Гайд взято з ФБ Паоло Люм'єре

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 3 людини, на відкритому повітрі та текст «3. якщо блок живлення не вставлений знайдть i вставте (вставляеться BİH хр.ново, ззусиллям), але ви 3 цим впораетесь.»

На зображенні може бути: 2 людини, на відкритому повітрі та текст «4.покладть вириб на праве плече товстшим кнцем труби вперед, виёмкою м'якому чорному вгору лворуч. 5. правою рукою взятись за ручку 3 крутилками кнопками, нучого не натискаючи i не крутячи. 6. лвою рукою ведкинути вбк(влво) оптичний прицил до упору. 7. лвою рукою 3 низу труби розкласти розка рячку- вперти coбi впузо, в ремi̇нь. (ракета при постриля тягне пускову за собою, тому упор, щоб оператор-хлюпик не клюнув носом.)»

На зображенні може бути: 2 людини, на відкритому повітрі та текст «8. лвою рукою взятися за лву ручку. 9. He питати для чого кнопки '+"i "_" на фіговіні перед прицлом, i не натискати ix! 10. дивитися в прицил i знайти цёль. впевнитися, що це не своï.'

На зображенні може бути: текст «11. якщо хочете, щоб ракета взривалася вi̇д прямого влучання цёль — пересунути оцю хрінь в положення 'DA'. якщо хочете, щоб ракета взривалася над циллю задювала магнтний лазерний детонатори пересунути оцю хрінь положення 'OTA' в цьому випадку переконатися, що цёль металева. I що мi̇ж вами циллю немае инших металевих предметi̇в близько до прямо" спостереження. якщо на прямий мi̇ж вами циллю межах 100M вi̇д вас знаходяться iHwi металевi̇ об'екти пересунути оцю хринь положення "20m"B положення "100m" якщо цёль вi̇д вас ближче за 100m -залишти хрінь положенни "20m"."

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «12. цлитись в випадку танку так, як показано на фото. якщо танк рухаеться вперед цлитись в перед башти, над пушкою.»

На зображенні може бути: текст «SC 12:8hee 13. продовжуючи цлитись, вдсунути червону хринь(запобжник) вбк л.воруч великим пальцем правой руки, до клацання. якщо ви передумали хочете повернути запобжник взад- сл»д натиснути оцю фигов.ну:"

На зображенні може бути: текст «SC SRNC T 14. ведучи в прицл циль, вказвним пальцем правой руки ведхилити важль праворуч до упору. продовжувати утримувати важi̇ль цим пальцем. 15. через 3-5 C., ведуче цёль, плавно натиснути великим пальцем чорну круглу кнопку вниз. BERHEG»

На зображенні може бути: текст

А ось так це працює вживу: