У ведучої новин на Еспресо Анни-Єви Мельник абсолютно немає відчуття української мови. Вона постійно робить приголомшливі помилки у наголосах в назвах населених пунктів. Зокрема, Стельмахівка у неї завжди Стельмахівка, а Шульгівка — Шульгівка.

І всі це чують, і всіх це влаштовує. Ніхто на каналі її не виправить. Тому ті Стельмахівки і Шульгівки звучать цілий день, з випуска випуск.

Але проблеми Анни-Єви Мельник не вичерпуються географічними назвами.

Виявляється, вона не знає українського слова «життєпис». У вечірньому випуску новин за 13 лютого ведуча сказала: «випущено альбом „Небесна Сотня... (пауза) життєпис“. Вона зупинилася, бо не знала, як прочитати невідоме для себе слово і вимовляючи його, зробила наголос на „и“.

А одного разу „уславилися“ тим, що цитуючи рядок з вірша Тараса Шевченка: „за неї Господа молить“, сказала „господа“. Ніби Кобзар звертався до якихось „господ“.

Ця Анна-Єва абсолютно не годиться для ведення новин. За жодним параметром. Не вистачає геть усього, що має бути в достатку: освіти, кругозору, інтуїції. Просто тарахкотить собі на камеру. Не розуміючи, навіть не намагаючись, смислу сказаного.

Чия вона протеже? За що її таку інтелектуально-немічну взяли і чому утримують, якщо її до ефіру на гарматний постріл не можна підпускати? 

Також про „Еспресо“:

У ведучого Сергія Згурця аномально зашкалює кількість слова-паразита „власне“

Микола Вересень розповів, що він пив АРТЕМІВСЬКе шампанське, а БАхмутське чи БахмУтське — ні

Ведучий „Еспресо“ Василь Зима банить за питання, чому його двогодинний ефір називається „Великим“

Микола Вересень: Горбачов — миротворець, а Володимир Івасюк — самогубця