Останнім часом все частіше чули риторику, що там, де військові, там небезпека, що якби ракети не збивали, то мирне населення не страждалось і так далі, і так далі.
 
Ми з командою ВО «ВЕСТА» хочемо сказати з цього приводу кілька слів.
 
Військові – наш захист. Все. Крапка. Не обговорюється. І тільки завдяки ним, ми досі маємо змогу розганяти зраду в інтернетах.
 
Але давайте розберемо.
 
Чи стає вищою імовірність ракетного удару в місця, де велике скупчення військових? Так. Але і повітряна тривога дається недарма.
Чи означає це, що росія б"є виключно по військовим об"єктам? Ні. Росія тривало і систематично займається терором. Її ціль – знищити усіх українців, незалежно від того, військові вони чи цивільні.
 
Українські військові і їхня наявність будь-де не несуть загрозу цивільному населенню. Вони наш захист, і докладають до цього максимум зусиль, здоров"я і кладуть свої життя.
 
Риторика про те, що військові – загроза для людей, або що це збиті ракети руйнують домівки і забирають життя – чистої води російське ІПСО, спрямоване на те, аби підірвати довіру до війська, посіяти страх, змусити людей боротися між собою, а не з ворогом.
 
І у них це виходить.
 
До того ж такі заяви змушують людей недовіряти військовим, агресувати на них, що своєю чергою демотивує їх.
Не допомагайте ворогу. Ми ще не перемогли.
 
От вам дуже проста вправа, як розпізнати і протидіяти ІПСО: коли якась інформація викликає у вас дуже бурхливу емоцію, "зраду" і викликає бажання негайно відрефлексувати на неї в соцмережах, поставте собі питання "кому може бути вигідна така моя реакція?", дайте собі добу, аби все перетравити і лише тоді робіть висновки.
 
А ще краще протидійте пропаганді у власних думках, донатьте на ЗСУ, дякуйте військовим коли зустрічаєте їх, не відвертайтеся від них, не бійтеся.
 
Наші захисники – наша гордість, наша можливість пити улюблену каву та відвідувати кіно.
Не забувайте, що саме росія бажає нам смерті і саме українська армія стоїть на захисті