До українців теж приходив Посланець Божий, але вони його проігнорували. Навіть дюжини апостолів не знайшлося. 

Приходив своєчасно,... попереджав, що попереду — страшні часи. Що треба негайно виправляти ситуацію. 
Приносив ліки проти епідемії, своєчасного попереджав про війну. Казав, писав, публікував, розсилав інформацію, як треба вилікувати систему і суспільство швидко, ефективно, дешево. РЕАЛЬНО І КОНСТРУКТИВНО! Зі значним критичним масштабним позитивним впливом на «рф» ... Просив допомоги, ... конкретної, просив від президентів і чиновників, просив у простих людей, у бізнесменів. Не знайшлося помічників окрім усього декількох людей. Інші навіть серйозно не поцікавились.

Занадто люди пихаті, та ще і оглуплені системою, критично оглуплені. А як кажуть, людину потрібно оцінювати так, — множити її на позитивні якості і потім ділити на запорозумілість і пиху. 
Я тут ніяк не натякаю на Божественну сутність своєї особистості. Але я точно знаю, що через мене українцям передавалася декілька Божих Послань. Дуже важливих, таких де стояло питання про спасіння народу.  Майже нікого не зацікавило...

Ну давайте трохи на п'ять хвилин прикрутимо пиху і подивимось. 

Майже все, що я писав здавалося людям якимся дивним, різким, не вихованим, не вірогідним. В ТОМУ-ТО І «ПРИКОЛ», ЩО Я ПИСАВ, ПОПЕРЕДЖАВ ПРО СТРАШНЕ, ПРО ТЕРМІНОВЕ, ПРО НЕЙМОВІРНО НЕБЕЗПЕЧНЕ. Оглупленим людям здавалося, що це якось — не реально, якось занадто, наче то були бурхливі фантазії.
Я не фальш-алармив про велику війну п'ять роки поспіль як дехто,... але за два дні до війни 22.03.2022 для військових написав прямо :  «Увага, максимальна бойова готовність!», ... «Розсередження, окопаність, прихованість, готовність до необхідних маневрів, бойових дій, артобстрілів, зміна відомої/відкритої дислокації. Максимальний контроль ефіру.
Величезна увага на зради і можливих кротів. ...» 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/uvaga-maksimalna-boiova-gotovnist-shho-govoryat-u-viiskovomu-ekspertnomu-seredovishhi-i7369rw   

За дві доби попереджував,... це достатній час, щоб прочитати і щоб зробити необхідні дії.

Знаєте як страшненько таке писати? Коли в ті ж дні влада каже і пише: «не нагоняйте паніку», «все під контролем» ? Трошки страшненько. Реально відчуваєш, що ти твориш щось таке мега-шизофренічне, неімовірне. Але не можеш не писати... Тому що, про це тобі говорять і відчуття і розум і великий копіткий аналіз. Для мене це — рівень Послання Божого.
.....
.....
Вже декілька років тому я написав і опублікував «Маніфест Григоровича„, а потім ще до нього 20 додатків. Знаєте, які я там страшні, невиховані, абсурдні дурниці писав? Писав, що треба дуже терміново виправляти ситуацію, рятувати народ. 
Я не просто стогнав-волав, я пропонував швидке дієве доступне дешеве розв'язання проблеми. 
Якби мене тоді почули б, не було б зараз війни... Я дійсно тоді писав про дуже нагальне, про дуже критичне. Дві влади мене не почули, навіть не захотіли слухати, навіть не поцікавились. Журналістські слуги олігархів теж не почули. «Не може такого бути!» Для більшості я, мабуть, потрапив у список старих шизофреників гіпер-алармерів. От, — відкривайте читайте:
21 сентября 2019 р.   
 «...Це така собі підозра. А якщо б ви пройшли певний тренінг по основних вадах російськомовної комунікації ви були б впевнені, а не просто підозрювали. Ви б були впевнені, що в цивілізованому світі людина, вихована на російсько-мовній комунікації,  не може виглядати інакше, як мутнуватий брехунець-дурко, ... нажаль, — дуже шкода. » ... «Це болісно і прикро, але це відношення до представників російської культури, — „мутнуватий дуркуватий брехунець“, не є ненавистю чи зневагою. У комунікації, на сьогодення, - це печальний факт. І це не я вам відкриваю, всі це бачать кожен день, просто не хочуть бачити. Чи, скажіть, .... Ви вперше чуєте, що багато хто називають народи, очолювані Москвою, „імперією зла і брехні“  ? ...» 
«...Я жалкую про власну пост-московську каламутну свідомість за кожен, кожен рік, і думаю: от би якби років на 5 раніше, або на 7 раніше я прозрів.  Це реально — загублені великі справи, які втрачаються кожною особистістю.
Зараз треба робити все дуже негайно, тому що поруч з одною бідою насувається ще інша, і ще інша. 
Як накладуться ці три проблеми, — невідомо, можливо аж до повного розладу етнічного розуму.
Вже багато хто розуміє, що тут мова йде про епідемію оглуплення, яку несуть відео гаджети і масовий легкий доступ дітей до дорослого і кримінального контенту.» ...
Це я маю на увазі про подальші погіршення, а біда, вона вже прийшла до нашого народу і вже багато десятирічь. Це біда бідності, відсталості, колоніальності, затурканості ...
Велике прохання до всіх розумних людей, ЯКІ РЕАЛЬНО ЗМОЖУТЬ ПРОЧИТАТИ І ЗРОЗУМІТИ, те що тут написано. 
Просимо Вас дуже потрібна допомога ! Стукайте в усі двері до багатих бізнесменів, громадських активістів і можновладців, до знайомих і незнайомих, до земляків і до інших.“
https://www.facebook.com/groups/sos313233/posts/3052549791454273/   

Ну от, пройшло три з половиною роки, зараз про те що Росія це — територія зла, брехні і масового оглуплення, про це приймаються документи ООН, Євросоюзу, НАТО... Про це прямо заявляють керівники самих впливових держав, лідери цивілізованих країн... Зараз вже на фоні сьогоднішніх метафор мої слова не здаються різкими та не ввічливими ??? Саме ті, кому мої слова три роки тому здавалися недоречною, не вихованою шизофренією, зараз з екранів говорять вже матюками. Тільки ще і кров потоками ллється.

Підкреслюю, це не просто „пара вдалих прикладів“. Я за ці роки написав такого аналогічного дуже-дуже багато за різними тематиками. Політика, економіка, освіта, медицина, юриспруденція, математика, військова справа, соціальний захист... 
У відповідь,  просто — ігнор і замовчування пихатими „політиками“ і „журналістами“. Теперішні українські „лідери сучасного світу“ живуть за правилом: „Хоч слово критики в мій бік, і — все, — «ніде не пущать». Він — наш «ворог» ! А рівень управління у багатьох сферах зараз такий, що не критикувати може тільки ворог чи саботажник-симулякр, який влизався у владу.

Підкреслюю, — все, що я писав, воно не те що «залишилася актуальним»,... воно стало ще втричі актуальнішим! І так само потрібні «апостоли», потрібна допомога, потрібні державні рішення на вищому рівні заради порятунку наших народів. Для формування духовної армії світла. Рішення є! І воно і тепер так само — швидке, дешеве, масштабне, доступне, реальне. Можна починати з маленьких пілотних проектів, щоб впевнитися, та дуже швидко, дешево і просто змінити ВСЮ КРАЇНУ.  Навіть під час війни. Навіть втричі потрібніше.

Але зараз вже мені трошки здається, що і народ і лідери і уряд, і «еліти»,... трошки занадто дуже оглуплені і пихато-нікчемні, щоб щось ПОЧУТИ, щоб щось зробити для виправлення ситуації та врятувати народ від  загибелі. Народ занадто розумово оскотинений, розпорошений, роземігрований. Ніхто не прийде , не візьметься допомогти. Ми вже, як народ здається скотилися у стан, де «розум-інтелект нації» просто буде постачати іноземні технічно-хімічні чудесики для селян, і сплітати електрику для мерседесиків, талановиті будуть емігрувати, і не більше того. Та і форма правління у нас зараз дуже оглуплено-оскотинена. Там просто зараз не може виникати, існувати людей-лідерів з якоюсь цивілізуючою місією чи прагннями. Там зараз: «щоб було пристойно за вчорашніми поняттями».  Там зараз 80% енергії йде на внутрішню боротьбу і собачення за корито. Все захопила клептоманська симулякрія. Це такий собі — максимум, який заслуговує оглуплений, ідіотизовано-пихатий народ. 

До кого це я взагалі пишу? Що, я пишу до ідіотів, про те, що вони ідіоти? На що я розраховую??? Ах, так! Я пишу до вас, талановиті і перспективні, яких московська і пост-московська «культура» державною машиною і системою загнала і продовжує заганяти в оглуплений ідіотизований стан пост-совковою псевдо-освітою і псевдо-демократичними псевдо-ЗМІ,   щоб ви здобували сировину для іноземців та нічого не вумнічали. Але, коли я бачу людей, які прочитали такий текст і не звернулися: «чим я можу допомогти?»,... то це — такі люди про яких зазначено абзацом вище. 

Не плутайте цю тему з темами, де по мільйону переглядів. Тут кожен голос допомоги, Ваш особисто голос, має значення! Щоб щось виросло, треба зусилля і допомога кожного! Дуже мізерно мало людей це читає, і ще менше може зрозуміти та повірити. Нас дуже занадто мало. Простий лайк чи репост тут ніяк не допоможе, цього занадто мало, це не фоточка котика. Є реальні дієві методи, інші, дієві для таких справ, звертайтеся, — навчу.  ... Але мені здається, що тут вже публіка така, яка зробити якусь зворотню активність, ... вже  розумово не здатна, навіть натиснути на щось... Все більше і більше так здається ... після багатьох років кричання в порожнечу.

Я вже не стидаюся так когось соромити.  Припинив соромитися. Після того як я писав «ось є метод протидіяти епідемії з тисячами смертей»,... і ніхто-ніхто-НІХТО на це не відгукнувся, не поцікавився з уряду чи політиків. Не у блогосфері, ані на офіційні звернення до урядів, президентів, політиків, партій... Те саме,  з повністю не правильним, зі злочинно не правильним «господарським обліком» державних підприємств, всієї економіки.  Все більше і більше здається, що ніякого «народу» вже тут немає. Є просто окремі навченні за кордоном декілька людей, до тисячі, яких найняли олігархи залапуховувати інших, щоб докрадати країну: «ще мільярдик, ще,... ще палацик, ще один,... біля влади, разом з владочкою». Здається, немає вже більше ніякого «народу» у розумово-інформаційному просторі України. Принаймні, — за відгуком на надважливі, кричущі теми. Все більше і більше здається, що світ слов'ян котиться просто у «територію».  Є тимчасові об'єднання «проти загарбників», але завтра без загарбника вони будуть гризти один одного, намагатимуться в тюрму посадити...
Це ще, хто знає, що гірше, одна тоталітарна партія, чи декілька партій кожна з яких відноситься до внутрішніх критиків, як обов'язково — до ворогів. Ми просто реально зараз «збудовуємо» цілих три-чотири совково-тоталітарні партії, кожна зі своїм культиком особистості, з установкою: «нашого лідера критикувати не можна, все — прекрасно». А як воно в житті «прекрасно», всі ж бачать. І виходить як завжди, був «прекрасний», ... але :
 - передумав євро-ассоціацію підписувати, почав людей бити і вбивати ...
 - передумав з олігархатом боротися у владі, у ЗМІ, у судовій системі, ...
 - хоче домовлятися з недоговоро-здатними вбивцями і фашистами, в очі їм дивитись, на їх слово «розраховувати», «домовлятися з вбивцями і мародерами про „гарантії безпеки“"... 

PS Важливе з коментарів:
Валентина Лещук
Якщо хочете, щоб до Вас дослухалися, потрібно розмовляти мовою співбесідника. Не хочу повчати- я не спеціаліст з психології чи комунікацій, але декілька думок людини з життєвим досвідом.
- Не можна охопити всі теми, всі напрямки відразу. Добре взятися за щось одне і довести до хоча б проміжного результату.
- Шукайте однодумців: дієвих, з власним баченням. Голос волаючого в пустелі- даремна трата життєвого ресурсу. Працюйте і з тими, хто Вам, можливо, і не симпатичний, але робить реальні кроки в потрібному напрямку. Ну от просто через неможу.
- Спосіб викладення думок у Вас, даруйте, багатослівний, сумбурний, сповнений звинувачень.
Це погано сприймається великим загалом. Спробуйте щось змінити. Удачі!
Позначка „Подобається“ · Відповісти · 3 год

Serhiy Grigorovich
Шановна Валентино, дивіться.
Напрямок у мене один. Розум, мислення.
І саме стосовно слабенького пост-совкового розуму, у нас багато системних фатальних помилок у законодавстві і освітніх базових підручниках за різними предметами. От я за життя знайшов, розібрався у десятку таких системних масово-оглуплюючих помилок-диверсій. Там, де я працював на високому професійному рівні в реалі за фахами. Я не збираюсь бути/ставати/рекомендуватись як „професор“ в будь-якій з цих галузей, мені не до цього. Але в мене є КОЛЕКЦІЯ системних фундаментальних дурниць-диверсій, які впроваджені в освіту, закони, практику, ... тут у нас в Україні, як пост-совкова спадщина. ЦІ, такі дурниці реально КАЛІЧАТЬ суспільство, та так, що 30-80% спеціалістів не здатні реально працювати за фахом. Калічать десятки тисяч студентів і школярів, часто — на все життя. Розумово. Це печальний НАОЧНИЙ факт. 
В мене вік і стан здоров'я не дозволяє мені планувати кар'єру, розпочинати довгі проекти, правильно робити піар і рекламу... А Ваша порада, — про щось таке.
Так, дійсно, в мене — НЕ СПІВУЧА МОВА. Та відкрийте будь-який підручник з таких наук як логіка, філософія, економіка, системний аналіз, інженерія, статистика, математика,  .... там майже ніде немає співучої мови. Я не „блогер-літератор“.
Коротше, і в мене особисто, і в темах моїх, дуже багато нестандартного, незвичайного. 
Щось комусь може здатися жлобством. І це тому, що вони уявляють свою „комерційну“ модель діяльності, а не мою. Мені треба передати „таємні знання“ і займатися наступним, а не шукати професію/бізнес/кар'єру за будь-якою з цих тем/фахів ...  
Мені вже самому неприємно, що я вимушений сам займатися само рекламою,  рекламувати власні прогнози, фактчекінги, але в мене немає іншого виходу, немає просто життєвого часу на інше на „правильне“. Я вимушений з простими людьми  спілкуватися мовою резюме-самореклами. Немає у мене вже часу на сором'язливість. Теми мої, амбіції, дійсно захмарні здаються багатьом нереальними. Ще і у різних сферах. Проти цього я писав щось таке:
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-castina-p-i0e96zj  

Там я ліз у юриспруденцію і економіку, ... щоб звернути увагу влади, що я говорю не про порожняки, як якийсь дилетант-всезнайка-шизофреник. Там просто приклади реальних масштабних справ на мільярди, які я швиденько ініціював/проаргументував, доведених до факту, до результату справ. З демонстрацією масового ідіотизму на найвищих рівнях влади. Підкреслюю там — не мій основний фах, не моя спеціальність. Але викрито реально величезні дурачкуваті злочинні ідіотизми, скасовувані дебільні закони і накази міністерств на мілярди. Навіть вже начисленні борги держава була вимушена списати. ... 
Просто зробив це, щоб звернули увагу на мою головну тему пост-совкових дебілізмів в освіті... 
А Ви мені пишете, що я маю замість того, щоб показати, що все це, купа тем і професії просякнуті у нас масовим пост-совковим „спеціальним“ ідіотизмом,... зосередитися по-маленькому на чомусь одному... 
Більше того, Я вже опублікував декілька тем повністю приклади з інтегралами і логікою, „сократом“. 
Ви думаєте, хоч хтось компетентний почухався хоча б ??? Скоріш за все, принаймні, схоже на те, що просто нікого компетентного вже не залишилося. Але ці теми можна чекати і в іноземних фахівців. Немає з цим проблем, Вони підтвердять. Читайте:
„Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.“
https://site.ua/serhiy.grigorovich/bloger-vikriv-yak-moskoviya-rozpovsyudzuvala-po-ukrayini-ne-pravilnii-matematicnii-dovidnik-i0rmw64  

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.3. Довгоочікувана головна частина.
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c3-dovgoocikuvana-golovna-castina-i7gqq6w 

Страшилки про „найкращу“ совєтську освіту.
https://enigma.ua/articles/strashilki-pro-naykrashchu-sovetsku-osvitu   

Знов цілий пост-публікація вийшла. опублікую окремо (для тих, хто вже прочитав) і добавлю сюди. Бо це важливо і прямо стосується моїх справ і проблем.