Матеріал для бесіди з новопризначеною заступницею міністра оборони Ганна Маляр.
Перед тим, як це писати, хочу виразити вибачення і співчуття людям які втратили у гібридній війні з Росією здоров'я, близьких людей, чи добробут і щасливу долю. Зрозуміло що багатьом з нас будь-яка асоціація з  обнімашками  росіян, — неприємна і болісна.

Але я вважаю, що тут абсолютно окремий випадок. 
Досягнуто великого суспільного резонансу у темі, що будь-хто, котрий так чи інакше підтримує кримінальну клептократичну, кровожерливу кремлівську владу, є недостойний поваги і симпатії навіть в особливих олімпійських випадках. 
Російська пропагандИтна глупота, сама того не розуміючи, підкрутила цю тему в Росії. 
 Глибоко в підсвідомість росіян пішли ці ідеї:

  1. Хіба що юна, вчорашня дитина може собі дозволити емоції симпатії до своєї старшої приятельки і вчорашньої  кумиру-лідера, та і то, у підкреслено особливих умовах:
    — капітан російської армії, армії яка творить міжнародні злочини і тероризм, може бути прийнятий українцем, тільки за певних умов:
    — не брав участі у злочинах і агресивній війні, не порушував міжнародне і військове право,
    — без зброї, або з підкреслено розрядженою зброєю
    — має зняти військову форму і військові відзнаки, 
    — зняти символічні речі, як то, наприклад, — олімпійську форму з кольорами російського прапора,
    — взяти в руки миролюбний підкреслено інший, не російський прапор, найкраще — білий
    — бути у браку з литовцем, як Марія Ласіцкене, — не обов'язкова, але бажана факультативна опція.
  2. Немає до росіян поваги і симпатії, вони від покори кремлівським злочинцям — як прокажені. 
  3. Важливо підкреслити, що навіть представник Пут Іна на виборах 2018 року,... готовий зняти російську військову форму і відмовитися від російського прапора, заради своїх кар'єрних і духовних інтересів і обнімашок з українцями.
  
Вирішив написати, бо щось багато людей почало висвітлювати ці події у якомусь вторинно принизливому  вигляді, ... не по-казацьки якось. 
Тим більше, що ця капітанша без погонів, форми, і з іншим прапором, підкралась зненацька ззаду майже вхопила дитину, ...  мабуть вже майора капітанші дали за таке. А може і щиро хотіла погрітися душею, обійнята українським прапором. От що прикро, — що наше дитя не змогла перестрибнути 2.07... Нічого, ще перестрибне, Вона ж на 7 років молодша! 

Ярославочка, дорога, вітаємо тебе і всіх причетних до твоєї олімпійської медалі у 19 років! 
Ти — наша радість і гордість! 
Не забудь публічно поспівчувати/вибачитися перед людьми, які зазнали важкі втрати від війни з Росією за можливі неприємні асоціації. 
Я впевнений, що ти чітко усвідомлювала, що Марія Ласицкене підкреслено не взяла на обнімашки прапору і форми з російськими кольорами. Це нормально виглядало, як акт каяття Марії у її минулій підтримці Пут Іна.  

Суть государств российских. Ч.3.
Временные псевдо-недо-империи.
Зарождение Московии.