60b38e65b4745.png

Відкритий лист до Президента України, Прем'єр-міністра і нового Міністра охорони здоров'я.

Український блогер викрив як московія півстоліття розповсюджувала по Україні математичний довідник з неправильними визначеннями основних понять для інженерів.

Як Україну перетворювали і перетворюють на країну дурнів.

Це жарт! Але жарт не в тому, що це — неправда! Це правда. Жарт в тому, що ці факти ігнорують і замовчують українська влада, офіс президента, кабінет міністрів, ігнорують українські засоби масової інформації.

«Українські» засоби масової інформації одного олігарха показують, що боротьба з олігархами просто мстива політична розправа над ним особисто....

«Українські» засоби масової інформації іншого олігарха показують, що:

«Заплакана дівчина соліста Måneskin розповіла про свою рідкісну хворобу статевих органів.»

Або уявіть собі!!! «„... відомого ексфутболіста (ЄКС!!!) збірної України затримали п'яним за кермом.“

Даааааа. Олігархи своєю „інформацією“ трошки сіли нам на вуха ...

Реальну інформацію про неправильний московитський математичний довідник ви можете подивитися тут:

https://site.ua/serhiy.grigorovich/35846-ziznannya...

Там мова йде про московський математичний довідник який ПЕРЕВИДАВАВСЯ, ТІЛЬКИ З ОПИСАНОГО П'ЯТЬ РАЗІВ за 50 років з 1954 до 2010 рр., і кожен раз там були НЕправильні визначення основних засадничіх інженерних понять У РІЗНИХ ВАРІАЦІЯХ, РЕДАКЦІЯХ, ВИДАВНИЦТВАХ.

Якщо хтось не в курсі або не розуміє, мова йде про НЕОБХІДНІ ДОВІДНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІНЖЕНЕРІВ, які потім... підривають Чорнобильські АЕС, топлять підводні човни, роблять аварії на інших об'єктах.

І уявіть собі, тут мова йде не про математику і інженерію,... мова йде про те, що ми живемо в країні полудурків,

де НАЙВАЖЛИВІШІЙ СУСПІЛЬНІЙ ІНФОРМАЦІЇ НЕМОЖЛИВО ДОБИТИСЯ У ЗМІ, ДО ВЛАДИ.

Цю інформацію повністю ігнорують владні структури при офіційних письмових зверненнях.

Або вони собі вважають що це хіхоньки-хаханьки, або вони не можуть повірити, чи просто бояться усвідомити реальність.

Річ у тім, і про це пишеться прямо, що „малесенький“ приклад з неправильними довідниками для інженерів, це — ПРОСТО ЛИШЕ МАЛЕСЕНЬКИЙ-МАЛЕСЕНЬКИЙ ПРИКЛАД того, що реально, у наших навчальних закладах масово за базовими головними предметами основні, засадничі поняття викладаються перекручено і неправильно. З вас і з ваших дітей робляться некомпетентні олухи, котрі зможуть бути потім тільки десь там якоїсь обслугою навіть, нехай в IT, чи збирати полуниці.

Я займаюсь дуже великими проблемами масштабними і карколомними. ЦЕЙ ПРИКЛАД ДОПОМАГАЄ МЕНІ ПОКАЗАТИ ВАМ ТЕ, У ЩО ПОВІРИТИ ДУЖЕ СКЛАДНО ЯК У НЕРЕАЛЬНЕ ! Загалом то я зараз у більшості говорю про такі теми і людям дійсно важко повірити в реальності таких ситуацій. Якби я вам просто сказав, що за Радянського Союзу Москва підсовувала людям в Україні замість якісної освіти всіляку заплутано перекручену лабудень, ... ??? Ну погодьтеся що в таке важко повірити, БО ТИСЯЧІ ВСІЛЯКИХ ПРОФЕСОРІВ І ДОЦЕНТІВ, ... І цей приклад чітко і наочно показує, що ось — лабудень, ось — совкові і постсовкові доценти, ось — Москва. Цей приклад для того, щоб ви набрали повітря і ПОЧАЛИ БУТИ ГОТОВИМИ ПОВІРИТИ У НЕЙМОВІРНІ ЖАХЛИВІ РЕЧІ.

А я вам кажу, що вся ця „хрєнь“ з перекрученням засадничих понять у ключових науках від московії, ... вона залишилася, у дуже багатьох місцях. У найважливіших предметах! Тут і зараз. З усіма тими самими доцентами і професорами.

Я поклав на це життя, і я не голослівний, я наводжу конкретні очевидні наочні приклади.

Що я пропоную, і що я вимагаю?

Я розумію як це важко, як це важко навіть собі уявити,... але це треба зробити.

Якийсь чи „Порошенко“, чи „Зеленський“ мав би прийти до професорів, до своїх учорашніх професорів і сказати: „Дорогі наші глибоко шановні вчителі,... мені тут кажуть що ви, у багатьох засадничих принципових питаннях вели себе як полудурки. Не компетентно і безграмотно. Вам нахлобучили в голову якусь дурню, а ви її ще й розповсюджували студентам... Багато хто з вас. А в деяких галузях і предметах, — всі з вас! І так таємно тишком нишком з нас зробили за 40-50 років відсталу країну полудурків.“

Я розумію що я кажу багато чого жахливого, дивовижно жахливого, неймовірного! Знову,... щоб хоч трохи, ХОЧ ЯКОСЬ ЗСУНУТИ ВАШУ ГОТОВНІСТЬ ПОВІРИТИ, я вам наведу приклад. Простий, наявний і очевидний приклад. Ну от погодьтеся що „НЕ МОЖУТЬ“ сотні професорів і тисячі доцентів більше ніж півстоліття, замість суспільних наук викладати якусь дібілоїдну лабудєнь??? Коли наочно будувався антилюдяно-поліцейський рабовласницько-феодальний державний парт-номенклатурний капіталізм, розповідати студентам, ПІД ВИГЛЯДОМ НАУКОВИХ ТЕОРІЙ, дурнуваті казочки про щасливе „науково обгрунтоване“ суспільство майбутнього без грошей, де всім „чого хочеш, — скільки хочеш“. Так, це важко собі уявити, але це — реальність, це було, десятки років, у нас... з такими самими, щоб не сказати „з тими самими“ професорами і доцентами. Було? — БУЛО! Генетику і кібернетику тисячі професорів вважали продажними повіями капіталізму? Антинауками? ВВАЖАЛИ! Саме з тих „наукових“ шкіл виросли i більшість теперішніх професорів. Нормальні приклади? Адекватні? Масштабні?

Так вам буде трошки простіше брати, і потрохи мені вірити? Реальна в нас така масштабна дибілоїдна ситуація в „науці“ і „освіті“? ... Реальна. Я ж не — „шизофренік“, що прямо про це говорю? Ні. Ну от...

І от ви знаєте, я чудові отримую листи-відповіді від кабінету міністрів чи, наприклад, міністерства освіти!!!

Ми, виявляється, так файно, класно, чудово інтегруємося у світову цивілізацію, у Європу у міжнародні стандарти освіти,...Така прямо кругом „інклюзія“ і благодать, що нікуди дітися!!! ...

От тільки Україна за останні 50 років перетворилася з передової технологічного розвиненої держави на країну, яка поставляє медсестер і збирачів полуниці до сусідніх країн... А провідні політики навчають своїх дітей чомусь за кордоном...

От уявіть собі, я говорю не про те, що я маю плакати-волати, та ще й олігархічні антинародні ЗМІ мають мене транслювати!

Я не плачу, а пропоную реальні надшвидкі наддешеві ефективні виходи з цих/таких ситуацій, вирішення проблем! І констатую існуючий жахливий стан! А от „народна“ влада і „народні“ засоби масової інформації ЦЕ НАХАБНО І ЦИНІЧНО ІГНОРУЮТЬ ЗАМОВЧУЮТЬ І ОБХОДЯТЬ.

Як хтось там казав: „ДИВІТЬСЯ НА ГОЛОВНІ ГРОШОВІ ПОТОКИ“. Для „бізнесменів“-олігархів у нас, це — експорт слабо перероблених продуктів: руди, олії, цукру... Для влади, — це „перетравлення“ міжнародних кредитів і фінансової допомоги...

Їм тут для цього усілякі умніки в країні не потрібні... Яка освіта ??? Навіщо вона???

...

Що? Ви там мрете від covid-19 ? А в цей час і влада і всі засоби масової інформації замовчують, приховують, ігнорують ... що українські вчені давно розробили спосіб боротьби з епідемією, дешевий, без іноземних коштовних вакцини і допомог !!!

Щоооо ???? Якщо ви перестанете мерти, зменшиться іноземна фінансова допомога ... Щезне „бізнес“ на масках, санітайзерах, ліках, вакцинах і іншому ...

„Ви що??? Подуріли??? Вмирайте далі!!!“

А? Що? Ви думаєте, що якийсь президент у цьому винний??? Я вовтужусь у цій гнилій жижі вже 7 років.

Я теж думав що це — „президент винний“. І вже почав його органічно ненавидіти. Як символ і уособлення духовного і розумового знищення нашої країни!

Але президенти тут ні до чого, вони про це нічого навіть не знають. Вони ПОВНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНО БЛОКОВАНІ у своїй маленькій павучій інформаційній банці.

ДАВАЙТЕ, ЩОБ ВИ СОБІ ХОЧ ТРОШКИ УЯВЛЯЛИ:

Зараз проти того президентика, на його інформаційну блокаду, інформаційне захоплення і замороження працюють цілі армії. Тут і вчорашні друзі/куми/партнери/знайомі, тут і поза-вчорашні „кар'єрні“ чиновники від трохи інших політичних сил, ... Ви уявляєте яка армія олігархів, корупціонерів, і їх представників у владі вихована і випестована за 30 років корумпованої олігархічної влади ??? Тут і злагоджена поза-поза вчорашня армія закартотечених комуністів/агентів/стукачів КДБ. Про армії російських/проросійських/підросійських і приховано російських „інвесторів“ думаю відомо всім... Історія зі „значною російською інвесторкою“ Оксаною Марченко достатньо ж гучно прозвучала?

Ви зрозумійте, що всі ці люди, всі намагаються організовувати і підтримувати інформаційний контроль над першими особами держави, як через коридори влади, так і через засоби масової інформації, так і через релігійні організації, так і через системи „народної“ освіти.

Але... „Організовувати і підтримувати“, це — складна важка коштовна задача. Такі операції для самих фігурантів-жертв — видимі, відкриті. Це складно. Це треба робити, щоб підконтрольний суб'єкт сам не розумів, що діється, що він діє під чужим контролем ... А от заважати іншим, ... не пущать, замовчувать, зафукувать, забидловувать. Це — значно простіше, і майже нічого не варто!!! Які покращення? Які перетворення? Ідіть — „нафік“... Он, ... вдумайтеся! По буквах, про що Вас зараз інформують „ЗМІ“: „дівчина соліста Måneskin розповіла про свою рідкісну хворобу статевих органів“, хтось когось пригостив полуницею, екс-футболіст порушив ПДР.... Олігархи нам створили таку систему засобів масової інформації! Немає там місця для реально важливого, для того, що болить українцям... Ну вірніше, як, ... є місце, ... але не для чогось реального ефективного. Тільки щоб одна розкручувана їми особа могла в чомусь звинувачувати своїх конкурентів з інших кланів, чи піаритися.

От самі подумайте про ситуації: можна дати рішення і виправити якесь важливе питання за 3 дні, ... а можна роки-роки піариться, звинувачувати конкурента, наводити тінь на плетінь, заплутати розуміння ситуації.

Не виправить конкурент систему, — і не здобуде собі політичного капіталу! Якщо ж, не дай Боже, конкурент робить щось гарне,... то іншим олігархам це не вигідно, просто реально зовсім, жорстко невигідно! Бо це будуть — здобутки конкурента. Якщо буде робитися щось корисне і ефективне,... що він, олігарх, буде у відповідь робити в цей час??? Він буде і засобами власної масової дезінформації і голосуваннями своїх кишенькових депутатів,... він буде „ПРОТИ“, а скаже так: „бо це НЕдостатньо гарне!“ Хоча сам коли був при владі і, навіть цього не зробив... А зараз йому стало недостатньо правильно, недостатньо сильно, недостатньо широко, недостатньо глибоко, недостатньо гарно...

ТАК ВАМ ЗРОЗУМІЛІШЕ? Ви розумієте, що діється коли якийсь сторонній фахівець знаходить і підіймає якусь тему для вирішення якогось актуального питання, для дешевого швидкого і дієвого вирішення?

Що в цьому випадку роблять олігархічні засоби масової інформації ??? Я вам тут показав і довів, вони ні в якому разі не будуть сприяти цьому!!! Їм це НЕвигідно! ЦЕ НЕВИГІДНО ЇХНЬОМУ ХАЗЯЇНУ!!! Не якось там: „не цікавить, не турбує, немає настрою допомагати,...“. Прямо і жорстко! Їм це не вигідно! Вони проти цього! Їм невигідний будь-який прогрес за влади їхнього конкурента! Вони в цьому сенсі, не зважаючи там на якесь зображення власного патріотизму,... вони саме ЗА ОЦИМ МЕХАНІЗМОМ, ЗА ПРИРОДОЮ СИСТЕМИ Є ПРЯМІ ВОРОГИ СВОЄЇ КРАЇНИ, СВОГО НАРОДУ. Сприяти, реально допомагати будь-чому хорошому, масштабному позитивному в країні, ... це суперечить їхнім ключовим основним інтересам!!! Вони правдами і неправдами будуть протидіяти, щоб важлива необхідна ефективна інформація не дійшла до керівництва країни! Це саме дешевше і найменше, що вони можуть „робити“ для інформаційного контролю, — блокування, інформаційна блокада.

Більше того! Ще драматичніше, ще жахливіше! Навіть той олігарх, який допомагав комусь стати президентом чи прем'єром, ... і, навіть, він найчастіше не зацікавлений у значних успіхах нового державного лідера, бо той стане занадто самостійний і сильний, в організації, у популярності...

От про український метод протидії covid-19, Ви що думаєте, що я пошуткував ??? Ні! Це правда! Про нього повідомлені і офіси президентів, і прем'єр-міністрів і всі засоби масової інформації і всі ваші гаряче любі журналісти, відомі блогери і блогерки ... Вже більше півроку! Вже по декілька разів! НІХТО НЕ ДОПОМІГ ПОШИРИТИ ЧИ ДОНЕСТИ ІНФОРМАЦІЮ! Їх і їхнім господарям це НЕВИГІДНО!!! Принципово невигідно і неприпустимо!!! Ну уявіть собі...: візьме, наприклад, Зеленський і подолає covid-19, та ще і краще ніж в інших країнах!!! ???

Ви розумієте що це для них значить взагалі ???

„Що-що-що??? Та це ж йому — гарантований другий термін! Та пішли ви нахрен з вашим українським методом !!! Дохніть далі як мухи, я можу вам подарувати целофанові плащики на той світ для піару!“

Ви думаєте не пропонувалося легке копійчане безпечне вирішення питання з киснем для всіх найбідніших лікарень??? Навіть додому для бідних хворих. „Та пішли ви на хрін з такими ефективними рішеннями !!! “ „Покажіть он краще по телеканалах народу, що там не так щось у когось з сісями і пісями!“ Давайте по інших каналах покажемо як,... ну от вдумайтеся,... як мільярдер розвозить і розносить ящики,... Носити ящики, — це нормальне звичайне життя мільярдерів!!! Все для народу!!! Є у вас таке відчуття що все це розраховане на дебілів??? Чи це він просто взагалі не вміє делегувати повноваження? Чи непридатний для управлінської діяльності?

Підкреслюю я абсолютно нічого не згущую, нічого не драматизую! Я вам ПРЯМО ПРОСТО ЛОГІЧНО показую і доводжу, що таке життя у корумпованій олігархами державі! Усілякі ПОКРАЩЕННЯ ПРОСТО КАТЕГОРИЧНО, ПРИНЦИПОВО НЕ ВИГІДНІ більшості національної „еліти“!!! На цей момент не вигідні! ПОСТІЙНО „на цей момент“ не вигідні! Бо зараз не вони і не їхні ставленики при владі.

Інше питання, що ми живемо в країні, де люди особливо не знають, що таке логіка. Її викладання в школах заборонено вже близько ста років від московщини. Навіть вводили у 1948, але потім у 1953 знову заборонили. А там де логіка таки викладається, ... — збочено і незрозуміло. Так, щоб ти розумів, що є щось таке, — „логіка“. І щоб ти точно знав, що колись ти щось там з неї вивчав, але не більше того, ні грама не більше!!! І от „Я ВАМ ЧІТКО І ЛОГІЧНО ДОКАЗАВ“,... Що це значить? Для людей які не вивчали логіку, або вивчали по спеціальним дебільним московитським анти-методикам, ЦЕ НІЧОГО НЕ ЗНАЧИТЬ.

Для більшості наших людей, що:

— „логічно довести і доказати“,

— що „просто накидати притягнутих за вуха емоціональних асоціацій“, ...

це навіть,- не одне і те ж!

ДРУГЕ ДЛЯ НИХ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ ЗНАЧИТЬ, НІЖ ПЕРШЕ! Саме для того, вас не вчать нормально логіці! Без логіки можна вам зафукувати і засірати мізки ЛЕГКО ВЕСЕЛО З ПОЧУТТЯМ ГУМОРУ! У промислових масштабах.

У країні, де вже більше Другої світової, 7 років йде війна, суперважка економічна блокада, масштабні кричущі інформаційні диверсії по всій країні,... що там у нас у СВОБОДНИХ ЗМІ ??? Бувший! Підкреслюю, — „бувший, ... футболіст сів п'яний за руль“ у топ новинах. „Болить статевий орган ПОДРУГИ музиканта ІНОЗЕМНОГО гурту Måneskin“, ... в топі новин найрозкрученіших телеканалів! ...

Часто мені здається, що просто я дурний, що в мене просто якісь фантомні марева про якусь там „цивілізовану країну“.

Не можу, чи не хочу собі усвідомити простих наявних наочних фактів? Чмухана, дібілізована, злиденна бананова TV-"республіка»,.. де ще і банани не ростуть? Ще і гниложижа не б'є з під землі, щоб бути «повноцінною», «самодостатньою» сировинною колонією. По добуванню і очищеню гнило-жижі і гнило-газу для цивілізованих людей.

КОРОТКО, ПІДСУМКОВІ ТЕЗИ:

- в цій статті я вам розкрив і показав як і чому теперішні національні «еліти» у своїй більшості не зацікавлені НІ В ЯКИХ значних покращеннях в країні. Це тут одна з найголовніших інформацій, як для простого громадянина, так і для президента.

- я вам реально розповів і показав, як затуркана московія системно розповсюджувала неправильні псевдо знання своєю «найкращою» в світі освітою.

- спочатку я думав, що у моєї діяльності головне, — виправити кричущі ідіотизми і дурниці запроваджені нам у систему «освіти», але потім я виявив, що існує масштабна змова по замовчуванню недопущенню і протидії БУДЬ-ЯКИМ РЕАЛЬНИМ ПОКРАЩЕННЯМ в країні. Мені зараз часто здається, що розкрити, викрити, викорінити цю змову, — одна з найважливіших задач для нашої країни.

Я — не наївний блогер-початківець, який думає що написав у блозі і всі мають прочитати, аж до президентів. В мене вже є якась кількість однодумців. Над-важливі теми, які замовчуються, досить потужно проспамлювалися у необхідних ресурсах і каналах зв'язку, від акаунтів засобів масової інформації до офіційних каналів зв'язку з офісами керівництва держави. Більшість олігархічних засобів масової інформації і значна кількість кишенькових партій таку інформацію просто не пропускають, блокують, видаляють, деякі навіть засипають скаргами адміністрації соціальних мереж. (Перші обнадійливі дзвіночки на розкручених ресурсах, це була партія «Голос» яка пропускала публікації (але на свою НЕВЕЛИКУ аудиторію ). Зараз партія «СН» пропускає навіть конструктивно-критичні матеріали на своїх лідерів, і не якось, в коментарях, а і публікаціями, які більше видно.) Це добрі знаки які породжують якусь надію на майбутнє.

- Я в цій статті навів приклади, коли не доводяться до керівництва держави чи у ЗМІ, ЗАМОВЧУЄТЬСЯ І БЛОКУЮТЬСЯ НАД ВАЖЛИВІ ІНФОРМАЦІЇ про

— спеціально впроваджені «міни», ідіотизми у засадничих поняттях ключових наук в освіті,

— замовчування і блокування українських наукових досягнень у боротьбі з covid-19,

— найактуальніші важливі рішення по забезпеченню лікарень і хворих вдома дешевим і безпечним киснем,...

Про те як ці теми реально вже півроку тримаються і блокуються, ...

В цьому впевнитися можна за датованими посиланнями тут:

https://www.facebook.com/serhiy.grigorovich.SOS

(фб нажаль, вбив «замітки», де були публікації, але вони через Гугл знаходяться.)

https://site.ua/serhiy.grigorovich/

https://enigma.ua/users/serhiy.grigorovich/profile (тут найбільш повна колекція статей)

або через Гугл у статтях (теми зачеплені у цій статті):

«Сергій Григорович МАНІФЕСТ ГРИГОРОВИЧА»,

«Сергій Григорович В Україні розроблено новітній ефективний метод у глобальній боротьбі з коронавірусом і грипом.»,

«Сергій Григорович ЖЛОБ ГРИГОРОВИЧ СКЛИКАЄ ЖЛОБІВ БІЗНЕСМЕНІВ І ОЛІГАРХІВ ДЛЯ СПАСІННЯ ЛЮДЕЙ ТА МЕДИЧНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ТА ВСЬОГО СВІТУ ВІД COVID-19.» (про кисень),

«Сергій Григорович Зізнання без каяття. Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу. Частина перша.»

Отут був момент розпачі й ненависті вже до всіх «президентів», коли я ще не розумів про змову і заколот мовчання/блокування:

«Сергій Григорович Covid-19 псевдо-президенти, псевдо-партії, псевдо-блогери і псевдо-патріоти ...»

Щоб ви зрозуміли, наскільки дійсно кричуща, дебільна ситуація в країні з цими: «ніяких покращень!», «не пущати до вельможного тіла!» Питання не в тому, що щось комусь не сподобалося, не підійшло, не зацікавило... НЕ ВІД ПРЕЗИДЕНТІВ, НЕ ВІД УРЯДІВ, БІЗНЕСМЕНІВ, МЕДІА-МАГНАТІВ, ЗМІ, ... ПРОСТО НУЛЬ ЦІКАВОСТІ, НУЛЬ ЗАПИТІВ, ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЛОКУВАННЯ І ПУСТІ ВІДПИСКИ гарантовано, доказово БЕЗ ПРОЧИТАННЯ СУТІ.

Далі буде! У гілці «Зізнання без каяття.»

https://site.ua/serhiy.grigorovich/