То був такий знак, що мовляв рашисти вас всіх хочуть вбити і тільки Порошенко вас може захистити.

У Бабченка це прямо-таки в якійсь клінічній істеричній формі проявляється.

Зараз на їхню думку треба не воювати проти рашистів, а обирати Порошенка в 2019-му році.

Тому що див. п.1: як мовляв українці можуть воювати проти рашистів, якщо вони -- тупі малороси і тільки Порошенко може всіх захистити?!

 

Це є рівно те саме що й ставлення росіян до Путіна: це є стокгольмський синдром.

 

Що стосується власне «вбивства Бабченка» то по-перше в інсценуванні не було сенсу, якщо мета була захистити цю рашистську журнашльондру.

Інсценування поставило в ідіотське положення всіх хто висловлював співчуття.

Інсценування поставило в ідіотське положення Україну оскільки Україна ввела в оману увесь Світ, а постпред України в ООН ненавмисно сказав неправду.

 

Якщо мета була дізнатися ім'я наступної жертви, то ніхто нічого не дізнався, а головний підозрюваний став заявляти, що він сам працює на СБУ.

Цілком можливо, що його дійсно підставили, щоби віджати зброярський бізнес: єдиний недержавний такий бізнес.

Т.зв. «список Бабченка» себто перелік діячів котрих необхідно зліквідувати, скоріш за все був поширений Порошенком з метою залякування,

оскільки ніяких заходів щодо їхньої охорони не вживалося (окрім самого Бабченка) і наскільки я знаю, всі вони досі живі-здорові (включно з самим Бабченком).

 

Ніякої «мережі агентів» розкрито не було.

Головний підозрюваний отримав 4.5 роки: це на хвилиночку нібито за державну зраду та організацію масових політичних вбивств! Як за дрібну крадіжку якусь.

Суд засекречений, вирок засекречений.

 

Ось так працюють прихильники Порошенка.

Можна бачити, що прихильники Порошенка або ідейні рашисти і сталіністи, як Бабченко, Муждабаєв, Gorky Look чи автор петиції за відставку Зеленського Максим Безрук, або люди слабодухі, як Тарасик Чорновіл, тобто їм усім необхідний фюрер і тверда рука, бо мислити самостійно вони нездатні: в них без перебільшення 2+2 буде дорівнювати тому, що скаже Партія, як у Орвелла в "1984": вони нездатні округлити 24.45% як 24%, бо Партія каже їм, що це -- "25%"

 

 

PS

 

Печально и больно, что бесценная человеческая жизнь становится ситуативной ширмой для отвлечения внимания и дискредитации. И это в очередной раз демонстрирует насколько бескомпромиссен и бесчеловечен наш враг.