Повідомити про помилку

«З моргів викрали тіла закордонних бойовиків», — Токаєв

10 січня 2022 19:05
Події
views 3584
shares 11
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Про це президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив в прямому ефірі телеканалу «Хабар24», а також  в розмові з президентом Євроради Шарлем Мішелем.

«З упевненістю говорю про пряму участь терористів, зокрема закордонних бойовиків, в агресії проти Казахстану. Невипадково бандити нападали ночами на морги, забирали та відвозили тіла своїх загиблих спільників. Вони також забирали тіла бойовиків з поля бою„, — каже Токаєв.

«Це є практика міжнародних терористів відомого походження. Саме так вони замітають сліди„, — додав диктатор.

Він також заявив, що метою так званих закордонних бойовиків було захоплення влади.

Токаєв заявив президенту Європейської ради Шарлю Мішелю, що у протестах нібито брали участь бойовики «з інших країн Центральної Азії, зокрема з Афганістану.

Я не маю жодних сумнівів, що це була терористична атака. Добре організований та підготовлений акт агресії проти Казахстану за участю іноземних бойовиків переважно з центральноазіатських країн, включаючи Афганістан. Там також були бойовики Близького Сходу. Задум полягав у формуванні на території зони контрольованого хаосу з наступним захопленням влади. Тому в Казахстані було розпочато антитерористичну операцію«, — сказав Токаєв Шарлю мішелю.

Нагадаємо, інтервенти ОДКБ почали перекидати війська в Казахстан після заклику Касима-Жомарта Токаєва допомогти проти міжнародних терористів 5 січня 2022 року. Станом на 10 січня повідомляється про близько 8 тис. затриманих. Кількість загиблих не називають. Інформацію про 164 жертви придушення протестів МОЗ Казахстану видалило за деякий час після оприлюднення.

Коментарі

Інші новини по темi