Розум підказує мені, що треба радіти. Бо наші хлопці вернулися з мокшандії, бо ось вона – перемога, така довгоочікувана. Але ні.

Можете мене сварити і кидатися в мене чим кочете, але я не радію.

Тобто, це класно, і Сєнцов, і Клих, й інші. І я ще навіть намагався шукати позитиви у діях президента – бо це дійсно правильно – визволяти наших полонених, навіть якщо ціною важливого свідка у справі Боїнга… але ні, це початок кінця.

Свого часу, відразу після завоювання України і створення СРСР більшовики спеціально робили політику коренізації, у нас – українізації, а також НЕПу. Мовляв, ми не такі вже й монстри, насправді все буде ок і ми даємо всім тільки можливості для розвитку. І їм повірили – це ж так класно, після царизму, війни, революції, знову війни мати спокій і можливість просто працювати і збагачуватися. Мало того – у своїй культурі, ось скільки нових чудових митців з'явилося. Так гарно і солодко.

А потім їх всіх розстріляли. Бо ніколи не було й думки давати свободу кому-небудь. Тим більше — українцям. Ми тоді зраділи і капітулювали.

Пам'ятаєте, що основне намагалася Україна сказати світові протягом останніх п'яти років? Не пам'ятаєте? Так ось що: Російська Федерація не здатна дотримуватися договорів. Говорили про папір, на якому ці договори написані і про ціну цього паперу, що дорожчий за домовленості з Росією.

Так ось, все. Сьогодні Зеленський закрив цю главу і сказав, що з Росією можна домовлятися. Путін дотримується обіцянок, йому можна вірити. І ще сказав, що є домовленості про подальше врегулювання конфлікту, розведення військ, встановлення миру.

Ну тобто ви зрозуміли? Розведення військ. Хто буде в ОРДЛО? Чиї війська? Що далі? Амністія бойовикам чи їхній арешт і засудження? Вибори терористів до ВР і до місцевого самоврядування? Хоч щось?

Чи ми маємо повірити, що путін згадав про совість і надумав просто так закінчити війну? Серйозно?

А Крим як? Він де буде – потрохи віддаватися Україні? Ми маємо забути про тисячі і тисячі загиблих, мільйони переселенців? От просто так? Мир буде – і що, відновлення торгівлі, зв'язків, постачання води в Крим, електрики, так? Браться навєк?

Вибачайте, а хто буде відновлювати Донбас і Крим? Є просто такі слова – репарації і контрибуції. То як з ними? Чи це все просто були забавки, а люди самі винні, що гинули?

Я не радію. Бо забуваємо про те, що москва – ворог. Що людей не воскресити. Добре, що Сєнцов сказав, що до перемоги далеко, але що ворога треба перемагати. Але це Сєнцов, а не президент України.

А президент сказав, що з Росією можна домовитись. І світ його почув.

Я ще ніколи настільки не хотів помилятися.

---

Телеграм-канал https://t.me/kolybabloginfo

Блог https://mkolyba.wixsite.com/kolybablog