А давайте знову про прекрасне.

Перед Пісдатою (Парадно-Історічєской Датою, а не те, що ви подумали. Звідки на болотах peace?) тре щось для поцкаликів таке вигадати, щоб аж кухвайка завернулась. Атставіть тягать путеранів на лопатах, сказала партія. А як партія сказала, то камсамол атвєтіл: «Жесть!». Винос та пронос дідів повідміняли навіть у Тюмені й Нижнєівартовську – це трохи далі від Бєлгорода та Курська. Дарагіє тваріщі бояться безпілотників. Як на мене, марно. По-перше, майскіє_празднікі. Тобто де гарантії, що отой дрон, запряжений білими кіньми, реальний? А по-друге, якщо дрон реальний і його видно зблизька, то злякатися ти вже не встигнеш.

Ну, у страха_глаза_вєлікі_а_очко­_сінгулярно. За розмір мізків нічого не сказано. То ж московські мандіри пропаганді всіх статей пропонують різні методи боротьби з українськими безпілотниками. Маю пропозицію на 9 число влаштувати марафон по запобіганню явищам... як би це назвати на єдиноросській, щоб не дратувати плебс? Польотопроявлєнія? Нєбодвіженія? Об'єктопрольота? Після отого їхнього «водопроявлєнія» все вторинне і все можна використовувати – піпл зхаває. Ми просто цікаво – в ікон їхніх тепер теж буде сльозопроявлєніє? Бо за слово «ЗаМироточити» можна впіймати цорес від своїх же... Та то таке. Давайте-но дивитися, як можна боротися з дронами в умовах санкцій та обіс...терії.

Перше. Сітка-рабиця. Куди ж без неї! На Сенатський палац пропонують наварити мангал. Шашликі_же. В церквах таваріщі_афіцери хай правлять – сєтка-рабіца, матушка, дроніщща прогоні! Можна холопам на шапочки з фольги накрутити антени з колючки. А на верхніх поверхах – ще й ловити ворожу техніку на живця. Міцні вудки, а наживкою – русскоязичниє мальчікі в трусіках. Сатаністські західні дрони полетять на ЛГБТ-пропаганду, як на мед. Отут їх підсікатимуть та тягнутимуть на перевербовку.

Так, тепер майте під рукою якийсь запивон. Діячі інтелектуального фронту запропонували залучити орнітологів. Хай навчають орлів збивати безпілотники. Нє, це не я вигадала – я тяжеляком так не бавлюся, здоровля вже не те. На самих орлах не вигребеш – тут тра ціла крилата бригада. Орел акуратно збиває. Сорока починає допитувати полоненого. Той не колеться, і в клітку до нього запускають папугу кеа. Він дзьобом нівечить двигун і натякає, що він – насправді хороший поліцейський. І якщо дрон не піде на співпрацю, прийде крук і виклює камеру. План геніяльний, але крилатим легше відкосити від повістки. 

Ну, і last but not least – чєлавєчєскій_фактор. Пішохідні ПІДрулі (Польото-ідентіфіцирующіє дружини). Публіка шаровєштається вулицями й видивляється, чи летить, чи нє. В столицях пообіцяли видати біноклі. Варіант слушний, проте травмонебезпечний, бо ті, хто бачать дрони, лупцюватимуть тих, хто каже, що треба закусювать. О, апдейтик прилетів. Невігластво, алкоголізація та істерія – коктейль епічний. Після сотень повідомлень небайдужих громадян щодо зірок (лучше, конечно, пять звездочек (с)) та іграшок * бдітєльниє_таваріщі просто поклали навігаційну мережу, зп що їм доземний уклін, особливо від таксі та доставки. Вміють же, коли захочуть!

* Тему іграшок треба розкрити – вони бувають різні. Пам'ятаєте, як українські специ хакнули алі-аккаунт болотного валантьора і на 25 штук бабла замовили всілякі потрібні й корисні забавки? Отож. Було б вільне бабло (де ж його курва взять!..), час і натхнення – забубенили б БПЛА – беспілотну психологічну лоб(к)ову атаку. Весь асортимент секс-шопів встав би... на крило. І вже ніхто б не знущався з безпілотників, мовляв, сапожнік_бєз_сапог. Ви ж так хочете павтаріть – тримайте пілотку! Майже новенька. С_вашей_красною_звєздой_ви_накроєтєсь_піз...орною порзазкою. Ще й подякуйте, бо крам підсанкційний.А уявіть-но собі таке – рій дронів з вібраторами. Пісясят на пісясят – у половині з них конфеті, у половині – вибухівка. Запально та святково. І тре придумати, що написати в графі «причина смерті». «У вправних руках і хєр – безпілотник» чи просто «вштрелений з хріна на параді»? «Пронікновєніє спєцвєщєства із галовкі в голову» «Вмер від щастя, коли побачив когось, дуже схожого на путіна»... Ваш варіант? Для пропадіміра пропадіміровіча має бути ексклюзивна колекція – рєзіновая_попа, яка буде баражувати й виконувати роль німба під час виголошення промов, і кошка_від_сзаді – для зустрічей з холугархами.

 Паржать – це важливо. А безпілотники – ще важливіші. Вони рятують життя, відіграють суттєву роль у розвідці та плануванні. І так, вони вартують грошей. І так, більшість того, що в мирному житті – предмети довготривалого використання, на фронті – розхідники.  

Допомога фронту тепер доступна через PayPal

donikroman@ukr.net

Картка

4731219619423175

IBAN

UA043052990000026204680986837

Код РНУКПН отримувача 2508212611

Гривня картка

5168745110105332

IBAN

UA713052990000026204744505596

Код РНУКПН отримувача 2508212611

Відео з фронту, які піднімають нам настрій, снято саме з безпілотників. Зробіть собі веселіше, нашим захисникам – хоч трохи безпечніше, а таваріщам_с_аркєстра – занавесь! Дякую заздалегідь.

Так, годі про це, вибачайте, музикой_навєяло. Повернемось до дроноборців. Сачки можна роздати. З сітки рабиці. Хто спритніший – хай працює на ходулях. На дахах хмарочосів чергуватимуть команди, що стрілятимуть по безпілотниках сітками. І рейди по квартирах – у старих совчих ще лишилися авоські. Тре розкуркулювати – родіна_ж_в_апаснасті.

Олімпійці в Московії навіщо? Замість простою хай збивають булавами, штангами, м'ячами, молотами, серпами... Чи без допінгу й на ходулі не зможуть залізти зі штангов у зубах? Тьху! Так, далі. Мобілізувати двійників путіна другого-третього ешелону – кого не шкода. На живця. І Гаазькому трибуналові потім роботи менше сортувати цих засранців за аналізами з чумадана.

За скрєпи пам'ятаємо, еге ж? Ряжених кізяків з нагайками запускати з антидронових батутів. Поки до тих дронів долетить, гімнасточку з попереднього абзаца зможе по сраці перетягнути, бо не так одягнена, не сидить вдома серед каструляк, ікон та пелюшок і вапше не мона бабі булаву, навіть спортивну. Якщо баба не алінмаратовна.

Гімнасткам явно не щастить, бо наступними на запуск йдуть попи. Та нє рєзіновиє, а гламурниє. Святиє атци тобто. Платтячка в них... Убіцца можна, як сказав би Джанні Версаче. І сумочки з кальяном – Фаберже знервовано курить. І вся ця краса заправляє кадило чимось термоядерним, вмикає проблескові й виходить у стратосферу, по дорозі розганяючи стерхів та огріваючи спортсменок кадилом, аби каялися та злазили на землю чистити хлопові чоботи.

Молодших чинів, хто ще не напроповідував на розцяцьковані сукенки, запускати, всадивши на вогнегасники – там пацани звиклі до такого.

Так, наче всіх прилаштувала. Якщо серйозно, то видів дронів дуже багато. І незалежно від того, хто зробив біг бада-бум по Кремлю, тамтешня шобла мусить навіть у своїх кабінетах та бункерах дивитися і вгору, і по сторонах, і під ноги. Більше дронів – хороших і різних. Невеличких, на одну персону. Наземних, що нанесуть на шкарпетку пару крапель «новачка». І більше гризні бульдогів під ковдрою та скорпіонів у банці. Зараз серйозні люди сворюють свої ПВК, бо розуміють, до чого йде. А з залишків партнерських поставок, чіпів від прасок і традиційних гімна й палок хай ліплять безпілотники. Най їм Боппосов помагає! Але недовго. Все буде як у кіно — біг бада-бум. Бо долетів не дрон. А біг бада-бумеранг. 

Всіх цьом, кота – двічі.

Хай там що — Поборемо!

Картинка: ФСБук