Повідомити про помилку

Автор Site Ua

Пять лучших статей на site.ua за неделю. 29 августа — 4 сентября

5 вересня 2016 11:51
Політика
views 4396
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Топ-5 статей по количеству лайков, полученных в Фейсбуке:

На первом месте пост Александра Аронца — 1928 лайков.

Як відомо, більшість електроенергії ОРДЛО отримують з України. А ті нечисленні теплоелектростанції що залишились в окупації, за інформацією з відкритих джерел, підконтрольні олігарху Рінату Ахметову.
Таким чином, виходить що, якщо ціни на електроенергію в Україні справедливі і ринкові, то українці банально дотують окупантів.
Або ж ціни в Україні завищені, а в ОРДЛО ринкові, адже Ахметов у Донбасі через контроль Москви, не має такого впливу над місцевими сепаратистами, тож не може диктувати свої ціни і збільшувати свої надприбутки. Натомість влада в Україні контролюється олігархами, в тому числі Ахметовим, тому нам за 2 роки підняли ціни в 3-4 рази.

Олександр Аронець: Українці дотують сепаратистів, а олігархи на цьому ще й заробляють?


На втором месте статья Виталия Манько — 1408 лайков.

Для тих, хто не слідкував за розвитком подій, варто наголосити, що спроба старту вищезгаданого е-декларування робиться не вперше. Так, два тижні тому, 15.08.16, після відкритого тестового запуску сайту portal.nazk.gov.ua експертне середовище ІТ-фахівців виявило чисельні нарікання на якість побудови системи, попри те, що громадська антикорупційна спільнота до того анонсувала 100% готовність і надійність програмного продукту. Наслідком фальстарту стало критичне посилення тиску на українську владу з боку громадськості та європейського політикуму на межі міжнародного скандалу, і зрештою – епічне перенесення запуску е-декларування на день, коли першокласники йдуть до школи. З тією різницею, що наш «першокласник» вдруге на місяць складає той самий вступний іспит…

Виталий Манько: Е-декларування: другий раз у перший клас, або Небезпечні експерименти для України


На третьем месте статья Кирилла Сазонова — 1284 лайка.

Самое смешное, в России прекрасно понимают, что изобретать велосипед для приведения в чувство взбесившейся страны с имперскими амбициями Запад не будет. Зачем, если все отработано еще на Советском Союзе? Фанатики «русского мира» могут публиковать сколько угодно фотографий военной хроники 1945 года с подписью «Можем повторить». На самом деле – не могут. А Запад публиковать фотографии развала СССР не будет. И писать «можем повторить» не будет. Хотя очень даже может. И повторит. Уже повторяет.
Душить экономику страны, чья экономика построена исключительно на торговле нефтью и газом, будут перекрывая именно эти финансовые потоки. И не нужно никаких сложных схем, многоходовочек и военной агрессии. Все просто. Но в этот раз растягивать удовольствие никто не собирается. Бить будут сильно и сразу по всем нежным местам.

Кирилл Сазонов: Приговор России


На четвертом месте статья Валерия Пекара — 1147 лайков.

На щастя, наше суспільство має таку печінку на кожен суспільний вітамін, на кожну хворобу. Є багато людей, яким не подобаються своїми крайніми й безкомпромісними поглядами на різні проблеми Юрій Касьянов, Сашко Лірник, Сергій Лещенко, Юрій Бутусов, Віталій Шабунін, Мирослав Гай, Катерина Золотарьова, Олег Пономар, Олена Монова, Юрій Романенко, Віктор Трегубов, Ірина Коротич, Карл Волох, ... та й сам Горький Лук.
Зізнаюся, і мені не завжди комфортно читати те, що дехто з цього переліку пише. Але я визнаю суспільну важливість їхніх позицій. Їхній особистий біль, обізнаність у темі та широка ерудиція дають право на висловлення. Це накопичений вітамін у понаднормовій дозі. Іноді треба приймати риб'ячий жир, аби вилікуватися, хоча він несмачний. Адже якщо їсти лише смачні цукерки, передчасна смерть гарантована.

Валерій Пекар: Сьома колона


И на пятом месте текст Горького Лука — 1145 лайков.

С точки зрения налогоплательщика нет никакой печали по стипендиям, поскольку, финансируя обучение будущих стоматологов бесчувственных и юристов нерезаных, плательщик прекрасно понимает, что благодарности от них не дождется. А дождется такого счета за услуги, что зуб сам выпадет, и желание судиться пропадет аж до Страшного Суда, где адвокаты не нужны. А что вы хотели – тарифы на услуги определяет рынок, а не государство.
Кроме того, у многих в памяти осталось «я вот днем учился, а ночью вагоны разгружал». Поэтому сочувствие к бедным студентам у большинства людей обретается в идеальном мире, рядом с полярной озоновой дырой, душами бродячих песиков и выбросившихся на берег китов. Теоретически жалко бедняжек, но не настолько, чтобы пожертвовать им больше лайка в соцсети.

Look Gorky: Вагант уже не торт, або Скорбь скубента


Бонус — интересные статьи, не попавшие в топ-5:

Олексій Мосейко: Через 20 років конфлікту поколінь вже не буде або чому наші діти «тупі»

Дмитрий Андреев: Космогид: тёмная материя простыми словами

Look Gorky: Апологетика Дедославия, або Бес западной помощи (парт оне)

Look Gorky: Апологетика Дедославия, або Бес западной помощи (парт тво)

Коментарі

Інші новини по темi