Серпень, 2020

Парашутист, якому не вдалося відкрити парашут,
помер, від коронавірусу, в повітрі над Тернополем..

5f35177cbb23a.jpg

Свої нариси він випускає під майже індіанським псевдонімом «Вогняний вітер» (FireWind) - написав один розумний чоловік.

Якщо кому цікаво — внесу ясність. Був собі один чувак, який дуже любив вітер. Взагалі вітер вартує того, щоб його любити. Потрібно пруф? Ну, перше, що заходить — ще ніхто на планеті, за весь час її існування, в критичний для себе час, не сказав — мені бракує морозу, сонця, Клавдії Шифер, чи ще чогось. Зазвичай всім бракувало повітря. А вітер.. Вітер — це спрямований рух повітря, якшошо..))
Звали того чоловіка Генрі Морган. Knight of the Realm- це так, про всяк випадок.
І ось на вітер в нього була чуйка. Він піднімав вітрила і, завжди, знаходив саме той вітер, який ніс його до фарту. Чувак казав — піднімайте парус, я відчуваю Fire Wind..
Чому саме так назвав він свій вітер удачі? Всі якось по своєму називають. Іспанці казали — о, Добрий Вітер і, навіть, назвали так столицю Аргентини.
Кароч, щоб не розписувати — Fire Wind = Wind of Fortune.
***
5f3517ecbac94.jpg

Дивлюсь на деяких посполитих і розумію — це не вільні люди, це пасажири. На носі чергові вибори, і вони всі, за звичкою, знову, повернули ніс за протухлим повітрям в бік свинособачої імперії.
Питання:
1.Ти усвідомлюєш, що все, абсолютно все.. за всі часи.. Все, що прийшло в твій дім недоброго — прийшло саме звідти?
2.Ти розумієш, що все, що прийшло в твій дім класного — прийшло з діаметрально протилежного боку?
3. Ти розумієш, що холуй у вишиванці — це холуй з обвислими від маски свинособачими вухами?
4.Ти мазохіст, чи ідіот?
5.Можеш заперечити твердження з перших двох питань? Але на прикладах. Ок?
***

5f3518435382e.jpg

І що — ти не бачиш жодного кандидата на мера і не знаєш, що робити? «Соціологи» пишуть для тебе, за гроші, фейкові рейтинги? Всі кандидати на час виборчої кампанії починають обіцяти тобі справедливість і переходять на українську мову? Щоб зайти всім — одягають зелений галстук на вишиванку і намордник від «луї вуїтон»? Графу «проти всіх» завбачливо відмінили?
А так буде завжди, поки ти не спитаєш в тих, що вже вибирав — а де обіцяне? Може — не нових треба вибирати, а в тих що вже вибрав питати. Жорстко питати — де..? (Де гроші заскирдував?))
Тобі не здається, що збоку ти схожий на стару, калічну проститутку, яку трахають такі ж калічні, «на агентурной связи„, холуї, але платити й не збираються.
Хочеш ще раз спробувати вибрати якогось чергового тухлячевського зі свинособачої ферми? Спробуй. Але будь готовий до того, що гроші в країні такі закінчаться. І ти станеш мешканцем сомаліленду №2. З наліпкою «лузер» на лобі замість паспорта.
Правда ти тоді зможеш піти в пірати. Як сер Генрі Морган. Але Вітер Удачі, знаючи скільки шансів ти вже (тут дуже проситься слово проїбав) може і не з'явитися.

Навіщо лузеру Вітер.. Навіщо Вітру лузери..

Все, як в пісні -
Твой парус оборван, корабль затонул,
Твой ветер удачи тебя обманул...

5f3518d21abfe.jpg

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

І про Білорусь, щоб два рази не вставати..
БІлорусь може врятувати тільки лозунг — Геть від Москви.
Поки що — там такого не бачив.