Брат Порошенка дійсно загинув, причому ми не знаємо достеменно, як це сталося. Не може ж такого бути, щоби совок-олігарх, секта якого збирається розстрілювати, різати як худобу, морити голодом українців, раптом вбив рідного брата?!

Родинний бізнес Порошенків розпочинав старший брат Петра Олексійовича – Михайло, який був 8 років старший за нього. Він трагічно загинув у 1997 році. Лаконічно кажуть джерела

(Цікаво: в Болграді мешкає багато гагаузів, тому тюркські прізвища: Фазли, Узун)

Тобто якщо Порошенко -- абсолютно аморальний, лицемірний виродок, як й вся його секта гнійних сталіністів (наприклад петицію за відставку Зеленського писав гнійний сталініст Максим Безрук) то таке припущення цілком логічне.

Тим більш що були надані буцімто якісь докази. Тоді як наприклад ніяких доказів «Оманських домовленостей» нема: це на 100% журналістські домисли.

Порохоскот вважає зрадниками всіх хто не надрочує вприсядку на Незамінного Фюрера і хоче чути тільки як Порошенко створив Армію.Мову.Віру.Томос і Безвіз. Небо і Землю.

Тоді як громадяни мають право критикувати владу. Й тим більш опозиція. І якщо є інфа, що Порошенко вбив брата, то український канал може її оприлюднити.

Чи ось ще: Порошенко обіцяв подати позов на канал. А чому не зробив? Всі тільки за: збирайте докази, звертайтеся до відповідних інстанцій. Але ж порохоскот вважає вищою судовою інстанцією себе, а не так старанно нереформований Порошенком український суд.

А мета скота -- не встановити істину, а розігнати зраду, морально знищити українців, знищити авторитет України в Світі.

Зараз скот каже, що Порошенку закидали корупцію. Але ж всі розуміли, що режим Януковича був наскрізь корумпований і ідея була в тому, щоби за допомогою світової спільноти подолати корупцію.

Натомість скот каже в дусі -- яке ще НАТО який ще ЄС: в Україні ж КОРУПЦІЯ. 

Версія про те що Порошенко вбив брата була згадана один раз на каналі 1+1 і далі використовувалася виключно скотами в антиукраїнській пропаганді. Ти сказав один раз, я повірив, ти повторив, я засумнівався, ти сказав втретє, я зрозумів, що ти брешеш.

Тобто чим більше скот намагається загигикати тему, тим більше дає підстав вважати, що Порошенко дійсно вбив брата.

Ми не знаємо достеменно, як загинув Михайло Олексійович Порошенко (1957—1997). Враховуючи обставини: бандитські розбірки 90-х і те що Михайло був крупним бізнесменом, цілком логічно припустити насильницьку загибель.

Виходячи з принципу Cui prodest, цілком логічно припустити причетність Петра Порошенка. Ми звісно не можемо наразі щось стверджувати достеменно, однак це є версія яку неодмінно слід розглянути