Після 5-ти років війни з руснею медіапід0ри всіх Українців записали в русню через обран͡ня Зеленського, теперь ѿ після майже двох років вторгнен͡ня медіапід0ри записують в русню всіх хто подивився «Слово пацана». Може проблема всежтаки в медіпід0рах, які чомусь вирішили, що «суспільство -- це вони»?

Тобто перший висновок: ніхто не зобов'язаний виправдовуватися перед гімном. Наприклад скоти навіть за Вкраїнську мову називали «ольгинським кацапом»! Скоти захищають «чоловічу гідність» педофілів, підбурюють до групових зґвалутвань, виправдовують Голодомор і нищен͡ня мови, визнають правомірним це вторгнен͡ня, розповідають як вони будуть розстрілювати Вкраїнців, але з т.з. медіапід0рів найбільша проблема зараз в Україні -- це те що хтось подивився російський серіал: недарма Порошенко представлений в медіа НАБАГАТО масштабніше за його реальне значен͡ня. До речі, хто в курсі, як загинув брат Порошенка?

Серіал я подивився в піратський версії де замість останнїх двох серій -- злитий робочий матеріал (я цю історію не копав і не в курсі чим «легальні» серії ѵідрізняються). З Українською рекламою. Себто я підтримав ѵітчизняного виробника і не порушив блокаду російської економики. Ѧ наприклад посприяв ліквідації російської філії на 99 хом'ячків на початку вторгнен͡ня, мінус декілька сотен тисяч доларів на місяць. Хоча з т.з. медіапід0рів краще б я дивився фільм «Носоріг» патріотичного режисера (чесно кажучи не дивився, але кажуть, що блювотний «арт-хаус»).

До речі, якщо блювотний «арт-хаус» патріотичних режисерів навіть після антиреклами дивитися не хочеться, то про фільм «Слово пацана» я дізнався саме з антиреклами! Вчіться коротше знімати фільми так щоби на «рф» всі розповідали, як неможна дивитися нацистське бандерівське кіно, і щоби там полит.рук.-и читали нотації і записували всю країну у «вороги народу», як це було з американськими бойовиками.

Тема меншовартості і пришелепкуватої малороської «патріотичності» ѵітчизняних «митців» добре розкрита Розмовляючим Очком Лесем Подерв'янським, «Митцем» скота -- в хохло-п'єсі «Митці». Саме такі «митці» й знімали за державний кошт фільм «Рутенія. Повернення коду нації» і популярізують ѵідверто псевдонаукову, антиукраїнську, клиничну маячню в навчальних закладах! Тобто боятися якось серіалу сенсу нема оскільки треба боятися навіть літер: з т.з. «митців» всі літери в нас теж «москальські», це теж є «вепонізація», тобто москалі навіть літери перетворили, виявляється, на зброю.

--- А чому б й нам не перетворити літери на зброю і не розвалити «рф» змусивши москалів ѵідмінити заборону писемності?
--- «не вiрю У силу слова я, а вiрю в силу пiздюлєй», незмінно ѵідповідають різного штибу моралізатори на тему «російського культу жорстокості». Наприклад буквально те саме лише в дипломатичній обгортці мені казала Еміне Д͜жеппар, перша заступниця міністра закородонник справ!

Особливо смішно, коли такі моралізатори починають розповідати про прекрасні західні фільми про ту саму жорстокість!

Ну ОК, щоби полит.рук.-и -педофіли не сильно переживали за мою мораль, коли я готувався до міської ґеріл'ї, стріляти та різати мусорів, щоби не зхом'ячитися і не забути хто я, я дивився ось такий клип:

Серіал «Слово пацана» вцілому ѵідображає тогочасні реалії і настрої. Тобто наші полит.рук.-и -педофіли критикують виходить історичну реальність!

Москва дісно жила на порядок краще ніж інший СРСР, тільки по Москві могли вільно пересуватися іноземці, тобто в Москви був особливий статус і у СРСР вона дійсно вважалася «центром Всесвіту», оскільки виїхати з СРСР було неможливо, прямо як з України зараз...

Чомусь всі критики «не помітили» головного: «є закон вищий за пацанський» -- каже Марат. Це вочевидь не мусорські «закони»: Закон це любов. Саме пісня про любов є лейтмотивом фільму: «Любовь похожа на стекло: она может быть идеальным прозрачным стеклом, через которое смотришь. А если сильно надавить и ударить — превращается в острое стекло, которым ранишь»

Пісня була створена до серіалу, а групи навіть нема в титрах через антивоєнну позицію! Співачка покинула «рф». Тобто хейтити ще й пісню -- окремий кринд͡ж. До речі, прикольно як рашисти заявляють, що ѿ мовляв бачите, Вкраїнці і росіяни все одно знайдуть спільну мову -- про пісню Татарською мовоюLOL Чому ж наші «патріоти» не скажуть про суверенитет Татарстану? Тобто чому неможна фільм використати й в якості антиросійської пропаганди?

Чак-чак -- не менш бомбезна річ)))))
Сподіваюся, ще ніхто не додумався захейтити чак-чак?

Це вже чистий Соловйов: «совпадение -- не думаю».
İskändär -- це мусульманський (в даному разі Татарський) аналог імені Олександр, на честь Олександра Македонського.
Персонаж негативний і другорядний, якого там пиздять.
Хто в курсі, яку тут зраду нам пропонується нассати?

Там Андрій «Пальто» взагалі каже що ѵін -- пацифист, розказує як ґенерали обкрадають солдатів, і що саме тому мабуть в того пика така жирна. Радше ѵідсилка до тієї обставини, що «воювати будуть всі», але є ще «не всі».

Єдине що там ѵідверто пропагандонського, це Афганська тема:

Події ѵідбуваються скоріш за все у 1988-му році ѵід Р.Х., оскільки там згадується 87-й як такий що вже минув, а в 15-го Лютого 89-го радянські нацистсько-окупаційні війська були виведені з Афганистану. Також у фільмі згадується міністр оборни Язов який був призначений у 87-му, після посадки Матіаса Руста на Красній площі. Дійсно, були такі наколки "DRA", саме «американськими літерами». Але дійсно, «Адидас» в тому епізоді розмовляє як полит.рук. -педофіл: ніхто ясна річ не вірив ні в яку «ДРА», в «допомогу» в результаті якої загинув 1 млн Афганці; і не розумів, нащо ця війна взагалі ведеться. А загадана Путлером Сребрениця -- злочин таких самих рашистів.

Чому ніхто не каже про тему виктимблеймингу? Там мало того що один підарас зґвалтував, так ще й всі інші почали цькувати! В т.ч. власні батьки! Чи не тому, що це ті самі підараси, які зараз звинувачують в рашистській агресії Вкраїнців?

🔥пУТІН – МАНІЯК! ЗЕЛЕНСЬКИЙ – СЛАБКА ЖЕРТВА! Юрій Луценко відверто у Рандеву з Яніною Соколовою

Марат у фільмі абсолютно правильно вчинив: «Скажи що нічого не було і все.»
Ну потім про всяк випадок можна ѵідрізати ґвалтівнику яйця, ноги і руки.

Розкривається як підорська мораль угрупувань, так й гнійне пиздабольство полит.рук.-ів -педофілів: серіал насправді не викликає бажан͡ня «пришиватися» до угрупован͡ня з їхнїм культом сили, де єдина мета -- підпорядковувати собі інших, але й т.зв. «нормальне суспільство» викликає лишень блювоту своїм лицемірством. Може це так турбує наших нашвидкуруч перефарбованих «патріотів»? Непокора владі якою вони вважають себе?

Хоча слід зазначити, що угрупован͡ня там не зациклені на зеківській темі, як русня та донецькі: російська мрія ж це потрапити на зону і стати там гомосексуалистом! В'язниця це серце Матушки Росії! Наприклад вори в законі «коронуються» обов'язово на зоні, хоча в чому понт потрапити на зону навіть з т.з. звичайного злочинця неясно. І саме тому СРСР розвалили страйки в ГУЛАГу: Кенґірське та Норильське повстан͡ня, де значну роль зіграли вихідці з Західної України. Цікаво що там це називалося «Сабантуй»: теж Тюркське слово як й «Майдан».

Коротше, як то кажуть в іще одній «російські пропаганді»: «свобода это то что у тебя внутри':