Повідомити про помилку

У Москві відзначили День Державного Прапора України: синьо-жовтий підняли в небо перед Кремлем

23 серпня 2021 15:10
Події
views 2652
shares 0
comments 1

23 серпня народний депутат від фракції «Слуга народа» Юлія Гришина в Telegram поділилася відео, на якому невідомі на тлі Кремля та собору Василія Блаженного на чотирьох червоних повітряних кулях запускають в небо чималий синьо-жовтий прапор.

На невеликій площі зібралися кілька людей. Вони запускають великі повітряні кулі червоного кольору. До них прикріплений жовто-синій український прапор, також досить пристойних розмірів. На відео видно, як він неспішно піднімається в сіре московське небо.

«Тим часом в Москві», — лаконічно підписала ролик Юлія Гришина.

Відзначимо, що поки що ніяких подробиць даного заходу немає. Невідомо, хто і з якою метою це зробив.

Нагадаємо, що сьогодні Україна відзначає День державного прапора. Завтра ж наша країна відсвяткує тридцяту річницю з дня здобуття незалежності. До цих урочистих дат в Офісі президента придумали нову ідею: в кожному обласному центрі поставити по величезному флагштоку з державним прапором. Подекуди ця ініціатива закінчилась доволі символічно. Зокрема в Херсоні флагшток звалився на припаркований поруч «Лексус», який по фантастичного збігу обставин належав тому самому чиновнику, який розпоряджався установкою споруди.

Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Коментарі

Інші новини по темi