Сьогоднішній ефір на Еспресо «пан» микола почав з «констатації» в українців «жаби». Сказав, що цілий народ «жаба» душить. Він вважає «жабу» — національною ознакою українців. Тобто в інших народів такого явища немає?
Послухати вересня, то найгірший народ у світі — це саме українці. Бо в них і «жаба», вони і ледарі, і антисеміти, і ще чортзна хто. 
Продовжив свій слот відмовою від української у спілкуванні з колишнім грузинським послом, навіть після того як той сказав, що він добре розуміє українську і вересень може говорити з ним українською.

А завершив тим, що виступив проти перекладу українською класичних російських творів. Також висловився категорично проти «наїздів» на михайла булгакова, який йому дуже подобається.

Тобто, вересень не лише проти скасування російської культури в Україні як такої, а навіть хоче й надалі мати можливість безперешкодно споживати її російською. І щоби ніхто булгакова не чіпав. Попри війну, попри ракети, попри Бучу... та попри все.

І це відбувається в ефірі патріотичного каналу, чиїм гаслом є: «Український погляд на світ».

Здається, в особі «пана» миколи глядачі отримали щось на зразок ліберального «піховшека» — теперішнього, воєнного часу.  А Еспресо  завдяки його старанням все більше перетворюється на ганебну подобу горезвісного «ньюзвану».

Ще про вересня:

«А якщо він зніме ХОРОШЕ кіно?» — Микола Вересень заступився за російського режисера І. Молочнікова

Микола Вересень: Горбачов — миротворець, а Володимир Івасюк — самогубця

Микола Вересень розповів, що він пив АРТЕМІВСЬКе шампанське, а БАхмутське чи БахмУтське — ні

Також про Еспресо:

Ведучий «Еспресо» Василь Зима банить за питання, чому його двогодинний ефір називається «великим»

У ведучого Сергія Згурця аномально зашкалює кількість слова-паразита «власне»

Ведуча новин «Еспресо» Анна-Єва Мельник шокує своїм невіглаством