2024. May, 16

Де вихід?
В нормальних – там, де вхід.
Ой – можна вийти й не через вхід?
Ой – можна. Можна через вікно, можна рити тунелі попід Бруклін, можна підпалити зсередини хату, можна попросити, щоб хтось підпалив знадвору…
Все можна, але є нюанс. Там вище написано – в нормальних. Решті – можна все решта..
Можна створити, так званий «нетфлікс» і присувати, що Білосніжка то негр гомосексуаліст.
Можна переписати всю Агату Крісті – прибравши з неї статуетки негренят і замінивши їх на «солдатіків». Але так «толерантно» – п'ять активних, п'ять пасивних.
Можна рити лопатами «судноплавний» «бєломор-канал», котрий сім місяців на рік покритий кригою…
Можна навіть лєніна закопати в землю, а вову примусово відправити на фронт….
Impossible?
Ой – все possible, не включай дурака на голому місці. Одного вову зарити на смітнику в Коломнє, іншого назначити старшим сержантом батальйону «йобнута Мар'яна»  – де проблема?

До речі:
Негри існують, їх створила Природа. Це люди і обзивати їх афро-африканцями – расизм в академічному значенні слова.

А ще можна спробувати переписати Біблію, щоб перетворити її на «підручник» з псевдо історії…
Ну – бо викривлена реальність?
Реальність – це реальність, а спроби її викривити так і залишаться спробами..
Чому ця глава має таку назву?
Тому, що тюрма, це одне з базових понять в цьому світі. І будь яку з, так званих «соціальних угод», слід починати з визначення – що є злочином і яке буде покарання. І відразу за тим – яка буде тюрма. Це, якщо мета – жити в мирі. А, якщо немає такої мети?
Тоді взагалі все просто – всі «соціальні угоди» асоціальному псові під хвіст, а сам купив собі мачете і гуляєш поки не нарвешся на вправнішого мачетіста від себе.
Все в цьому світі дуже просто, насправді. Якщо в тебе раптом немає мети, то тобі таку швидко присунуть від рудого цукерберга…
Я вже колись писав блог про тюрму – знайду і десь там нижче вставлю в якості "coffee break".
А зараз дозволю собі нагадати: все, що просте – те від Всевишнього, а все. що
складано-завуальоване – те від пархатого…

Вадімь Пєйсаховічъ зараз  прочитав і втішився – о!!! Прєступлєніє і наказаніє!!! Дастаєвскій, бляяяя!!!…

– Здравствуйтє, Нєколай.
– Хайрулла хабат наджи булла калє, Вадімь. Пачьом опіум для народа?
– Двадцать за дозу. Будєтє брать?
– Ні, дякую. І прихід від нього класний, і пре тонко, і світ навколо відразу такий – похуй який класний, і – ні. Дякую.
– Я тожє нє употребляю, у мєня от наркотіков понос, а я часто гуляю с кузіной, а то нєкій діскомфорт, знаєті лі…
– Квіти сьогодні вже возложілі?
– Свободньіх срєдств нєту. А ви такі прізналі Достоєвского – ето радуєт.
– Та прям. Ваш «геніальний пісатєль», Вадім, насправді депресняковий маньячина, що використав в назві одну з фундаментальних фраз. До речі, не пробуйте його читати (я знаю, що ви ще не читали) бо станете таким самим.
– Біблія гаваріт…
– Біблія, насправді, каже – будь вільним і твори добро. А те, що ви маєте на увазі, то не Біблія, а танунах. Ви, як воцерквльонний масковскім матріпархатом грєк, мали би це знати. Вірніше – я знаю, що ви це знаєте.
– Я єщьо прєдставітєль партії зєльоних, а там у нас…
– Та, бля, Вадім – знайшов собі вільні вуха? Соррі, але не в цьому випадку. І взагалі – чому зелених? З огляду на колір шкіри, то було б правильніше блідо-фіолетових. Знову пива перебрав? До речі, а чого у всіх твоїх, так званих попів, очі такі ж самі, як в совєтскіх мєнтів? Чому бігають туди сюди? Теж крадуть?
– Мусора, бля, підараси…
– Взялі тєбя с ґанджубасом?
– Да нє. Мнє тут нєдавно хмирі табло начістілі. Я убрал літр водкі і начал шота пєть…
– Я в курсє, мені кузіна розказала. Казала, правда, про літру пива, але могла переплутати. А мєнти до чого?
– Гдє рассказала?
– Давай не буду говорити де, бо мені здається, що тобі буде не зовсім приємно…
– Вот так значіт?
– Та все норм, і шо там з мінтами?
– Я ім звоніл, а оні нє прієхалі… А шо ви називаєтє танунахом, Нєколай?
– «Кнігу» – про опіум для народа..
***

Coffee break..

– Солдате, Сруль Мілованов!
– Так точно, товаріщ старший сєрджант!!!
– Подойдітє ко мнє.
– Так точно, товаріщ старший сєрджант!!!
– Ну, шо, синок? Лєтакі лєтять?
– Так точно – лєтять, товаріщ старшій сєрджант.
– А куди лєтять?
– Па нєбу, товаріщ старшій сєрджант…

Так звані кітайскіє учьониє, дуже хотіли сконструювати якого пароплава «з авіанесучою компонентою». Але їм ніяк не йшло. Вже навіть просили хабат, щоб ті їм викрали які чєртєжі, чи шо. Ті спробували рити тунель в бік Пентагону, але вперлися в глуху бетонну стіну з написом – Ахтунг!!! Далі не рити, бо за стіною Гудзон – позаливає вам всі тунелі некошерною водою.
– Раз такая нєпруха – подумали кітайскіє учьониє – то купим авіанєсушчій крєйсєр – он, якраз, кравчук продає один. А самі краще порахуємо скільки слів в танунаху – ну, щоб без діла не сидіти…
Підтягнули соратніков з москви – ну проффессоров там разних, вкупі з дацентамі всєвозможнимі, підключили ізраїльський хедж-фонд в якості керуючої компанії і порахували. Вийшло їм 750 000 слів.
Хотіли долучити до проекту ще й індусів, але ті їм сказали – хінді ру́сі пхай пхай – і пішли пити рисовий чанг з блідими креветками.  Ну – бо від нього в них морде аристократично блідо-фіолетові стають – майже, як в карла маркса.
Тоді, так звані, москвічі присунули тим індусам в догонку – «ой, зато у нас в „российской национальной библиотеке“ хранится греческое четвероевангелие, написанное золотом на фиолетовом пергаменте — по преданию, рукой византийской императрицы Феодоры». Присунули, та й пішли рахувати де більше слів – в творах, так званого лєніна, чи, так званого маодзедуна…
Тоді вже китайські члени угрупування, щоб останнє слово залишилось за ними, сказали, що знайшли в тексті танунаху прикру помилку і, замість слова – амінь, слід було написати – хенде хох. А так – то, назагал, все вірно..
***

А тепер прокидайся і включай уяву.
Всі ті «учьониє» стверджують, що цю книгу написали дві тисячі років тому. Писали тоді на пергаменті. В середньому на сторінку книги з пергаменту вмальовували десь 50 слів. Є в мережі фото сторінок отої «на фіолєтовом пєргамєнтє» – можеш сам порахувати. Тобто 750 000 слів, то 15 000 сторінок. Це не включаючи ілюстрації. Тобто, це 7 500 листків зі шкіри новонароджених телят. Тобто, це ще й  7 500 новонароджених телят. Чувак, котрий міг собі таке дозволити був не бідний, так виглядає. 7 500 новонароджених телят, то потенційно стільки ж корів. Тобто пустити їх на пергамент? Реально мільярдер по тих часах.
Але менше з тим:
15 000 сторінок, це 7 500 листків. Якщо взяти за товщину в середньому 2 мм (пишуть, що однакової товщини добитись нікому не вдалось), то «товщина» книги буде 15 метрів  без обкладинок. То вище, ніж половина дев'ятиповерхового будинку. Драбини такої довжини вже були на ті часи? Ну – щоб якось її читати? А як її захищали від вітру? То ж виходить не книжка, а п'ятнадцятиметровий стовп з пергаменту.  Підпорки якісь ставили? Бо якби вітер звалив, то й драбина би впала разом з читачем – нє? Хоча сумніваюсь що вона і без вітру встояла б. Небезпечна була б книжка – пра?
Книжки зшивають нитками – ту певно зшивали сталевими тросами. Де взяли тоді троси? Їм маск привіз на гіперлупі?
Фарба (тоді книги не писали, а малювали) сохне мінімум день – ну, бо інакше сторінки склеяться. Тобто як не крути, а це мінімум сорок років чистого часу – не хворіти, на мальдіви не їздити, пива не пити – лише сидіти писати й сушити. Мільярдеру не було більше чим себе зайняти, ніж як писати про Голіафа, що вибив глаз Давіду з допомогою саморобної пращі? Адже – якщо почав в двадцять років, то це все подальше життя – нє?
Тобто виглядає, що логічніше було б писати томами – по сто, наприклад, сторінок – тоді товщина буде плюс мінус 20 см і драбини не треба. Але то буде 150 томів. Але ж – пишуть, як про одну книгу, а не про полноє собраніє сочінєній в ста пятідєсяті томах….
Брешуть?
Так.

Як там було насправді?
Думаю книга була. І була вона про основи християнства. А християнство, це про добро і свободу, а не про те, як один шлємазл вибив око іншому..

 

Coffee break..

– Солдате, Сруль Стіффанчук!
– Так точно, товаріщ старший сєрджант!!!
– Подойдітє ко мнє.
– Так точно, товаріщ старший сєрджант!!!
– Прівєдітє мнє Юлю Вмєндєль. Я очень натер ногу на войне. Надо, чтобьі она нагрела воду. Застелила мусорным пакетом миску (я не знаю зачем), замочила в воду мне ноги и добавила соду и мыло. Помыла мне ноги, обработала йодом и заклеила пластерем…
– Состоянієм на прямо зараз це нєрєально, товаріщ старший сєрджант – Юля Вмєндєль уїхала в Ґваделупу…
– Ну тогда… приведіть мені якусь корабельну сосну, але таку шоб – баба да.
– Всі в Австрії. Можу привести Максіма Бужанского.
– Ну хуй с нім – нєхай буде Максім. А шо лєтакі? Лєтять?
– Так точно, товаріщ старший сєрджант!!!
– Па нєбу?
– Так точно, товаріщ старший сєрджант!!!
***

А всі прям розтеклися соєвим соусом в дискусіях – легітимний, чи ні після травня. А до чого тут травень? Нелегітимний від самого початку. Так звана «предвиборча кампанія» – афера від хедж-фонду, котрий вперся в стіну з написом Ахтунг!!! Далі – Оман, постійний обман і хворобливий ігнор Конституції. Де тут місце для обговорення?
На щастя від нього нічого не залежить, тому пох на його легітимність.
Ви ще подискутуйте, чи путін, або лукашенко легітимний…

Знаєш скільки в Україні проффессорів? Я теж не знав. Думав, що не менше, ніж дон Хуанів в Rio de Janeiro, але точної кількості не знав. Потім поцікавився. Державна статистика каже, що станом на 2021й рік – 13 000…
Тобто по 600 на кожне обласне місто? Ото ми наукова страна – нє? Але то лише професорів. А ще є понад 52 000 доцентів. Або по 2 300 на область. Але то станом на 2021й рік. Боюсь, що зараз їх число вже подвоїлось.
Уявляєш витрати з бюджету на їх утримання?
Як зменшити їх кількість до 1 300? Елементарно – записуй:
Визначити законодавчо рівень знань, котрими необхідно володіти чуваку, котрий одів на себе таке звання. Відразу за тим – рейд по місцях, де вони бувають. Там хапати і в автобус. Як ТЦК. До речі – а чому лише пішоходів ловлять? В дорогих машинах їдуть ті, що вже й комісію пройшли. То з ОП таке розпорядження? То – шоб своїх не ловили? Може краще шлагбаум на дорозі, ніж вотетовотвсьо?…
Але пес з ними – наловили проффеессорів і в Трускавець. Там тест-екзамен по схемі ЗНО і нахуй з пляжа Copacabana – свабодєн до Урала…
Це я щойно зекономив державі десятки мільярдів доларів. На голому місці. Мало того – так, як ці болвани ще й пробують чогось (тільки їм відомого чогось) «навчати» підростаючі покоління, то я врятував державу від ходіння по замкнутому колу ідіотизму…
Кажу ж – все просто..
Нема бажання? Слухай сирени.

На днях зустрів знайомого професора. Кажу:
– Ванька, а шо то за кіпіш з Гарвардом?
– Та там зібралися одні лєвакі і хіппі, які війни не бачили і виступають проти війни в Ізраелі. Але голова хедж-фонду, що спонсорує цей універ, взяв список тих бунтуючих студентів і оприлюднив в мережі. Оприлюднив і каже – «я їх до себе на роботу не візьму. А я всяких беру і всіх на фінансових аналітиків. То масажиста якого візьму, то інструктора з лісу…»
Ванька все це відтараторив, як завчений урок – на одному видиху. Особливо мені зайшло про лєваків. Лєвак – то взагалі-то  комуніст. І, думаю, Ванька це знає, ну чи принаймні мав би знати. Тобто комуністи дожилися до того, що обзивають комуністами опонентів? Хоча.. в них завжди так було – самим примазатись до чогось святого, а свої гріхи розмазати по всіх навколо. Так вони і до Біблії примазалися. Але про це десь там нижче, а тут про той шухєр в Гарварді. От – бля мене там не було. На другий день ті всі студенти жили б, як хіппі в палатках, коло офісу того оприлюднювача списків. А на палатках плакати – вимагаємо перевірки звідки гроші в того дядька. А так, як він глава хедж-фонду, то це б його настрашило нєпадєцкі.
Чому б настрашило?
Бо відмивання грошей від торгівлі продуктами рослинництва Афганістану і околиць – за законом все ще кримінал.
За нього виступили, так звані конгресмени?
Ну, то по ходу – нехай і конгресмени покажуть звідки «прибутки». З попередженням – відповідь «виграв в казино» не прийматиметься, як невірна.
Що то за поц?
Цікавий тіпок. Колись хотів в сороса «гербалайф» віджати. Потім прийшов до тата і каже:
– Папа, я прішьол і ім говорю – а ну отдавайтє взад «гербалайф», а оні мнє полний рот пісєк насовалі…
Папа його погладив по голівці і каже – ничьо синок ми пайдьом другім путьом…
І пішли. Як думаєш хто фінансував «пандемію»? Вгадав. Як думаєш – хто «заробив» на ній пару ярдів? Вгадав. Як думаєш – хто присуває біткоїн? Вгадав. Але руки зі сраки, а в голові крім спогадів про повний рот від сороса більше нічого. Тому і фінал буде, як і тоді в сороса.
А так, то  філантроп, звичайно. Утримує, крім Гарварду і «конгресменів», так званий – центр єврейської історії і паралельно дмітрія гардона. Витворили цілий «проект» про те, як накінець-то в Києві, нєкто ліберман продав першу квартиру за біткоїн. Потім, правда, виявилося, що продав її той ліберман сам собі. Тобто вчергове прилюдно обісралися. Чому так? Бо він бере на роботу тільки провєрєнних масажістов – тих, що війну бачили, а нє вот єтіх лєваков – хіппі і пацифістов.
Чим ті в тому центрі займаються?
Поширюють світом так званий антисемітізм. Що буде, як напоширюють його повну Америку? Лажа буде – вєліка планєта, а атступать большє нєкуда…

13 000 професорів-ухилянтів – це ж яка багата ресурсами держава…

Десь тут на днях прочитав в якогось наївного – " …я знаю, что делать. Нужно сделать героин бесплатным и раздавать. Те, кто склонен быстро вымрут, а те, кто не дурак, то он им и бесплатно не нужен…"
Чувак, ти не шариш – де тоді брати бабло на утримання "журналістів" і орбанів? Не подумав? Йди ще подумай над тим – что делать…

 

Колись почав писати з малої літери прізвища і топоніми, котрі не визивали поваги. Потім, з якогось, посполиті це підхопили. Потім, так звана "влада", навіть видала якийсь указ, за яким писати росія не вважалося помилкою. Потім їм подзвонили з хабадного тунелю і вони той указ відмінили. Указ відмінили, але посполиті писати продовжували. Ті подзвонили, так званому портнікову – відклади Хмельницького – пиши, шо писати путін, то недобре… Ну – то щоб той, так званий, два рази не вставав:
В українській мові є слово жид. Тому, що слово jew в вимові ближче до жид, ніж до єврей. В Польщі, до речі, теж.
Це слово дуже ругатєльне в так званому запорєбріку?
А вони там нехай говорять, як хочуть. То їх проблеми. В нас теж спілкуються так званою російською і є рузкоговорящіє євреї, в конце то концов? Теж проблем не бачу – українською жид, так званою – еврей. Якою хочеш такою й розмовляй. Мало того – якщо мені захочеться порозмовляти так званою, а я її знаю краще, ніж 99 відсотків, так званих расєян, то теж буду говорити еврей, бо так воно є на їх мові. Їм таке не понравиться? І це теж не мої проблеми. Вони ж в негрів не питали – чи можна їх афро-французами називати – в конце то концов.
Тепер чекаю поки, так звана "влада", це своїм указом узаконить..
***

Як написав на дуже "патріотичному ресурсі" "Збруч", поки що дуже відомий та авторитетний "політолух" і "журналіст", нєкто портніков – пам'ятники Хмельницькому треба знести і всьо!
До чого цей текст? До – поки що. Бо, як тільки тунельний хедж фонд перестане вливати реальне бабло, то за три місяці відомість зникне в біло-голубий unreal.. Бо воно так працює – поки вливають, то відоме, а перестали – і за три місяці ніхто не згадає. Це про авторитетність.
Зараз той виталій пише, що писати путін, чи рассєя з маленької букви, то демонстрація безпомічності, але він дочекається поки знову почнуть писати з великої… От дємон – нє?
А якщо часом не дочекається? Ну, можливо, тоді про нього яку усну легенду напишуть:
"… і вишел на бой сьіромятньій – сам Ґардон Дмітрій Патаповіч. В подтяжках Dolce & Сabbana і красном спінджакє от Юдашкіна. І бил он лисий как гора, і огромний, как свінья Голіаф. І зьіркал он там люто, і на всєх свисока і нєіскрєнно…
І вишел протів нєво гомосєксуаліст в законє Портков Виталій Абрамовіч – прізвище ім'я та по батькові у мєстних лохов запозьіченньіє. І виглядєл он, как щуплий Давід в подколєнніках – віслючкамі да вєрблюдікамі пріукрашєних… і мєтал он іскри із глаз возмущьонниє…
І хотєлі оні в поєдінкє на голих кулаках опредєлітіся – кому сколько бабла із туннеля процентно достанєтся…
І думал тот Дмітрій, победіть за счьот  габарітності… Но.
Он і нє знал, что в заднєм карманє портков у Виталія, пісталєт імєлся Макарова… С гравіровкой – Моісєю Уріцкому…"
Потім ту легенду відвезуть на околіцу Бейрута, там Саул її намалює на пергаменті і папірусі. Потім про неї напишуть – ісчо одін світок Мйортвого моря нашлі намєдні. Напісан бил 12 000 лєт назад. А значіт – уже тогда пісалі – памятнік рєцидівісту Хмєльніцкому нужно снєсті і всьо… А что там внізу – "лєнін всігда жівой" напісано – так то уже опосля какой-то шлємазл допісал – ну із тєх что на заборах хуй пішут… Вандал, внатурє…
А може й не напишуть – то як йому повезе.
А що інші ваксєр-блогери? Пишуть – обзивати ухилянтів ухилянтами, то ознака слабкості. Бо – "з людьми, які нам потрібні, треба зберігати стосунки і не псувати їх" Ну, це – якщо дійсно потрібні. А якщо нахуй не потрібні? Не зовсім мені зрозуміло – не псувати стосунки, чи людей? Якщо людей, то куди вже їх далі псувати? Вони вже й так комуністами попсуті – нема де "знак качєства" ставити.
В нас ухилянти – це на 99 відсотків держчиновники і їх обслуга. До цієї війни привела їхня діяльність на їхніх посадах. Питання – а нахуй вони потрібні? Щоб було кому нову війну підтягувати? Так ще ця не закінчилася.
Як вирішити це питання раз і назавжди? Перехід з ухилянтів в неухилянти – через окопи. Страшно їм буде? Всім страшно, а вони не настільки обрані, щоб мати право на життя без страху. Як альтернатива – надати статус "ухилянт" і не пускати в окопи. З забороною приймати участь в будь-яких виборах. Ні в якості виборця, ні в якості того кого обирають. Вони свій глобальний вибір зробили вже тоді, коли йшли красти на посади. Тепер саме час вибрати – що їм дорожче – громадянство, чи …
Тут можеш сам дописати – що саме чи.
А ось це показове сафарі на вулицях – воно щоби що? Армію поповнити, чи…
Тобто – так собі ідєя. Підкажу кращу – шлагбаум на дорозі. В кожній машині на "електричних" номерах ухилянт. Там іноді жінки за кермом? Тоді ухилянт в неї вдома за шафою. Ще раз – не треба силою тягнути на фронт. Але поставити перед вибором – ти за Україну, чи по пріколу – обов'язково.
Все – і по чесному, і по справедливому.
До речі:
На, так зване "міністерство" цифри потратили, ні в кого не спитавши, масу грошей. Воно охопило всіх глобально – всі ухилянти там в базі… а воно не хоче дію задіяти? Дійсно треба оці понти  з ловілкамі під телекамери? А саме "міністерство" тоді з якою ціллю організували? А гроші потрачені на створення того "міністерства" повернути в бюджет ніхто часом не хоче?

Демонстрація безпомічності… ознака слабкості… – це зараз нова "методичка" від маркетологів секти?.. Креативність зійшла на пси?

Коли читаю – треба думати, як повернути наших з-за кордону – виникає відповідь – ніяк. Наших там немає. Ті, що є – самі повернуться. А ті, що не повернуться – ті не наші і нахуй нікому не потрібні. Нікому – це буквально.
Думати треба про чуваків, які вже третій рік з дому не виходять. Їх багато – сам знаю таких з п'ять – мінімум. Вже давно писав – ви дограєтесь з телефонним геймерством серед дітей. Догралися. Ну то цих чуваків, що по хатах сидять – їх теж треба буде соціалізувати, як Робінзона Крузо після безлюдного острова. А то сидять в хаті вкриті гіподинамією і живуть минулим. Потім вийдуть на двір – а там незнайомі люди і багато. Ось про це думай те… Це більша проблема, ніж ті, що втекли…

Це не має відношення – ну, так щоб прямо – ні до хенде хох, ні до тюрми, але – може хтось мені пояснить.. Чому така кількість народу намагається жити минулим? На пса ви тратите стільки енергії в нікому не потрібних суперечках – що і як було 300 років назад? Для самоідентифікації? Самоідентифікуйтеся в сьогодні, сплануйте завтра, а вчора залиште історикам і маніпуляторам. В минуле ви не потрапите, плануйте завтра – туди ще можете.
Таким "історикам" завжди кажу – а ще давніше колись всі мавпами були.. Знімай штани і лізь на дерево..
Але ж вони всі з дипломами. Вони в школі вчилися. В якій саме? Та ось в такій:
– Дети, кто двигается быстрее: почтовый голубь или лошадь?
– Если пешком, то лошадь…
– Вон из класса!!!
***

Ще раз – вже потрібно в Конституцію вписати параграф про громадянство. Випустіть хлопів з хати, бо матимете потім цілу купу психів на вулицях.
Для тих, щовхатісидять – так звані, расєянє на захоплених територіях таких, як ви женуть в, так звані, штрафбати – перед штрафбатами з зеків. Думай те…
***

Поки шукав той пост про тюрму, знайшов декілька цікавих текстів, написаних за пару років до війни: 


Coffee
 break..
Листопад 2020.

Про пандемію у Львові:
Осінь. Карантин: Одягни маску. Врятуй життя. Парки небезпечні. У вихідні вірус особливо лютий. Після 22:00 вірус просто скаче на людей. Держава піклується про тебе. Сиди дома. Лікарні не справляються. Подвиг санітарок. Так, як було – вже не буде…
Бля, як вже харить оця примітивна брехня від комуністів..
***

Про Біломорканал..:
Матвєй давідовіч бєрман, сємьйон грігорьєвіч фірін, нафталій ароновіч фрєнкєль, янкєль іосіфовіч коган, яков давідовіч раппопорт, ізраіль ізраілєвіч плінер, янкєль сауловіч шмаєвіч-агранов…
Всі ці виродки, под прєдводітєльством нєзабвєнного єноха гершєновіча ягоды, за один рік винесли і воплотілі в смерть 681 692 смертних вироків.. В середньому 1 800 за день…
Там вище перерахований, так званий, "руководящий состав строительства Беломорканала". 227 км. По три трупи на кожний погонний метр. Весь берег того каналу зараз густо заріс деревами – зайшли флорі добрива…
Сім місяців на рік не використовується – крига.
В середньому по 1 800 на день…
***

Про нафталіна:
Кунцево 1929.

– Вєчєр в хату...
– Па жізні кто?
– Чьорт на мотороллєрє…
– Лєвий фраїр, штолє?
– Баланду жрать умєю…
– Откуда будєш, басота?
– Із Адєсси…
Так зустрілись якось на дачі в Кунцево іосіф сталін і нафталін фрєнкєль.
 Іосіф Давідовіч, у меня єсть для вас такі хорошая комерція…
– Верблюдов разводіть? Давай.
– Верблюди ето хорошо, но моя ідєя лучше, чєм ваша…
 Ти шо, нігер, грибів об'ївся там на Соловках?
 Паслушайтє, вы посадили уйму народу…
– Пропонуєш їх випустити?
– Нєт, ну что вы… как можно? Просто эти шлємазлы сидят в тюрьме и ничего не делают… Только жрут и в карты играют…
– Навчити їх на балалайках грати?
– Научить их лес валить!!!
– ???
– Хорошая комерція… Им не нужно платить – точка break-even начинается ещё до начала бизнеса…
– Так вони ж там на холоді будуть мерти, як зелені мухи…
– Лес рубят – щепки летят в разньі бокі…
– Харашо, нігер, ти це і очолиш…

Насправді нафталій не знав слів бізнес чи break-even point.. Решта десь так і було. Хто такий нафталій?
Був собі в Одесі такий чмошник. Звали його нафта́лій аро́нович фрєнкєль. За те, що комуніздив все, що бачив – комуністи закрили його на Соловках. Але там він їм і пригодився. Нафта́лій аро́нович придумав "геніальну схему" – садити посполитих якомога більше, а вироблений ними товар зможе конкурувати на вільному ринку, бо відразу мінус затрати на заробітну плату.
І все було б класно – стрілці маржометра бракувало шкали, а точка break-even починалась раніше за старт "бізнесу". Але не склалося. На вільному ринку комуністів послали разом з їхніми товарами. Сказали – ми не хочемо купувати результати рабської праці.
Чмошна ідея пригодилася потім, таким самим чмошним, комуністам китаю.
Вони її підшаманили трохи псевдо-бізнесменами тіпа "аліекспрес" і таки почали продавати світові рабську працю.
Нє, ну їм допомогли й радянські камаради звичайно – скупили європейських педерастів:
– Герштан Майєр?
– Яволь!!!
– Хочешь бабла?
– Ти єсть руzкій ванька і шпійон – іді на члєн, доннерветтер… розбійнику!!!
– А єслі много бабла..?
***

Де зараз всі ці двоє і решта прімкнувшіх? В пеклі. Їх там чорти жарять. В котлах жарять. Біля котлів жарять. Де спіймають – там і жарять…
***

Про другу світову війну:
– Впєрьйод!!! В Атаку!!! Ура!!!
– Камандір, там в німців кулемет дуже, сука, скорострільний…
– Малчать!!! Ура!!! В Атаку!!!!! Ура!!! В пірьйоооод!!!
– Так, як же ж так – так, це ж Maschinengewehr 42… – 1300 пострілів за хвили…
– Малчать!!! Убью!!! В пірьйод!!!…
Так-так-так – відповідав беземоційно кулемет, змінюючи за 10 секунд перегрітий ствол на охолоджений..
***

Про "пандемію" в Києві:
– Малчать!!! Закрити метро!!!
– На хіба…?
– Малчать!!! В пірьйод!!! Всє в маршруткі і по дєсять чілавєк!!!
Наступного дня:
– Ну – як там?
– Всі в маршрутках і по сто чоловік на одну…
– Я ж сказав штоб по дєсять і в масках…
– Ти, що реально вірив, що вони будуть виконувати те, що ти сказав???
– Открить метро!!!
– Так тільки ж закрили…
– Малчать!!! В пірьйод!!! За мной!!!
– За Вами…?
– Ну… это образно,конечно…
***

Конспірологічне:
– Іосіф Давідовіч, у меня єсть для вас такі хорошая ідєя…
– Ти шо, нігер, коксу перенюхав?
– Ну послушайтє… Тєхнології шагнулї…
– В тебе знову кокаїновий overdose?
– Да послушайтє… Ми платім столько етім, нікому уже не нужним шлємазлам…
– Навчити їх на балалайках грати?
– Объявіть локдаун… Ми освободім пєнсіонниє фонди, создадім хедж фонди……
– Пенсіонери якраз виживуть… Хулє їм?
– Пока пєнсію платім. Потом скажєм – карантын сожрал экономіку… Платіть большє нє із чєго…
– Бунт буде…
– Это єслі сразу, а єслі постєпенно? Каждый начнёт спасаться – кто как может. Оні вознєнавідят друг друга… Какой бунт?
– Хочеш щоб нас знову нищили..?
– Ой, і так каждые сто лєт ныщать… Зато потом меморіал построят… Под самый конєц отключім всє соцсєти… інтернєт… Представляете іх состояніе на этот момент? Какой в тухис бунт? Ну і – мы сможєм рєшать кому выжіть…
– Залишим тільки красівих тьолок і тупих пацанів для охорони?
– Ну да…
– А та хєрня нас не покосить?
– Нєт. Запустім такоє слабєнькоє что-то… Добьйом іх страшілкамі в тєлєвізорє…
– Харашо, нігер, ти це і очолиш…
***

Конспіративно-патологічне:
Чому оте, вибудуване комуністами образованіє, розумні люди назвали "тюрьма народов" – теж ніколи не задумувався? Нє, ну можна звичайно все залишити як є:

– Аує, Юля.
– Аує, Владімір Алєксандровіч.
– Арестанскій уклад єдін?
– Єдін, Владімір Алєксандровіч.
– Ківа жомовую яму продал?
– Продайот…
– Кому?
– Ківалову.
– Я сказал Унівєрсітєт построіть. Строїтся?
– Строїм Інстітут Торпєдних Катєров.
– Што там будут прєподавать?
– Вплив центрально-фламандського живопису на індексацію жомових ям в околіцах Бейруту.
– А в Бейруту вже є наші жомові ями?
– Так. Дві – одна імені Мічуріна, друга імені Засядька.
– Я ж казав, що ми стаємо найвпливовішою державою світу. А хто там ректор?
– Там офшорне підпорядкування. Номінально – Іцхак Рабінович.
– То якийсь брат, чи родич?
– Нє. Там багато різних Рабіновичів.
– Зрозуміло. Треба буде спитати брата Єрьмака…
– Він вчора горіляки напився. Сьогодні ще не в стані розмовляти.
– Табачнік в курсє?
– Он в Курскє, прієдєт только завтра…
– Ткач під воротами в засаді?
– Ні. Сьогодні ще не було видно.
– Десь сховався падлюка. Все одно – вийду через чорний вхід… Аує, Юля!!!
– Аує, Владімір Алєксандровіч…
Можна й так. Але навіщо?

Довгий вийшов coffee break?
Тоді ще можна було відвернути цю війну. Просто замість будувати дороги під танки зі сходу, потрібно було будувати тюрму. Вони вкрали б і на тюрмі? Так. І відразу в неї сіли б. Все було б норм…

До речі:
Частина 4 статті ККУ №255. Створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також організація, керівництво чи сприяння зустрічі (сходці) представників злочинних організацій або організованих груп для розроблення планів і умов спільного вчинення злочинів, матеріального забезпечення злочинної діяльності чи координації дій об'єднань злочинних організацій або організованих груп – караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

До речі:

Терплячи, так звану "владу" спадкових комсомольців – ти сподівався на щось інше? Запитання – хто поверне в бюджет гроші розкрадені ідіотами? А всі зарплати, премії… Хто заплатить за змарнований час?

Зустрів позавчора знайомого – каже:
– Посовєтуй шо дєлать – я устроілся в тєатр, а там дірєктріса…
– Я знаю цю дірєктрісу. Домовся з нею про високу зарплату і такі самі премії – половину віддавай їй і можеш взагалі туди не з'являтися. Там всі так роблять.
– Та я прєдлагал. Говоріт: страшно мені – мене посадять…
– Скажи – та вас і так посадять, то поки не посадили бабла піднімем…

Пішов знайомий, не знаю чи домовились…

Що то таке та секта з тунелів під Брукліном?
Псевдо релігійне угрупування. Самостворились в, так званій "бєлорусії", десь 250 років назад. Так – саме тоді, коли почали масово "знаходитись", так звані "стародавні книги" та інші світкі Мйортвого моря…
Одержимі комунізмом, дємонами, саперними лопатками, містицизмом та іншими схожими містифікаціями. Вирізняються характерним для них запахом, орієнтацією на єдиного лідера, псевдомесіанством та несамовитою тягою до риття тунелів. Власне тими саперними лопатками.
Присунули світові комунізм, ссср, нквд і владіміра лєніна. Страждають ідолопоклонством, марновірством, а особливо марнославством. Абсолютно позбавлені логічного мислення. В стані афекту зазвичай втрачають свідомість.
Вісімнадцятого квітня мав воскреснути їх генеральний секретар, але щось їм пішло не так…
Описати двома словами? Мрачно танцуют…
Важливо – при зустрічі їм не можна показувати паперові гроші. Побачивши купюру, вони впадають в транс, який переходить в сардонічну посмішку з частою втратою свідомості.
Виняток складають китайські юані і бєларускіє рублі. При їх вигляді впадають в легку ейфорію, але продожують перебувати в свідомому стані.
Не зрозуміло про "мрачно танцуют" – бо нема в хаті YouTube, але все рівно двома словами? Пездюки газіровані.
Одним словом? Комуністи.
Що таке сардонічна посмішка?
Стійка гримаса, яка обумовлена судомним скороченням м'язів обличчя. Кутики рота при цьому відтягнуті вниз і назад. Складається враження, що людина одночасно і плаче, і сміється. Хворий самостійно, без медичної допомоги, не може розслабити м'язи… Гугли в хаті теж нема?

Прочитав десь що, так звані сефарди, присунули нетаньяхови ультиматум – будеш тягнув нас на фронт, то купим білєти до Ужгорода і уєдім туда жіть…
Наскільки то правда не знаю, бо прочитав про це в, так званій "пресі". А, так звана "преса", вже відносно давно скуплена, так званими комуністами. Але, якщо це правда, то виникає запитання – з мешканцями Ужгорода радились на той темат?
А можуть, наприклад, мешканці Ужгорода заявити – Балога, брашка муй – як будеш тут їздив на свойому "кубіку" і псув нам асфальт, то купим си білєта до Єрусалиму і уєдім туда жіть…
А він їм:
–  Та прошу-прошу… А де саме будете там жіть? Хата є?
– А нам нєтаньяха предоставіт в "ЖК – Вєсьолиє Бєдуїни" .
– Точно знаєте?
– А куда він нахуй подінеться?… На дєньхі хедж фонду ж построєно…

– Жіву то я в Ізраелє, но моя родіна всьо равно Украина – пишуть  в мережі сектанти, котрі не змогли зробити в секті кар'єру. Мабуть не вірять в перемогу цахалу, або просто – про всяк випадок. Якщо раптом прийдеться купувати квиток до Ужгорода. Навіть з потовченим "кубіком" асфальтом.
Це ті ж самі, котрі писали – "…і обьязатєльно вибєйтє сєбє справку, что вас бьіло вьідворєно с теріторії Украиньі – тогда вам здесь в Германии сразу дадут гражданство, даже бєз екзамєна на знаніє івріта…"
Всі ці персонажі колись виїхали з України на запах ковбаси. Їхали з виглядом, ніби вхопили моїсєя марковіча за бороду. Виїхали – ну то бувайте здорові. Ваша родіна калуга – там лучікі тєпла довєрчіво глядят в твайо окно…

Ще раз – вже потрібно вписати в Конституцію параграф про громадянство, а в ньому про автоматичне позбавлення такого людей, що отримали громадянство іншої країни. Це не жарт. Це потрібно зробити вже. З автоматичним позбавленням громадянства людей, котрі отримали його незаконно. Зобов'язати, так звану "владу" оприлюднювати списки людей: котрим було надано громадянство. Це – більш, ніж серйозно.
***

Що таке хедж-фонд?
Ну – які гроші там крутяться то й сам розумієш. Крім відмивання, розвивають ще один напрямок – для понтів.
Як це виглядає?
Треба знайти вдалий бізнес і примазатися до нього, як моїсєй марковіч до чєтвєрокніжія і десяти заповідей. З ходу скинути всіх, хто той бізнес зробив вдалим, а самим руководіть – поки не завалиться. Оце і все.
Що спонсорують?
Ти це можеш бачити зараз на кожному кроці, Оті бабушкі і не тільки, котрі стоять з псевдо "бібліями" від "jw.org" під кожним деревом – це воно і є. "Jw" – це "єврейский мір", якщо ти раптом не знав.
Тобто ці люди сповідують, так званий іудаізм, а проповідують християнство? Тебе почало дисонансом резонансити?
Нічого вони не сповідують – 99 відсотків з них вважають це бізнесом. Все в них, як в піонерській організації при брєжнєві – старший звєньєвой краде і списує…
Тобто – крадуть в своїх?
В комуністів немає своїх – всє чужіє. Бабушкам платять по мізеру, а бабушкі плюють собі в карму кров'ю тих, що на фронті. Одні тупі, іншим гроші не пахнуть.

Перший хедж-фонд тут з'явився якраз перед Хмельниччиною. Тоді вони збирали податки для польської шляхти. А потім їм все, як завжди, розвалилося. З тих пір і йде – пам'ятники Хмельницькому треба знести і всьо!  Ну – бо то Хмельницький їх заставляв обдирати тодішніх посполитих до нитки. За це вони ненавидять його більше, ніж біл акман джорджа сороса – ну бо бляяя… полний рот… ну перебор, внатурє…

Розказати за Хмельницького?
Ну хіба один епізод.
Приїхав Хмельницький на околиці Львова і зупинився в Лисиничах. Сів на майдані коло церкви і їсть собі хліб з салом. Хліб в Лисиничах дуже класний – знаю, пробував. Сало? Сало він їв чишківське, але того не знав – тому хвалив, як лисинецьке. Місцеві його в тому, що те сало взагалі то з Чишок не особливо й переконували – промовчали собі.
Сидить їсть, аж тут Максим Кривоніс суне з великим букетом півоній..
– Максиме, ти може вирішив яким поетом стати?
– Та нє. Але диви яке вирощують.
– А нашо?
– Продають у Львові на Галицькім базари.
– І що оце купують?
– А ти не бачиш які хати навколо?
Підходить до них козак і каже:
– Там до вас жиди прийшли зі Львова.
– Що хочуть?
– Кажуть, що мають для вас УТП?
– А що то таке?
– Унікальная торговая прапазіція.
– От, бля. Не дають людині сала з'їсти. Ну клич – подивимся.
Приводять. Ті:
– О, Вєлікій Кнєзє Богданє Сільвєстровічу, там вє Львовє на Високім замку, еті галімиє паляци нє протів тєбє заплатіть, чтоби ти город краямі такі обошол…
– Скільки?
– А скільки ти хочєш?
– Сто пітсот тисяч.
– Ми тібя услишалі, о Вєлікій Кнєзє….
Того ж вечора на площі Ринок:
– Етот галімий шлємазл хочєт такі трі раза по сто пітсот тисяч…
Три дні по тому на дорозі Чишки – Бабруйск:
– Так. Такі да. В етом Львовє, било хорошо, но еслі б узналі… Всьо такі ідєя уєхать в Любавічі била єдінствєнно вєрная…
***

А що той оприлюднювач списку студентів?
Та розганяє пургу про те, як він бореться з, так званими антисемітами. Що робить насправді? Розганяє, так званий антисемітизм, котрого ще відносно недавно майже зовсім не було. Таке враження, що він без антисемітизму, як без зустрічі з соросом.
Навіщо він це робить?
Думаю хоче підставити соплемінників, котрим не вдалася кар'єра в секті, під новий шухєр.
Навіщо?
Щоб спиздити бабла з виділених на будівництво нового меморіалу.
Але це суб'єктивна думка. Маєш свою відмінну? Все норм – в кожного суб'єкта повинна бути своя суб'єктивна думка, Переконай мене в своїй. Але аргументовано. Аргументи – бо так книжка пише – не приймаються.
Чому не приймаються?
По причині вітру, 15ти метрів і відсутності драбини.
Що робити в цій ситуації потенціальним учасникам наступного ісходу?
Вимагати в, так званого нетаньяхи, признати секту – сектою зі схильністю до впровадження тероризму і – як таку, що не має до них, ніякого відношення. Комуністи не мають національності…
Вимагати в уряду Об'єднаних Штатів – відправити секту назад в Любавічі, бо там гостра нестача тунелів на душу населення.

Щоб закрити тему – і з Хмельницьким, і з  оприлюднювачем списків.
Зараз сектанти масовано взялися, за так звані погроми Хмельниччини. Про погроми італійцями, німцями, французами, англійцями і іншими різними хрестоносцями мовчать. Поки що мовчать. Але пам'ятають.
Питання єдине – за що?
За що всі ці народи їх погромлювали? Просто так без причини?  Сиділи, пиво пили і раптом кажуть – скучно живем, йдем – будем погромлювати.. Так буває? Просто так – от нєхуй дєлать?
Ще раз – ніякого, так званого антисемітизму, до, так званої "пандемії", майже не було. І тут вискакує, як чорт з конопель, біл акман, котрий "заробив" на ній два з половиною мільярди і починає з ним "боротися". Насправді розганяє ще більше. Навіщо? Бо ідіот. Може хоче щоб гітлера оправдали, може ще чогось – щоб зрозуміти цілі ідіота – треба самому таким бути.
Що робити розумним євреям? Об'явити його хєрєм, а секту хабат терористичним угрупуванням. Відмежуватись від секти офіційно.
Що буде якщо цього не робити? На планеті не залишилось місця під новий ісход…
Ти так і не розумієш навіщо вони це роблять?
По перше то секта, а значить фанатики. По друге – йобнуті фанатики. По третє – секта йобнутих фанатиків. По четверта – секта, це апріорі всі йобнуті. По п'яте – подивись шо вони плетуть…
***

За Київ розказати? В попередній главі було. Розказати ще про Лисиничі?
Давай краще про Львів. От – що не напишу в гуглу, а вона мені спершу видає  – у Львові в 1939 році жило сто тисяч євреїв. І що мені робити з цією інформацією? Але, як скажете.
От ти, як думаєш – правду пишуть? Давай разом подумаємо.  Перед цією війною у Львові жило десь біля сімсот-вісімсот тисяч людей. З них в центральній частині міста – сорок. Саме так – не чотириста, а власне сорок.
Державна статистика каже – станом на 2019й рік в центральному районі міста проживало 40 тисяч осіб.
Ота центральна частина сучасного міста в середні віки то і було все місто. Це зараз на Сихові живе людей більше, ніж в Тернополі. А тоді, так званих  спальних районів не було. На їх місці були – або навколишні села, або поля навколишніх сіл. Може тебе це здивує, але Київ в 1939му році закінчувався там, де зараз палац Україна.
Зауваж – робити з однієї квартири вісім комуністи почали десь з 1945го. А тоді в одній квартирі, а часто і в цілому будинку жила одна сім'я, котра той будинок і побудувала. Ну, тобто про кількість можна сперечатися, але Логіка каже, що в місті не може жити мешканців більше, ніж в нього може поміститися. Тобто в середні віки в місті жило не більше, ніж 10 000 чоловік.
Був тоді в місті і, так званий жидівський квартал. Називався гетто, на ніч закривався брамою – все майже, як в Венеції, але з однією різницею. Гетто знаходилось за територією міста. Перші, так звані жиди, прибули до Львова разом з вірменами в якості тимчасових переселенців – втікали від монголів, що валили ордою зі сходу. В саме місто їх не пустили, але дозволили оселитися за ровом, що оточував стіни. Територія тодішнього гетто – це там де зараз вулиці Староєврейська і Івана Федорова. Але не повністю – Староєврейська від Галицької до Арсеналу, а Федорова лише до Руської. Та, що зараз Федорова (до Руської) називалася Жидівська. А та, що зараз Староєврейська спершу називалася Бидлєнца – від слова бидло, яким там торгували. Потім Зарванська – бо знаходилась за ровом, що оточував місто. В 1871 році її поділили на три – Капітульна, Векслярська і Жидовска Нова. Вексляр – це людина, яка міняє гроші. Згадав 90ті? В ті часи на Жидовській Новій було найбільше таких "обмінних пунктів". Так ось проживало в тому гетто десь біля 500 людей. Не пітсот тисяч, а власне п'ятсот. Тобто співвідношення 1 до 20, що схоже на правду. Тобто, якщо в 1939 році у Львові проживало триста тисяч осіб, то тисяч з десять з них могли бути, так звані жиди. Цей довгий текст можна було й не писати, бо є формула – від цих діли на десять.

Чи були, так звані жиди, в навколишніх селах? Однозначно так. Майже в кожному. Навіть в Лисиничах. Навіть в Чишках. Жили в корчмах і в них же робили бізнес. Поляки після австріяків перестали бути моднявими і податки вже й самі збирали непогано, то жидам віддали торгівлю алкоголем.
Скільки їх жило в селах? По одній сім'ї, котра тримала корчму. Це все. Чи ти може думав, що вони там поля орали? Помнож на кількість сіл – знатимеш остаточну цифру.
І тут раптом – 100 000. А за цим раптом – з міського архіву загадково зникли всі метричні книги станом на 1939 рік.
Я ні разу не збираюсь прикидатись тут професором – просто вказую на невідповідність того, що заявлено, тому що можливо.
І тут раптом – хедж фонд виділив гроші на оцифрування всіх архівів. Ну бо ті "старовинні" книги хоч інколи б треба було десь світити, а так скажуть – оригінали десь загадково зникли, але в нас є цифрова версія. Уявив, що то буде за версія? Ну, то уявляй далі – в таке звісно ніхто (крім упоротих) не повірить і з того моменту науку, що називає себе історія можна почати забувати. Ніхто не буде вірити нікому. Навколо хаос і секта упоротих фанатиків досягла своєї цілі – такий комунізм, що аж горить все навколо. По приколу – нє?

Люди, а на хіба ви намагаєтеся жити минулим? На пса ви тратите стільки енергії в суперечках про минуле, котрі нічого доброго вам не принесли і не принесуть? Чому ви пробуєте жити з головою повернутою назад? Бо колись люди на деревах жили? Ну, то – знімай штани і лізь на дерево. Для цього не потрібно переконувати когось, що ти так хочеш зробити, бо вже колись тут так було. І, як бачиш – зовсім не факт, що саме так було.. Плануйте завтра – туди ще можете потрапити..

– Щоб зекономити кошти, косити траву в цьому році не будемо – доповів, так званий "мер", посполитим. Доповів і цілий місяць не міг заснути. Трава росла, ніби насміхаючись над ним – гарна, зелена, шовковиста трава. Цвіли ромашки, ще якісь невідомі йому жовті і сині квіти, а гроші, котрі мали вкрастися лежали на рахунку. На не його рахунку і, навіть, не на рахунку, так званої жінки. Через місяць він не витримав. Годину думав:
– Якщо москалі війну не виграють, то посадять мене полюбе. А може ще ж виграють – потішив себе думкою, добре розуміючи, що таки не виграють.
На вулицях заревіли китайські бензокосарки. Прийшло смс, що гроші на рахунку. На його рахунку. Вперше за місяць, так званий "мер" отримав шанс виспатися.

Ти любиш переводити кількість грошей в кількість дронів? Можеш переводити – гроші вже потрачені.
То всьо піздьож галімий? Попроси нехай тобі покажуть витрати – сам переконаєшся.

Ще про вулиці? Без проблем.
Була собі вулиця. Називалася – Широка за Бернардинами. Потім – Панська, ще потім – Радянська, а зараз Винниченка.
Чим відома? На ній, так звана влада, засідала. Хто такий винниченко? Комуніст. Дуже хотів радянську Україну. Домігся страти полковника Болбочана. Коли після того комуністи прийшли під Київ, то він – майже глава уряду незалежної України, забрав жінку – Розу Ліфшіц і втік в Бердянськ. Там сказав – раз то всьо пашло па піздє, то я струшую з себе пилюку політики і вертаюсь в 95 квартал sorry ­– в несамовиту творчість. Забрав жінку і втік в Європу. Без пилюки його видно сильно харило, бо відразу почав писати листи, так званому лєніну. Каже – візьміт мене, товаріщ лєнін, на яку роботу, або дайте адрес вашого ейчара. Той лєнін йому запропонував місце заступника начальніка радянської України. А та жінка йому й каже – якась галіма та должность… якась ні разу не унікальна торговая прапозиція – ти ж там вже був першим, а не другим… Вона тим його врятувала насправді, бо якби повівся, то так, званий сталін, його б через пару років припиздив палюбе.
За що жив там в Європі? Бляяяяя – за гонорари, що надходили йому з, так званої радянської України. Герой бля – нє?
Питання – якого нахуй його іменем назвали вулицю? В кінці кінців – була радянська і він хотів радянської… Може тому, що Україна вже незалежна, а, так звана "влада" все ще радянська?
Чи Львів українське місто? На 95 відсотків так. Коли вулицю, так званого винниченка, перейменують на Чорних Запорожців, то лише тоді можна починати говорити про стовідсотковість. Поки що, це українське місто, яке квапливо знищують промосковські підараси.
Ще про Львів? Ок – віденська сецесія, бароко та класицизм… Це було і саме зараз квапливо донищується та завішується дротами. Все місто в дротах. Попроси в ШІ намалювати місто Львів – намалює все дротами обвішане. На прикладі? Піди відкрий очі – кожен будинок приклад. Все рівно на прикладі?
Ок – була собі нормальними будівельниками збудована історична цінність – будинок посольства Венеції. Що з ним мали тепер робити? Охороняти. Оті долбойоби, що траву косять мали б там ходити з салфетками і протирати пилюку. Що натомість? Затягнули на дах саморобну мартіру, купу пластику і розказують, що то такий бізнес дуже успішний. Бізнес, що робиться на руйнації архітектурних шедеврів? Ви це серйозно? Тобі чешуть про надзвичайні фінансові приходи? Немає там таких приходів – знаю, бо бачив їх бухгалтерію. Шалені приходи там з хедж фонду заходять. Тобто з продукції рослинництва Афганістану. Куди далі йдуть? Назад в хедж фонди. Але вже такі – ніби, як помиті.
Одним словом про цей "бізнес"?
Прошу дуже – помойка.
Там взагалі цікава ситуація. Ресторація "Бачевських", наприклад. Бачевські колись гнали алкоголь для тих, що по корчмах бізнес робили. Як думаєш мають власники якесь відношення до тих Бачевських. Просто примазалися? А на хуя? Наприклад твоє прізвище Мельник, а в сусіда Одарченко. Ти назвеш свій заклад "ресторація Одарченків"?
Так можна? Та мені взагалі то похуй. Хоч "ресторація Нетаньяхів" най назвуть.

А взагалі ті, що хотіли залишитися в пам'яті поколінь, будували площі. Ви будуєте країну, яка будує? Вірніше забудовує. Площі… Ви несповна розуму?

Про, так званих москалів:
Як правильно називати, так званих рассєян? Краще всього їх видно тим, хто до них найближче. В окопах їх вже давно назвали – підарасія. Та й – а нашо думати як називати те, що і так скоро щезне?
А взагалі моторошна історія в нації. Вони єдині кого секті вдалось знищити як народність і перетворити на міксованих совкових гібридів.
Прізвища, поки що, ніби то,  так звані російські – але ж на морді все написано – бурная смєсь всього зі всим і замість мозку талчьоноє гівно.
Вони колись жили, в так званому нєчєрнозємьйє. Потім їх почали змішувати і схрещувати зі всіми, хто під руку трапився. І віддалено схрещували, і комбінативно. І ось їх не стало. Ні в нєчєрнозємьйє, ні взагалі. Буває, якщо розум не включати…
Якщо не включати розум, то можна кричати на всю мережу – військові вбили поліцейського, а в нього мала дитина… Віськовий інвалід не пустив дівчину в автобус і розбив їй ніс… Блінкін грає на гітарі, замість того, щоб привезти "Patriot"… Певно ту гітару спеціально з собою привіз…
В перших двох випадках врагі народа – військові. В другому мериканці, пойнятно. В перших двох випадках це було б проблемою, якби відбувалось масово. А так, як це випадки поодинокі, то скоріше за все спровоковані вкиди – ну бо треба путіна якось рятувати. Відтягнути в часі путіну смерть можна посваривши армію з народом, а Україну з USA.
Так звана "влада" через свої так звані ваксєр-«медіа" розганяє пургу, які ті америкоси ідіоти. Зараз читай дуже уважно – якби не Англія і не Америка, то тут вже два роки була б так звана рассєя. Тебе, швидше за все вже б не було. В крайньому випадку був би на підході до такого. Тобто в, так званої "влади", свої резони і вона себе рятує. Це логічно. Так званий путін відсосав би, так званому пєскову, в прямому ефірі, якби Америка раптом розвернула вектор і признала за, так званою расєєю, право на існування.
Тобто ти, поширюючи лемент про погану Америку, працюєш на путіна, чи просто не думаючи включив емоцію? В другому випадку ти манєрний долбойоб. В першому теж. Запитання – твої, так звані держслужбовці, масово крадуть і косять траву з баблом – де твої емоції?
Відносно "Patriot" – їх возили і збирались возити далі – програму ленд ліз відкрили. Це не твої держслужбовці їх негарно нахуй посилали? Коли партнери казали – не рухайте Генерала, а їм демонстративно його зняли – де були твої емоції ти кажеш? Ти боявся, що путін нападьот? На Харьков, чи взагалі?
Ну ось демонстративно перестали поставляти – ти знову недовольний – а шо тобі не так. Твій цадік сам всіх завоює… Лєтакі лєтять?
***

Що буде, коли в секти закінчаться, так звані рассєянє? В них ще китайці нерозпаковані. Чим далі, то цікавіше і цікавіше..
Так званого комуністичного китаю теж не стане – це невідворотньо. А твоя на зараз найбільша проблема – кількість паспортів продано-видана твоєю, так званою "владою". Не вирішивши цю проблему – похуй як закінчиться війна. Ти тоді в мінусі при всіх можливих розкладах.
Ну і – ту відому будівлю на Банковій треба буде  кропити свяченою водою. Скільки часу? Думаю місяці  три не менше. Це, якщо не зупиняючи процес..
І ще – зло має стільки сили, скільки ти йому даєш. Високопосадове теж.
Непойнятно? Ок – держчиновник лише до того часу держчиновник, поки ти його таким вважаєш…
***

Хтось сказав про моє покоління – воно унікальне, бо бачило початок і кінець так званого телебачення. Воно дійсно унікальне, бо застало час коли в світі керували адекватні. І якщо секту не зупинять, воно побачить кінець Цивілізації. А що далі? А далі, як писав Шекспір – The Rest is Silence..
***

Так і не знайшов той пост про тюрму, Ок напишу ще раз. Тим більше, що є нюанс – побачив вже декілька своїх постів, де звідкись взялося  таке, що мені навіть під грибами б не наснилося написати. Цифрова ера – хулє. В кого сервер в того і паролі – все логічно.
Думаєш я на приколі? Ні разу. Починати потрібно саме з тюрми. Першими туди закрити всіх до єдиного суддів. Це – як кота в нову хату.. За ними всіх злочинців цієї війни. Тоді я писав, що збудувати її потрібно на місці Донецького аеропорту. Саме йшла його героїчна оборона і були такі емоції. З того часу емоції скінчилися і тепер знаю точне місце для неї – острів Зміїний.

Аргументи? Звісно:
Чому починати треба з тюрми?
Тому, що до цього часу юзається совкова тюрма, яку створили і придумали сектанти ще при лєніні. Це не було, так зване перевиховання, а інструмент приниження та обезцінення. З часом все це перетворилось на "державу в державі" – зі своєю структурою і ієрархією. Державу, де 99 і 9 відсотків "мешканців" наркомани. В тюрмах колишньої "імперії зла" станом на сьогодні "проживає" близько мільйона, так званих зеків. Це один мільйон доз щодня, тобто двадцять мільйонів доларів. В слова "зек" цікава історія, до речі. Слово походить від "зк" – скорочення від слів "заключьонний канала". Якого каналу? Та саме Бєломор-каналу. Ось так все просто – ось такий нафталін…
Двадцять мільйонів щодня це круто, але чому когось мають хвилювати фінансові проблеми хедж-фондів. Нехай собі придумають інший бізнес.
Така тюрма, це не покарання за злочин, це геноцид, так званих зеків і мабуть зекинь. Га, філологи від тунельного комунізму – як вам фемінатив?

Як повинна виглядати нова тюрма?
Візуально – висока біла будівля з вікнами на море. Всі камери одиночні.
На острів важко буде провозити наркоту мінтам?
Ну так – деякі незручності будуть, але майбутнє країни цього варте.
Поза тим – кожен повинен бути свідомим того, що за скоєний злочин суспільство ізолює його від себе на чітко визначений час. Рівно на такий, щоб його було достатньо, щоб обдумати своє подальше життя. Від декількох місяців, чи навіть тижнів, до декількох десятків років.
Лише одиночні камери?
Саме так. З інтернетом і бібліотекою. Читати і дивитись можна все, що завгодно, писати на волю ні. Ніякого спілкування ні з ким. Тебе тут закрили, щоб мав час обдумати – де саме ти вибрав не ту дорогу. Член суспільства повинен знати – думка з острова нікого не цікавить. Свої думки висловлювати можна тільки покинувши стіни закладу, а там – думай те..
Чому одиночні?
Бо відсутність інших людей дуже класно стимулює роздуми. А ще унеможливлює створення вище означеної "держави в державі".
Камери повинні бути чисті і комфортні зі всім необхідним для людини. Тобто – чисті білі стіни. Ну хіба для "зекинь" з ромашками. Людину, навіть злочинця, немає потреби принижувати, бо це веде лише до озлоблення.
Якби це робив я, то зробив би "елітні" камери. Для так званої "еліти". Чим би вони відрізнялися від інших? Крім таблички "vip" на дверях – нічим. Навіщо? Для тих, хто любить понти. Для вови, наприклад.
Для якого саме вови?
А він ні разу не один такий.
Сидить такий собі віп-вова – морько за окном… лєпотаааа…

Терміни ізоляції від суспільства?
Однозначно в рази коротші. Немає потреби тримати там людей віками. Однозначно без вищої міри. Без довічного. Після досягнення 75ти річного віку випускати можна будь-кого. З певними обмеженнями, для деяких конкретних категорій, але всіх. Людина в цьому віці, провівши який час сам з собою, вже фізично ні на що не здатна.
А, якщо все ж скоїть злочин і в такому віці?
Назад на острів – які проблеми.

Чим їм там займатися, наприклад? А це, наприклад, ні разу не чиїсь проблеми. Вчитися можна – надолужити все, чого не дала комуністична, так звана школа. І повикидати з голови все, що та "школа" надала.
***

Як відрізнити Біблію від танунаху?
Та дуже просто. Християнство – це будь вільним і твори добро. Відкриваєш – і, якщо бачиш, що тобі присувають терпіти з почуттям вини за те, чого ти не робив – закриваєш, кажеш: та ну нах і викидаєш в смітник. Можеш повернути назад бабушці під деревом зі словами – пані, запхайте це собі в сраку. Але так, щоб ніхто не чув – бо нашо тобі проблеми з мінтами – нє?

Про мінтів?
Бля, думав бонус треком вставити поему Шевченка.
Два бонус треки?
Ну добре.. 

Bonus track мінти:
В Японії поліцію всім складом міняли декілька разів. Поки не досягли. В Україні лише раз і то всіх повернули назад..
End every fucking day, he has to save a bridge,
That"s why every bitch knows…
Де взяти заміну? З тих, що зараз в окопах. Вони вже знають, що таке справжнє. Це буде найкорисніша для країни ротація.. 

 

В добрий путь..