views 1063
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

«Зоря» ніяк не може знайти свою гру в цьому єврокубковому сезоні. У другому турі групового етапу Ліги конференцій луганчани розгромно поступилися римській «Ромі» — 0:3.

Римляни вийшли вперед уже на 7-й хвилині. Центрбеки Зорі проспали пас із глибини на Ель-Шаараві, а Стефан, обігравши голкіпера, закотив у порожні ворота. В середині другого тайму господарі подвоїли свою перевагу. Після подачі з кутового м'яч у сітку відправив Кріс Смоллінг. Буквально за хвилину Зоря пропустила втретє – Абрахам підстеріг помилку захисників і встановив остаточний рахунок.

«Зоря» — «Рома» 0:3

Голи: Ель-Шаараві, 7; Смоллінг, 66; Абрахам, 68.

«Зоря»: Мацапура — Фаворов (Снурніцин, 90+2), Імереков, Цвек, Хомченовський — Булеца (Крістіан, 69), Назаріна, Кочергін — Кабаєв (Луньов, 83), Громов (Фрімпонг, 90+2), Аллахьяр (Шахаб, 69).

«Рома»: Руї Патрісіо — Ібаньес, Кумбула, Смоллінг, Калафьорі — Дарбо (Диявара, 70), Крістанте-Карлес Перес (Дзаньоло, 62), Пеллегріні (Вільяр, 77), Ель-Шаараві (Майораль, 78) — Шомуродов (Абрахам, 62).

Після двох турів «Зоря» займає останнє місце у своїй групі C Ліги конференцій з нулем очок. У паралельному матчі групи софійський ЦСКА зіграло в нульову нічию з «Буде-Глімтом» — 0:0.