site.ua
топ-автор

Все PR, крім некрологу.

Сенцов згадує Порошенка.

Єгор Соболєв згадує Порошенка.

Піарник Банкової Подоляк згадує Порошенка.

Притула теж постійно в цій же кампанії.

Лещенко через слово говорить про Порошенка.

І десятки інших персонажів, які у своїх постах і інтерв'ю апелюють до Порошенка, його антирейтингу, намагаються його зачепити, піддіти, сказати бодай щось. Бо критично коментувати Порошенка у певному середовищі - це тренд).

Навіть тут, у коментарях, приходять люди, які під текстами, де на Порошенка і натяку немає, згадують про нього.

І на чолі цієї колони справжніх порохоботів, ну а як їх ще назвати - сам Зеленський, який видав черговий перл, на який отримав гідну відповідь.

Бравіссімо!

Щодо антирейтингу, то дякую Борису Кушніруку, який нагадав антирейтинг Порошенка у… далекому 2005 році. Хто пам'ятає скандали і конфлікти того періоду президентства Ющенка, розуміє про що йдеться. Це не завадило йому стати президентом.

Більше того, ще донедавна людиною з найбільшим антирейтингом у нас вважалася Юлія Тимошенко. І, якби не Зеленський, то у 2019 ми б побачили її у другому турі з Порошенком з більш-менш рівними шансами на перемогу.

Тобто, всі ці тези про антирейтинг - політична технологія. Ну і звичайно слід брати до уваги, як він штучно і методично формувався.

Але я б сказав би загалом, що сумарний рейтинг Порошенка зараз - найвищий, бо саме від його прізвища відштовхується багато хто просто заради того, щоб підняти свою значущість.

Кожному хочеться побути в тіні Порошенка, і це змушує просто сміятися.

Не треба звичайно скидати з рахунку намагання "гордонізації" країни, у рамках якої людям навіюють про "розкол", і намагаються на наступних виборах, скоріш за все дострокових, зробити главою державу якусь "помірковану" олігархічну тушку - Кличка, Гройсмана, чи Разумкова. Праймеріз серед них вже розпочався.

Для цього бажано б переконати суспільство у тому, що камбек Порошенка неможливий, і давайте, мовляв, іншого пошукаємо. Шукати то можна, але сам Порошенко міг би зараз спокійно сидіти на берегу, дивлячись на цю метушню, і на те, як сторонні люди безкоштовно надають йому інформаційну послугу.

Але він таки щось робить, чим змушує цих хлопчиків і дівчаток з їхнім майже нульовим власним рейтингом казитися.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації