views 100
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Плавець Денис Остапченко здобув золото на дистанції 200 м вільним стилем. Про це стало відомо з офіційного сайту Паралімпіади 3 вересня.

«Денис Остапченко переміг на дистанції 200 метрів вільним стилем серед чоловіків в категорії S3 з результатом часом 3:21,62 хвилини», — йдеться в повідомленні.

Це його третя нагорода на Паралімпіаді. 2 вересня Остапченко виборов бронзу на дистанції 50 м вільним стилем у класі S3. Спортсмен проплив дистанцію за 45,95 секунди. 29 серпня Денис Остапченко отримав срібну нагороду на дистанції 50 метрів на спині (клас — S3).

Срібним і бронзовими призерами стали мексиканці Дієго Лопес Діас і Хесус Ернандес.

Також, український плавець Максим Крипак завоював свою п'яту золоту медаль Паралімпіади-2020 в Токіо. При цьому спортсмен встановив паралімпійський рекорд — 2 хвилини 05,68 секунди. Про це повідомляє Twitter Паралімпійських ігор.

«Максим Крипак перемагає суперника у запливі на 200 м (SM10) і встановлює новий паралімпійський рекорд з часом 2:05.68 хв»
, — йдеться в повідомленні.

Друге місце посів італієць Стефано Раймонді, а третє — Бас Таккен з Нідерландів.

Нагадаємо, український спортсмен Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо у змаганнях з параканое. За 10 день змагань, 3 вересня, Україна здобула вже 5 медалей. Сергій Ємельянов завоював золоту медаль на байдарці-одиночці на 200 метрів у класі KL3, його колега Синюк посів другу позицію на дистанції 200 метрів у байдарці-одиночці в класі KL2, Дементьєв виграв своє друге «срібло» на Паралімпіаді в Токіо, закінчивши на другому місці шосейну гонку класу C4-5, двоє українців взяли «срібло» в легкій атлетиці.

Даніліна показала другий час (4:32,82) в забігу на 1500 метрів, поступившись лише польці-рекордсменці Барбарі Бігановскій-Заєць (4:27,84). Жабняк (52,43 метра) поступився в боротьбі за «золото» в метанні диска представнику Пакистану Хайдеру Алі (55,26).