«Золото» і чотири «срібла»: українці яскраво розпочали виступи на Паралімпіаді 3 вересня

views 124
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Український спортсмен Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо у змаганнях з параканое. За 10 день змагань, 3 вересня, Україна здобула вже 5 медалей.

Сергій Ємельянов завоював золоту медаль на байдарці-одиночці на 200 метрів у класі KL3 з результатом 40,355 секунди. Він обійшов представника Паралімпійського комітету Росії Леоніда Крилова 40,464 секунди і спортсмена з Великої Британії Роберта Олівера (41,268).

Його колега Синюк посів другу позицію на дистанції 200 метрів у байдарці-одиночці в класі KL2, показавши час 42,503 секунди і поступившись лише світовому рекордсмену з Австралії Кертісу Макграфу (41,426). Замкнув трійку італієць Федеріко Манкарелла (42,574).

Дементьєв виграв своє друге «срібло» на Паралімпіаді в Токіо, закінчивши на другому місці шосейну гонку класу C4-5 з груповим стартом із результатом 2:15,11. Українця випередив француз Кевін Ле Кунф (2:14,49), а слідом за ним фінішував представник Нідерландів Даніель Абрахам Гебру (2:15,20).

Двоє українців взяли «срібло» в легкій атлетиці. Даніліна показала другий час (4:32,82) в забігу на 1500 метрів, поступившись лише польці-рекордсменці Барбарі Бігановскій-Заєць (4:27,84). Жабняк (52,43 метра) поступився в боротьбі за «золото» в метанні диска представнику Пакистану Хайдеру Алі (55,26).

Наразі у Національної збірної України станом на 9:00 3 вересня 89 медалей: 21 золота, 43 срібних та 25 бронзових. Україна посідає 4-е місце за кількістю виборених нагород та 5-е ㅡ за кількістю здобутого «золота». А втім, змагання ще тривають, тож результати можуть змінюватися.