Повідомити про помилку

Президент України Володимир Зеленський провів переговори з лідером Франції Еммануелем Макроном

10 грудня 2021 14:51
Політика
views 361
shares 1
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Президент України Володимир Зеленський та президент Франції Еммануель Макрон провели телефонну розмову. Глави держав порушили теми розблокування Нормандського формату, а також загрози енергетичній безпеці України.

Про це президент повідомив у своєму Twitter. Він висловив вдячність президенту Франції за позитивну оцінку поточних реформ у нашій країні.

«Поговорив з Еммануелем Макроном про розблокування нормандського формату й роботи ТКГ. Узгодили спільні подальші кроки», — зазначив Зеленський.


Сторони також, за словами українського лідера, обговорили загрози енергетичній безпеці України та диверсифікацію джерел енергоносіїв.

«Вдячний президентові Франції за позитивну оцінку поточних реформ», — додав Зеленський.


Нагадаємо, раніше Макрон повідомив про наміри провести переговори з президентами України та Росії Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним на тлі стягування військ РФ до кордонів України.

Раніше він уже поспілкувався на тему кризи в Україні з лідерами США, Німеччини, Великої Британії та Італії, які підтвердили свою рішучість діяти спільно, щоб гарантувати суверенітет, стабільність та безпеку країни.

Коментарі

Інші новини по темi