Української, вищезгаданим Андрієм Хвилею, з яким згодні вікіпедисти і виборці Порошенка.

 

Ось тут секта шрифтой*бів розповідає про те що без расових літер ніякого мовляв «Коду Нації» нема. Насправді Вкраїнською мовою завжди писали стандартною кирилицею, а не якоюсь «расовою„, в т.ч. на Західній Україні. Архаїчною кирилицею писали Церковнослов'янською мовою, або її канцелярськими варіаціями. Причому церковні шрифти теж принципово ѵід російських не ѵідрізнялися. Однак Московія завжди забороняла Вкраїнську ортографію, починаючи з заборони церковного друку і київського ізводу Церковнослов'янської який зберігався лише на Західній Україні.

 

А тепер уявіть який це удар по ДНК Нації -- коли москалі кацапорилі вказують як писати і розмовляти рідною мовою її носіям! І якщо «расова Вкраїнська кирилиця» це є дійсно маячня -- стандартну кирилицю ніхто Вкраїнцям не нав'язував, то заборона тюрської, та угро-фінської латиниці, монгольського письма -- це є саме те про що каже секта шрифтойобів, тільки це ѵідбувається на «рф».

І якщо шрифтой*би кажуть про обов'язковий перехід на расовий шрифт «після перемоги„, то щоби перемога настала слід не Вкраїнцям мізки їбати своїми «шрифтами», а Хуйлу з тим щоби той ѵідмінив заборону писемностей! Томущо в Україні свобода писемності є а на «рф» її нема. Але шрифтой*бам ніяка свобода писемності звісно ж непотрібна: їм потрібно просувати свої «расові» шрифти, в чому окрім прямого комерційного інтересу є ще кацапський інтерес контролю думок через контроль мови, тобто створен͡ня расового «новоязу» зі шрифтой*бами на чолі; Орвелл цей момент детально розбирає і ѵін власне з цієї политики сталина-путина свій «новояз» й змальовував.

 

Ѵідміна заборони писемностей і навіть постановка такого питан͡ня призведе до розпаду і дерашізації «рф». Без свободи писемності розпад і дерашізація «рф» неможливі. Впровад͡жен͡ня тієї чи іншої писемності чи ортографії без свободи писемності є шрифтой*бством.

 

Можна бачити що для рашистів заборона писемності є вкрай важливою: не просто ж так Путлер не полінився і заборонив Татарську латиницю!

 

Ще можна згадати як русня не так давно обурювалася через заміну назви молдавської мови на Румунську!

 

Русня впринципі не може визнати існуван͡ня будь-яких мов окрім російської:

 

Про те як всі мають «не кривлятися а розмовляти російською», російський ліберал каже на роковини розстрілу Білоруських поетів!

 

Тобто росіяни не можуть визнати право на існуван͡ня народів і мов які були ними окуповані.

Мови ж теж були ними окуповані! Наприклад до сих пір російськомовні вікіпедисти розповідають, що тільки система Поливанова для російської мови ѵідповідає Вкраїнському правопису: Вкраїнські системи транслітрації Японської на думку вікіпедистів Українському правопису не ѵідповідають! Що це як не окупація, коли мовою намагаються керувати кацапорилі окупанти і виборці Порошенка, котрі ще й докоряють Вкраїнцям политичним мотивом деокупації! По суті для русні розмовляти рідною мовою буде завджи «ай-яй-яй политикою», «ай-яй-яй деокупацією», оскільки русня ЗАВЖДИ керується политичним мотивом окупації!

Треба зробити, щоби русня так квакати перестала. (Зокрема російський ліберал вище виклав практично все що треба знати про «СВО».) Просто ѵідмежуватися ѵід «рф» недостатньо: ми ж бачимо, що русня все одно лізе вказувати як наприклад Українцям дивитися кіно, вже під гаслом «ѵідмежовуван͜ня ѵід русні»! (Там Бабченко так само декларує ідеали «СВО»: старшини армії «рф» мають вказувати Вкраїнцям як голосувати і розмовляти.)

Щоби русня квакати перестала треба змусити русню, і імперських фашистів і імперських лібералів, і навіть неімперського лібералофашиста  і порохоскота Бабченка визнати таку очевидну для будь якої цивілізованої людини істину, що забороняти писемності є абсолютно неприпустимим варварством.

Треба ѵідмовитися самим ѵід позиції «окупованих»!