микола вересень назвав михайла горбачова миротворцем, якому мають бути вдячні і українці, і прибалти, і взагалі всі. Попри те, зауважив вересень, що він пролив кров у Баку та ще деінде. На тверде переконання вересня, горбачов — все одно миротворець. Та й Народний рух був рухом за перебудову, а не за незалежність. Тобто і за це треба бути вдячними останньому президенту срср. 

А ще пан микола сказав, що його переконали радянські матеріали справи про загибель Володимира Івасюка, які він мав нагоду переглянути особисто. Переконали в тому, що це сталося в результаті самогубства, а не вбивства. вересень мовив, що не завжди відомі й знакові люди, в т.ч. митці, помирають у боротьбі за щось, зокрема від рук кгб. 

Незадовго до ефіру пана миколи у слоті Чечеринди та Валевської виступав колишній перший заступник генпрокурора України Микола Голомша, який вказував на чимало нестиковок у матеріалах справи Івасюка та акцентував на наявності багатьох деталей, з яких можна зробити висновок про те, що музиканта повісили вже мертвим.

Раніше в одному з ефірів пан микола ревно захищав ефесбешно-русомірську упц мп, кажучи, що наявність різних церков — це ознака справжньої демократії та релігійного плюралізму в країні, за що, серед іншого, і воюють зараз на фронті українські солдати. 

Микола Княжицький продовжує вперто не помічати совково-"озимої" токсичності вересня.

Також про вересня:

"Пан" Микола проти скасування російської культури в Україні і зокрема — "наїздів" на булгакова

Микола Вересень розповів, що він пив АРТЕМІВСЬКе шампанське, а БАхмутське чи БахмУтське — ні

"А якщо він зніме ХОРОШЕ кіно?" — Микола Вересень заступився за російського режисера І. Молочнікова

Ще про Еспресо:

Ведучий "Еспресо" Василь Зима банить за питання, чому його двогодинний ефір називається "великим"

У ведучого Сергія Згурця аномально зашкалює кількість слова-паразита "власне"

Ведуча новин "Еспресо" Анна-Єва Мельник шокує своїм невіглаством