views 874
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Київське «Динамо» без шансів поступилося на виїзді мюнхенської «Баварії» у другому турі Ліги чемпіонів у групі E. Німці відвантажили у ворота українців п'ять сухих голів — 5:0

Кияни не протрималися навіть 15-ти хвилин. Сергій Сидорчук зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Роберт Лєвандовскі спокійно реалізував 11-метровий. На 27-й хвилині поляк оформив дубль. Після помилки Андрієвського Мюллєр вивів Роберта віч-на-віч із Бущаном, а Лєвандовскі такі нагоди зазвичай не марнує. Удар у ближній кут – 2:0.

У другому таймі підопічні Нагельсманна довели рахунок до розгромного. Серж Гнабрі завершив блискавичну контратаку мюнхенців влучним ударом під поперечину воріт Бущана.

Справжній шедевр створив Лерой Сане. Вінгер з лівого флангу, можливо, навішував, але м'яч влетів у ворота Динамо. Бущан не був готовий до такої траєкторії. На цьому Баварія не зупинилася. Шупо-Мотінг, який провів на полі лише 10 хвилин, ударом головою забив 5-й гол у ворота бідолашних «біло-синіх». 5:0.

«Баварія» — «Динамо» 5:0

Голи: Левандовскі, 12 (п), 27; Гнабрі, 68; Сане, 74, Чупо-Мотінг, 87

«Баварія»: Нойєр — Зюле, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 69) — Горецька (Забітцер, 79), Кімміх — Гнабрі (Мусіала, 69), Мюллер, Сане (Сарр, 79) — Левандовскі (Чупо-Мотінг, 79)

«Динамо»: Бущан — Тимчик (Кендзьора, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко — Сидорчук, Андрієвський — Циганков (Караваєв, 70), Шапаренко (Шепелєв, 46), Де Пена — Гармаш (Супряга, 70)