Так звана «вікі-спільнота»  -- це найбільш кончене токсичне збіговисько самозакоханих почвар із синдромом вахтера, яке я зустрічав у своєму житті. (ц) не я

@MaksOfKharkiv  Та прикладів вашої неадекватності, і того що ви взагалі русня -- більш ніж достатньо. Ви не можете надати авторитетне джерело на те що ви відноситеся до виду людина розумна, отже ви -- нелюди кретинські.

Почнемо з того, що мовну політику вікіпедії визначає такий собі Максим Миколайович Безрук (UeArtemis) який українською мовою не розмовляє (proof1)(proof2) і там же на вікі пише, що він є противником українського правопису! Це як взагалі: противник правопису виправляє правопис, шиє політику за літеру Ґ як й в сталінські часи? Користувач Beamskelly займається ґефікацією статей Вітряна вежа і Інтерфакс-Україна. Ігнорує правила орфографії з політичних міркувань.--ЮеАртеміс (обговорення) 08:06, 9 березня 2021 (UTC)

До речі, характерна особливість російськомовних, окрім клиничної манії виправляти Вкраїнську -- це те що вони «сумніваються» у фонемному статусі репресованої більшовиками літери Ґ, але не сумніваються у статусі літери Ф, тоді як в українській все навпаки. Оскільки в російській, на відміну від української, церковнослов'янська «фіта» Ѳ передається строго через Ф, російськомовні наполягають, що й в українській латинське th, грецька «тета» і церковнослов'янська «фіта» мають передаватися строго через Ф (окрім тих випадків, коли вони передаються як Т у російській...)

Про Голодомор і Розстріляне Відродження цей самий користувач каже: Посилайтесь на фахівців. Я з Хвилею згодний, що мову наблизили до живої мови більшості, позбувшись провінціалізмів та архаїзмів.

І т.д. і т.п., як на вікі так й зазначаючи той самий нік UeArtemis поза вікі:
-- І звідки ця мода тягнути в статтю всіх «учасників нац.-визвольних змагань», АТО тощо? З таким же успіхом можна вести некролог загиблих в ДТП.
-- Аналогично ли положение дел с тремя коми наречиями с наречиями русского языка (украинский, белорусский и ВЕЛИКОРУССКИЙ) или это действительно один коми язык?
-- От потому я за именование великорусский или великоросский.
-- З творогом чомусь свідоміти активно борються :(
-- Здається, у Львові усе переплутали свідоміти.
-- галицкая лексика популярна только у свидомых.
-- Знову недоосвічене свідоме словотворення?
-- Тому що статтю назвали так свідоміти.
-- Правописание через ге с гычкою поддерживается и набирает болезненные формы благодаря ультранационалистическим активистам. Считаю, что человек без подготовки не способен различить слова ґрати (решётка) и грати (играть). --ЮэАртемис 17:13, 9 февраля 2011 (UTC)

Це все з т.з. Вікіпедії -- «коректні редагування». Ось можна бачити що в усьому цьому вікіпедики жодної проблеми не вбачають:

Але не приведи Господи вам якось несхвально віднестися до такого досвідченого користувача та його висловлювань!

І це ще на рахуючи маляви на тему що «наші вибори -- не вибори», «українці -- не народ», яка є ідеологією «СВО»!

Себто носієм суверенитету є вже не народ, а вікіпедист(ка) UeArtemis(Максим Безрук)! Зауважте, що саме «відставка Зеленського» є ідеологією «СВО». Гадаю, що це не випадково, що саме вікіпедист став ідеологом «СВО»... Ось якщо треба, пруф на вікі: https://uk.wikipedia.org/wiki/Файл:Відповідь_Президента_України_на_петицію_про_відставку.pdf

 

Це з т.з. Вікпедії «досвідчений користувач„, який ніяк не може заблокували за коректні редагування.

В це просто неможливо повірити, щоби такий досвідчений користувач відкотив коректні редагування!!
Як же він може зробити щось некоректне, якщо його не тільки не заблокували, але й захищають інші «досвідчені користувачі»?!!
Це просто ми, такі нехороші намагаємося «підірвати довіру до УКРАЇНСЬКОЇ вікіпедії».

Хулі вам взагалі хтось має вірити?
Ви не є надійним джерелом.
Ви ніяк не пов'язані з Україною та українцями, але солідарізуєтеся з колегами-рашистами.
Ви намагаєтеся забюрократизувати українську мову до повного совкового марзму, тому й до української мови ви відношення не маєте, як послідовники ката української мови Андрія Хвилі.

Це пише співзасновник і найперший голова правління ГО «Вікімедіа Україна».

Прохання визначитися з тим, що виправдовувати Голодомор є абсолютно неприпустимо -- «порушує нормальну роботу Вікіпедії»!

 

Герб Білорусі по-вікіпід0рськи, який добре ілюструє їхнє «гибридне» мислен͡ня:

А потім вікіпедики намагаються нас переконати що всі ці виродки ніяк не можуть порушити численні «правила спільноти», тоді як українці тільки те й роблять, що з горя їх порушують.

Тобто меті існування вікіпедиків -- знущатися з українців.

 

※※※
※※※
※※※
На Вікіпедії 15 років діяла настанова Вікіпедія:Транслітерація_японської_мови_українською_абеткою
яка твердила буквально наступне: Для передачі японської мови українською такою авторитетною системою є наразі лише система Поліванова, яка була розроблена для російської мови.

Тобто «українські» вікіпедисти нездатні второпати, що не може бути застосована російська система в українській мові, бо це -- різні мови! Там навіть літери різні!

«Українські» вікіпедисти вірять, що української японістики нема і бути не може, всі українські системи не відповідають українському правопису і тільки російська -- відповідає.

В якості ВЕЛИЧЕЗНОЇ позики, під тиском громадськості «українські» вікіпедисти прибрали відвертий рашистський маразм, але навіть тут в коментах вони стверджують, що оскільки офіційної системи українські японісти «не народили» (так висловлюються «українські» вікіпедисти про українських вчених)
то вікіпедистам нічого іншого не залишається як затвердити максимально русняву систему Бондаренка-99 від якої сам Бондаренко вже давно відмовився.

Це пише чинний «перший заступник голови Правління — секретар Правління» ГО «Вікімедіа Україна»

Це -- якнайкраще характерізує напрямок думок «вікі-спільноти»: за замовчанням обирати максимально руснявий і совковий варіант.

Ця «вікі-спільнота» -- ідейні вороги української мови!

 

※※※
※※※
※※※
В статті «Українська абетка» стверджується, що Леся Українка писала глаголицею.
І це не абихто написав а цілий «стюард», себто глобальний вєртухай всіх вікіпедій!

 

※※※
※※※
※※※
В статті «Горня» заборонено згадувати «горнятко кави» і українських письменників від Багряного до Забужко, які казали про горнятко кави чи чаю.

Зате можна тулити нікому невідому пісню старою російської ортографією на пів статті, лише тому що там згадується «горнятко каші».

 

※※※
※※※
※※※
Будь який руснявий треш вони будуть тягнути на «Українську» Вікіпедію, а статті про загальновідомі Українські ресурси -- видаляти, бо «патріотизм» там -- це така лайка, так само як й «щиро український»: якщо вікіпедисти кажуть про щось «патріотичний» і «щиро український» вони мають на увазі щось «погане». Все російське для них це «утю-тю нейтральне„, а все українське -- «ай-яй-яй політика».

Мову -- ДНК Нації вилучено за аргументами в обговоренні.

Це прямо гасло «Української» Вікіпедії!

Я гадаю, що всі в Мережі стикалися з цим ресурсом, причому невідомо про якісь зашквари, тобто ресурс вцілому надійний, використовується зокрема КМДА і апаратом Верховної Ради, в загально-національних освітніх програмах.

 

※※※
※※※
※※※
Вікіпедики намагаються нав'язувати абсолютно кацапориле слово «творог», оскільки як російськомовні вони нездатні зрозуміти, що сир це сир.

Для цього вони відкопали якесь уйобищне слово «тваріг„, якого ніколи в українській мові не існувало, хіба що в діалекті Азірова.

«Науковий підхід» по-вікіпідорськи. Якщо б у часи Галілея існувала Вікіпедія, ми б зараз вважали, що Земля -- пласка: це -- жодного разу не жарт і не перебільшення! Вони б на відміну від Інквізиції й Галілея залюбки спалили. Тоді як Інквізиція боролася саме з вікіпедиками, такими як Джордано Бруно. Словник Желехівського вцілому надійний, а от словник Партицького, звідки Желехівський взяв цей «тваріг» -- дійсно «пасківль».

 

※※※
※※※
※※※
Вікіпедики постійно намагаються вигадувати і просувати за допомогою Малороської Фрікопедії якусь хуйню.

Наприклад вікіпедик UeArtemis вигадав термін «орфографізм» і втулив його в статтю «Орфографія».

А всі інші вікіпедики за нього насмерть стоять.

Це просто русня абсолютно без мізків!

Той самий підор «сумнівається в фонемному статусі літери Ґ» і постійно тулить ці свої русняві «сумніви» як аргумент в обговореннях.

 

※※※
※※※
※※※
В статтю «Відьмак Великого Києва» той самий UeArtemis намагався втулити свій «мовознавчий блог», хоча це абсолютно заборонено на Вікіпедії.

Можна подивитися історію змін чи обговорення: це далеко не очевидно для «досвідчених користувачів», які утю-тю не здатні відкотити коректні редагування: вони просто забанять того хто їм про це скаже.

 

※※※
※※※
※※※
Малороські фрікопедики вважають, що рашисти «справедливо карають» українців які «неправильно проголосували». Те що українці не мають права на демократичний вибір, не мають права на мову -- є ідеологією «СВО» і Малороської Фрікопедії. Не зрадофілити є «зрадою» з т.з. малороських фрікопедиків:

 

 

※※※
※※※
※※※
Попри всі можливі авторитетні джерела включно з українським законодавством, на Малороській Фрікопедії неможливо написати, що Порошенко -- олігарх: бо в цьму сумнівається Агія Загребельська!

До речі, Вікіпедія не дає відповіді на запитання, як загинув брат Порошенка, і воно чомусь викликає неадекватну реакцію в малороських фрікопедиків, так само як й запитання, як слід округлювати 24.45%, результат Порошенка до цілих...

Можна бачити, що на діаграмі зліва дається неправильно округлений відсоток, а справа -- типова рашистська маніпуляція: ніхто не перераховує результати виборів відносно всієї кількості виборців, окрім рашистів, коли їм треба дискредитувати вибори:

 

 

※※※
※※※
※※※
Цікавий і напрочуд показовий випадок: Commons:Deletion requests/File:Літары беларускай арабіцы.svg

Вікіпедик створий цілий фейковий "Federative Institute for Advanced Study" (див. File_talk:Літары_беларускай_арабіцы.svg)
і просував свої фейки посилаючись на свій же фейковий інститут як на «авторитетне джерело».

І всі вікіпедисти, так само несамовито як вони борються з українськими японістами і горнятком кави захищали ці фейки!

Можна бачити, що файл не був видалений, але я таки домігся, щоби посилання на нього були випиляні з усіх вікі.

Найдовше трималася «українська» вікіпедія.

Ясна річ такий «досвідчений користувач» не був забанений, попри те що не зміг пояснити офіційний статус свого "Federative Institute for Advanced Study"...

 

※※※
※※※
※※※
Малороські фрікопедики обстоюють рашистську заборону писати «В Украине» на ру.вікі:

(ц) Вищезгаданий «перший заступник голови Правління — секретар Правління» ГО «Вікімедіа Україна»

Причина там чисто політична, як й в випадку нав'язування українській мові системи Поліванова для російської мови малороськими фрікопедиками. Найавторитетніший довідник Розенталя рекомендує «В Украине», є офіційна позиція України, і навіть російські класики писали «В Украине»! На самій ру.вікі це детально розбиралося: https://ru.wikipedia.org/wiki/Википедия:Аргументация_за_варианты_“в_Украине»_и_“на_Украине»#За_вариант_“в_Украине»

 

※※※
※※※
※※※
Будь-який рашист може редагувати Малороську Фрікопедію!

Як виглядає гасло «вільна енциклопедія яку може редагувати кожен» на практиці. Все вирішує «спільнота вікіпедистів» куди українці не входять, а рашисти -- входять.

 

※※※
※※※
※※※
Вікі любить дітей! І обстоює чоловічу гідність педофіла:

Будь-який рашист і педофіл може редагувати вікіпедІю. І вікіпедики активно лізуть в навчальні заклади, хоча за їхніми ж твердженнями використовувати Вікіпедію в навчальному процесі взагалі неможна.

 

※※※
※※※
※※※
Вікіпедисти «сумніваються» в тому що Друга Світова почалася 1-го вересня 1939-го року (і отже почали її німецькі нацисти і рашисти):

 

Вікіпедисти не знають, навіщо в «перший столиці УРСР» Харкові пам'ятник УПА:

 

Вікіпедисти захоплюються «звитягами» рашистів:

 

Вікіпедисти пишаються подвигами своїх дідів-партійних чиновників і прадідів-політруків, їхньою агресією в Другій Світовій:

 

※※※
※※※
※※※
Статтю «Закон про єдину графічну основу» вдалося написати лише тому, що вікіпедики були перелякані напочатку вторгнення.

Стаття присвячена забороні писемності на «рф», в першу чергу -- тюркської латиниці, в т.ч. кримськотатарської латиниці в окупованому Криму.

Проблема написати цю статтю полягала в тому, що вікіпедики обстоюють сталінсько-путінську мовну політику.

І тому попри всі авторитетні джерела оголошували Закон про єдину графічну основу  «оригінальним дослідженням».

Також на багатьох вікіпедіях ви отримаєте автоматичний бан за слова Freedom of alphabets.

 

Свобода писемності важлива для будь-якої людини розумної (а вікіпедисти, нагадую, до виду людина розумна не відносяться).

Окрім того рашисти вважають заборону писемності основоположною скріпою, і я певен, що свобода писемності розвалить «рф».

Механізм контролю свідомості через контроль мови детально описував Орвелл в "1984".

Власне свій «новояз» він змалював з тієї сталінсько-путінської мовної політики яку обстоюють вікіпедисти.

 

Вікіпедисти з усією своєю хом'ячковою несамовитістю борються за «свободу панорами», яка по-моєму парить лише самих вікіпедистів.

Здавалося б: чому б «вільній енциклопедії» всіма мовами і абетками не виступити за свободу писемності?

Відповідь проста: «свобода панорами» на «рф» є, а свободи писемності -- нема.

 

Натомість «українська» вікіпедія проводить такий самий хом'ячковий Вікіпедія:Проєкт:Тематичний_тиждень/Тиждень_поневолених_народів
де не згадується ЧРІ і Референдум про суверенітет Татарстану, хоча Україна офіційно визнає окупацію ЧРІ і геноцид чеченців.

«Українські» вікіпедисти натомість підтримують якихось сєпарів у ЄС на радість Хуйлу...

 

Фонд Вікіпедія виступав проти відключення «рф» від інтернету.

Вікіпедія проводить кампанії WikiForHumanRights, де нема ані слова про право українців на життя: там йдеться про право росіян на чисте довкілля!

Сказати, що взагалі-то основною загрозою для чистого довкілля є якраз росіяни на вікі неможна.

 

 

PS

І плюс до всього, НАЙПЕРШУ ПРАВКУ Української Вікіпедії «перевірив» вищезгаданий Максим Миколайович Безрук (UeArtemis)! Правка була зроблена в 2004-му році, а в 2015-му прискакав цей політрук-педофіл і виборець Порошенка і її «перевірив»! Сам UeArtemis зареєструвався лише у 2009-му році. Тобто Вікіпедію може редагувати кожен, і ти можеш навіть започаткувати Вікіпедію, але «перевірить» тебе ОБОВ'ЯЗКОВО самозакохана почвара із синдромом вахтера яка спамить на вікі свій член.