Закінчення.
Частина 1 тут: https://site.ua/vasiliy.vlasyuk/benket-demokratiyi-pid-cas-cumi-castina-1-i7zpgzq
Частина 2 тут: https://site.ua/vasiliy.vlasyuk/benket-demokratiyi-pid-cas-cumi-castina-2-iyq12jk

Факти і «факти»

Є впевнені в своїй правоті навігласи, а є й просто  фейки — свідома брехня і бездумне її поширення.

- «Які ще фейки? Для вас не авторитет Ілля Мечников, який  сказав: „Здоровому організму вакцина не потрібна, а для хворого вона небезпечна“? А чому правління Pfizer не застосовувало на собі власної вакцини? Чому Білл Гейтс не щепився від ковіду, хоча закликає до цього інших? А читали: Керрі Мадей знайшла у вакцинах компонент з промовистою назвою люциферин, який чіпляє до організму штрих-код? А це вам контрольний в голову – слова Генрі Кісінджера на засіданні Ради з євгеніки в рамках ВООЗ. І після цього у вас стане совісті рекламувати нам вакцини?!».

 

- Аргументи вбивчі. На жаль, не з нашої реальності. Кісінджер такого не говорив, керівники Pfizer щепились своєю вакциною, а «слова Мечнікова» дивно читати тим, хто знає, що він облаштував в Одесі лабораторію для щеплень і багато писав про важливість вакцинації. «Відкриття» лікаря-остеопата Керрі Мадей спростоване експертами: у складі вакцин немає люциферину – речовини, яка створює ефект свічіння у звичайних світлячків і глибоководних риб (латинське Lucifer — «світлоносний»), і він ніяким боком – до штрих-кодів. А Гейтс щепився ще 22.01.2021 (у Twitter його допис разом з фото). Правда – ось вона, але фейки вже спрацювали: «хоч ложечки знайшлись, але осадочок лишився».

А ось ще один з антиваксерських козирів: «щеплення антиковідними вакцинами спричиняє аутизм». Ноги у цього сенсаційного відкриття ростуть з 1998 року, коли британський гастроентеролог Ендрю Уейкфілд надіслав до медичного журналу The Lancet статтю, в якій доводив, що щеплення від кору, паротиту та краснухи (MMR) може викликати аутизм у дітей, але… жодна лабораторія не змогла підтвердити його результати. У 2002 дослідники, розглянувши історії хвороби півмільйона дітей, не знайшли зв'язку аутизму зі щепленням, а дослідження 2006 виявило, що навпаки, захворюваність на аутизм зростала при зниженні охоплення вакцинацією! В результаті редакція Lancet відкликала статтю. А далі генія почали колошматити: з'ясувалося, що його роботу оплатила спілка противників вакцинації "JABS", і стаття його написана з метою створити ринок збуту для біологічного тесту, випущеного компанією, де він був співвласником. Уейкфілд також отримав гроші від адвокатів, яким потрібні були докази зв'язку щеплення з аутизмом. В результаті розслідування Уейкфілд був офіційно звинувачений у шахрайстві та позбавлений ліцензії лікаря. Розіп'яли таки хлопчика в трусиках... Але діло його живе! Антиваксерські рухи досі використовують статтю Уейкфілда як аргумент проти щеплень – тепер вже протиковідних.

Дивлюсь відео, де черговий антивакс  розказує про «офіційно визнаних 16 тисяч людей, вмерлих від вакцинації в США на кінець серпня цього року, — а реально там 100 тисяч!». Перевірив. Отже, в США існує система звітування про побічні ефекти після вакцинації (VAERS). Система відкрита — дані до неї може внести будь-хто, туди може попасти взагалі ніким не підтверджена інформація. А від медиків вимагається повідомляти VAERS про будь-яку смерть тих, кого вакцинували від COVID-19, навіть якщо незрозуміло, що стало її причиною. За першу половину 2021 р. в системі з'явилось 6207 повідомлень про смерті людей у період після їх вакцинації. І всі ці смерті антиваксери вважають наслідком вакцинування. Однак «після того» не означає «внаслідок того». Вакцина знижує ризик смерті від ковіду, але не дарує вічного життя – навіть вакциновані раніше чи пізніше вмирають, і раніше – люди похилого віку з купою хронічних захворювань (які в більшості і внесені до VAERS і які вмерли б і без щеплення). Перевірки, зроблені американським Центром з контролю та профілактики захворювань, на сьогодні виявили 3 підтверджені смерті внаслідок вакцинації людей з протипоказаннями, мізерний відсоток таких людей дійсно є (нагадаю: від ковіду в США вмерло майже 800 тис. осіб).

Ще раз: ніякі в світі ліки не дають 100%-вої гарантії без побічних реакцій. Є вони і у вакцин: зустрічаються лічені випадки навіть летальної реакції організму. Тут вже зважуйте шанси: коли висите над прірвою на одній руці, а з вертольоту спускають рятувальний трос, ви можете схопитись за нього, а можете подумати: «А що якщо трос гнилий (а виключати такого нікчемно малого шансу все ж не можна)? Ні не буду ризикувати – краще повишу, може якось обійдеться». Вибір за вами…

Кого не переконав, прочитайте в інструкції до звичайного аспірину про нечасті побічні реакції у вигляді, наприклад, анафілактичного шоку (який, між іншим, веде до 60—70%-вої летальності при тяжкій формі і майже до 100%-вої при блискавичній). Чому не влаштовуєте мітинги проти аспірину?

 

Аргумент «подумайте, кому ця „вакцинація“ вигідна, увімкніть мозок і зробіть висновки!»

Чи є люди, яким вакцинування вигідне, бо на цьому можна «наварити бабла»? Є по всьому світу. Завжди були. І «наварюють» не тільки на вакцинах, а на всьому, де це можливо: на гуманітарці, на будівництві доріг, на траншах МВФ. Але позиція «краще помру без щеплення – аби лише ті гади не нажилися на вакцинах» не здається мені розумною. Кому ще це вигідно? Якщо відкинути дикі версії про 5G-каркаси на кістках людей, обприсканих невідомою речовиною, які через резонанс активують чіпи, то перше, що спадає на думку – вакцинація вигідна людям, які хочуть за допомогою сучасної медицини позбутися коронавірусної зарази, як колись світ позбувся віспи й поліомієліту.

Але цікавіше підійти до питання з іншого боку – кому вигідна кампанія проти вакцинування? Вигідна тим, хто з цього має матеріальний зиск («нетрадиційна медицина", продаж антиваксерської літератури, пожертви організації, прибуток від мільйонних переглядів на YouTube) чи зиск моральний (авторитет, слава, що теж легко конвертується в гроші). Вигідна вона також людям з вакцинофобією і тим, хто охоплений ірраціональними страхами – від перебування в компанії собі подібних їм стає спокійніше. А кому ще це може бути вигідним, наприклад, у нас в Україні? Кому вигідний один з найвищих в Європі рівень смертності від ковіду? Кому вигідна пов'язана з антиваксерством напруга в суспільстві, хаос, ріст агресії, гризня всіх зі всіма і врешті – ослаблення держави? Невже Госдепу США чи Гейтсу з Соросом?

У месенджер постійно шлють "докази" небезпеки вакцинації. Частина з них – з російських фейсбучних груп "Вызов времени" і "Адекватные медиаматериалы". Потужні ресурси (особливо останній)! "Адекватних" матеріалів – залийся, щодня нові. Таке не під силу одній людині чи "группе товарищей" — відчувається підтримуюча рука. Подивився, почитав тих "адекватів". Ознайомився з рецептами лікування всього на світі. Зрозумів, що Заходом "против Росии ведется 7 видов войны" (а я, дурень думав, що то Росія веде проти світу війну сімома способами). Вичитав, про "правящих нами существ, лишь внешне напоминающих людей". Дізнався, що Євромайдан у Києві складався з бомжів і проституток. І побачив масу відео про "коронабесие" і про "придет время – вакцинаторов привлекут к суду!". На багатьох з цих "адекватних" матеріалів стоїть помітка від незалежних експертів – "Ложная информация!" Все це ще більше зміцнило мою довіру до присланих відеороликів. Одним словом, враження про авторитетність ресурсів склалося. А далі – просто факти, "інформація для роздумів":

Блогер Денис Казанський  на своїй сторінці у Twitter опублікував фото плакатів антиваксерів в Україні та Молдові, прокоментувавши: "Один і той самий дизайнер… Цікаво, хто це міг би бути?". Мітингують з абсолютно аналогічними плакатами, символікою та закликами також в країнах Балтії. То хто ж цей "головний дизайнер-копірайтер" і де він сидить?

А ось така собі Вікторія Шилова, яка в соцмережах засуджує "війну України проти власного народу на Донбасі" і "вакцинну війну України проти власного народу", плаче про "американский танк у вышневому садочку" і радіє, що "Путин разрешил официальную продажу в России товаров из ДНР/ЛНР!". Колись вона закликала зачистити Євромайдан, а нещодавно стала одним з організаторів антиваксерського мітингу під Кабміном. На її сторінці у Вконтакті лютий треш на зразок "продержаться 28 дней!", на протязі яких начебто вмирає великий відсоток вакцинованих (дивно: ні я, ні вакциновані рідні й знайомі не помітили тих страшних 28 днів, зате від ковіду померли однокласниця, двоє дальніх родичів, однокурсниця і її мама — всі невакциновані). А ще одна антиваксерка Єлєна Фаєст на мітингу під ВР дякує Росії за грошову підтримку і кляне "украинскую власть, которая нас искусственно разделяет – мы ведь братские народы!". Вразили не її слова, а схвальні усмішки людей навколо.

Зі звіту Центру протидії дезінформації РНБО: "У соціальних мережах та месенджерах, поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації. Telegram-канали просувають деструктивні наративи в Україні за допомогою публікацій і ботів у коментарях. СБУ підтверджує, що усі ці канали адмініструються з США Фондом Білла Гейтса… Жартую: Гейтс тут ні до чого, фінансує ці канали… здогадайтесь хто? Також за даними звіту, суттєву роль у розповсюдженні ідей антивакцинаторства відіграє  "одна із церков". Вона влаштовує мітинги проти вакцинації, називаючи її "гріхом" і вбивством"...

 

Але (о чудо!) ця ж сама церква благословляє вакцинацію і закликає рабів божих пройти щеплення. Більш того, діячі цієї церкви обурюються антиваксерами. Ієрей Георгій Максимов: "Сколько еще людей… доверились этим фейкам и решили не вакцинироваться, чтобы сохранить здоровье от "вредной вакцины", а в результате умерли ужасной смертью!". А це митрополит Іларіон: "Не привившиеся будут отмаливать грех всю жизнь". Що ж то за дивна церква з таким шизофренічним мисленням: то вакцинація – "грех", то відмова від вакцинації – "грех"? Ніякого ребусу: то РПЦ і її український клон УПЦ Московського патріархату, і заяви їхні адресуються різним "рабам божим". Українцям: "вакцинація – гріх", рабам божим з Росії і з окупованих територій: "вакцинация – богоугодное дело!".

 

Так само і згадувані соціальні мережі: українцям — про вакцини-вбивці, росіянам – про  вакцинацію-благо (особливо  Спутніком-V). І з Німеччини Рашу Тудей поперли саме за фейки про вакцинацію. То виходить, що одним і тим же людям вакцинація вигідна і одночасно невигідна? Як це можливо? Підказка: "Кому вигідно сіяти хаос і напругу в Україні (і в інших "русофобських" країнах), але не вигідно допустити у себе вдома безлад і смерті"? Головний вигодонабувач від цього хаосу – не Білл Гейтс і не масони, а воююча зі всім світом Росія.

Якщо чесно, я не очікував, що українці, втримавши від РФ перший удар, військовий, і другий, пропагандистський, так легко пропустять третій – "вакцина – нарушеніє прав – заговор – чіп". І що удар цей настільки вимкне розум, що навіть перебування в одній компанії з московськими попами, ківами, прибацаними надями савченко, російськими пропагандонами і місцевою ватою не насторожить їх…

Але ж який підступний розрахунок – обернути нашу силу проти нас самих! Ви бачили російських антиваксерів на мітингу під Кремлем, аналогічному нашому під ВР? Ні? А може уявите, що було б з ними, якби вони на таке наважились? У них там ось-ось введуть QR-коди, антиваксерів нагнуть. Пропагандист з їхнього 1-го телеканалу Міхаіл Лєонтьєв вже говорить про них так: "Государственная власть… обязана обеспечить здоровье баранов, вне зависимости от их воли, потому что она отвечает за поголовье. Нужно просто ловить и колоть! Два удара по башке – обездвижил и уколол". Заради "збереження поголов'я своїх баранів" вони вже дозволили Pfizer, замість своєї бурди Спутнік (бо ж даремні розтрати "баранів" недопустимі – вони повинні гинути у війнах, а не у ковідних палатах). Відсоток повністю вакцинованих у них вже майже в півтора рази вищий, ніж у нас, ковідних тестів на одного чоловіка учетверо більше, а смертність від ковіду на 100 тис. чоловік менша, ніж в Україні. І вони таки загасять пандемію насильницькими, ні разу не демократичними методами. А потім реготатимуть з "глупых хахлов", які повелися і стоять під Радою проти "наступления на права человека". Бо в третій у світі по ковідним смертям Україні свобода й демократія: хочеш – мітингуй, хочеш – прокремлівських антиваксів слухай, хочеш – гуляй в соцмережах з російськими фейками про вакцинацію. Йде війна на знищення, сотні загиблих щодня. Опікування, перш за все, демократичними процедурами у воюючій армії – шлях до поразки.

 

P.S. Ледь не забув. Шановні прибічники "альтернативної медицини" і "народних засобів" лікування "фейкового ковіду"! Не забудьте погуглити і знайти того бразильця з "золотим калом", що 100%-во рятує від усіх хвороб. Думаю, Нова Пошта допоможе з доставкою. Раджу поспішити, бо з погіршенням пандемічної ситуації бажаючих отримати чарівний натурпродукт може бути багато. А калу мало…