2023. March,24

Два пацани створили «Національний Інститут Доказової Психотерапії».  Створили – як ТЗОВ. Круто – нє?
Виникає питання – а що можна отак тзовешкою самому себе назначити національним? Це ж ніби якось регламентується законом – нє?
Один чувак ніби руzкій, інший схоже ґіврєй. В цьому місці, як Шмуль Яковіч Розенблад коло магазину «Шчирецькі ковбаси», виникає нове запитання – той «інститут» руzкій національний, чи ґіврєйський національний?
Чи то може який фольклорний ансамбль той «інститут»?

Звідки про нього взнав?
Видно там «психотерапевти» щось між собою ділили і в мережі з'явилося «розслідування» про засновників того «інституту». І то таке непросте – цілий серіал тривалістю на пів дня. І половина фійсбуку три дні його активно обсмоктує.
«Розсліджувач» шчиро запевняє посполитих, що його «клієнт», а паралельно один з засновників того «інституту», котрого звати  спартак субота не має медичної освіти. Воно то може й так, але фігня в тому, що він сам «медичну „освіту“ отримав в університеті лінгвістики.
Тобто – так можна? Все норм? Викривлена реальність дозволяє?

На цьому епопея не закінчилася. Щоб не паритися з вигадуванням нового туману для посполитого, майстри вкидів „важливих новин“ вирішили „скандал“ пролонгувати.
В цьому місці, як єрьмакъ на середину Волги, випливає продовження скандалу. На цей раз він стає етично-сексуальним. Виявляється – „розслідувач“ падлюка трахав „пацієнтку“. „Пацієнтка“ з прізвищем, як в тої їпанутої з точки зору нормальної психіатрії „депутатки“, що з курінням боролася.
– О, чувак – подумав я – та ти не тільки психіатр від лінгвістики, ти ще й збоченець?
Ну бо хто нормальний би на неї поліз? Але потім побачив фото тої „трахнутої“ – нє, то не та депутатка, то просто схоже прізвище. Тобто може ще й не збоченець. Але ж таки ж медик-лінгвіст…

Про що це все? Про те, що цікаво – а скільки грошей в той „проект“ зайшло з держбюджету. В який саме? В обидва – і в „інститут“, і в „розслідування“. Решта пох – бо це відволікання уваги. Якщо це „розслідування“ так масовано запускалось, значить паралельно десь дуже мощно вкрали. Де саме? Та в бюджеті звісно. В інших місцях твоя „влада“ красти просто не вміє. Тому цифри витрат з держбюджету тобі не покажуть ніколи. Принаймні намагатимуться не показати до останнього. До останнього „міністра“ „охорони“ здоров'я в суді.
Так, Посполитий – ти живеш в країні, якою „керують“ аферисти. Все, що вони роблять – це крадуть з бюджету і відволікають увагу. Круто – пра?

Щоб ти собі не подумав, що я за спартак субота. Ні разу. Взагалі не розумію таких імен. Дуже нагадує – Арістон з анекдоту.
З іменами взагалі цікава історія. Кіріл владлєновіч, наприклад, ну – той що гроші вкрав… Ок – давай по порядку. Кажуть мудрі люди, що яблуко від яблуні падає не далеко ніхуя. Етимологія імені владлєн проста, як мавзолєй – це скорочене від ВЛАДімір ЛЄНін. Тобто батьки назвали сина трупаком, шо вже сто років гниє посеред головного міста імперії зла? То що йому тепер робити, якщо тільки не красти, як не в себе? Ти може від „влади“ все ще чогось іншого чекаєш? А чого саме? Чи це секрет? А хто владлєна прикриває – це теж для тебе секрет?

Посполитий, ще раз відкрию тобі страшну правду – твій „уряд“, то кодла аферистів. І в моральному , і в юридичному значеннях. От і живи тепер з цим.

Але цього разу вкрали видно щось серйозне, бо відразу всіх ваксєр-блогерів
підключили. І на всіх одна теза –  нє вздумай отобрать і подєліть – ти ж нє большевік і нє конспіролог…
Я тебе відразу заспокою – ти дійсно ні разу не большевік. Ти звичний лох. А большєвікі…
Большєвікі – це про інше. Большєвікі під управлінням лєніна отобралі і подєлілі. Спочатку все відібрали і поділили. Потім все відібране розікрали і знову поділили. Тепер продовжують красти і ділити. Крадуть і ділять – коммі йопта.  Ось такий кірілл, бля, владлєновіч…
Що тобі кажуть? Кажуть – посполитий, ти ж нормальний, ти ж не большевік. Ти ж не думаєш відібрати і ділити? Пра?
Як саме кажуть? Та через ваксєр-блогерів – ти тіпа не знаєш…

Знаєш в чому фігня? Вони схоже й не підозрюють, що можна бути багатим і не красти. Або дуже майстерно це симулюють. В будь-якому випадку по іншому вони й не збираються.
На вихлопі – або їх нах, або тебе нах. Або/або. Інших варіантів в меню не передбачено.
Зараз своїм завданням вони передбачають переконати тебе, що вони святі апостоли і красти – то їх священний обов'язок перед тобою. Красти і бути багатим. А твій  обов'язок бути бідним і не красти, бо підеш до тюрми, йобаний ти ніщєброд.
Прикинь, як ви мило обов'язки поділили…

А будеш морщити ніс – то путін нападьот, замість шашликів на первоємая..

Прикольний був коментар під тим „розслідуванням“. Чувак якийсь пише – ми ж всі знаємо, що левова частина дипломів – це фейк.

Чувак, не тіш сам себе – немає в твоїй країні освітніх закладів. Є магазини по продажу фейкових дипломів. Тобто не левова, а всі. Ось так все просто. Ось така доказова конспірологія.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

Майк Новосад. „Хіпстер..“ Видавництво 'EuropeLiberal..' 2021.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарня Є«

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є»)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель «Жорж»)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
(“Книгарня Є')
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова")
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 «Книгарня #1»

Майк Новосад. «M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво 'EuropeLiberal..' 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ«

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є»)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель «Жорж»)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
(“Книгарня Є')
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова")
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 «Книгарня #1

 

Майк Форестер – „Трабл Shooter, або Характерник..“ Видавництво 'EuropeLiberal..' 2023.

 

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія