Шановні читачі, відкриваємо Офіційне інтернет-представництво Президента України та читаємо матеріал «Треба поставити крапку в російській агресії саме цього року – звернення Президента України» за 4 січня 2023 року: «Франція виводить європейську оборонну підтримку України на новий рівень, і я дякую Президенту Макрону (про якого йдеться у моїй праці „Макрон, ПНХ!“ – Г. М.) за це лідерство.

   Отримаємо більше бронетехніки, зокрема колісні танки (Зе, перестань говорити маячню, бо ти вже й так говорив про неї не один раз, як свідчать мої статті „Які дебіли чи ідіоти написали для Зе цю маячню й чому він її оприлюднив?“ та „Дебіли чи ідіоти написали для Зе ще одну маячню, яку він знову чомусь оприлюднив!“: офіційно такого класу військової техніки взагалі не існує, а в усьому світі військовики оперують лише поняттям основний бойовий танк (ОБТ), котрий базується тільки на гусеничному ходу – Г. М.) французького виробництва (Зе, не фантазуй: немає ніяких французьких колісних танків, а мова йде про звичайні бойові броньовані колісні розвідувальні машини AMX-10RC (Roues – Canon: з французької перекладається як колеса – гармата), серійне виробництво котрих припинено у 1994 році, лише із досить потужною, як для подібного класу військової техніки, правда, на відміну від сучасних справжніх танків, не стабілізованою (вогонь – тільки з місця) 105-міліметровою гарматою – хоча вона й не проб'є броню російських танків, але БМП, БТР тощо лускатиме наче насіння: при цьому треба зауважити, що Франція знімає їх із озброєння, а снаряди до них може виробляти лише французька сторона, оскільки вони не уніфіковані під НАТОвський стандарт, окрім цього, не приведи, Господи, даному „танку“ потрапити під вогонь протитанкової артилерії чи справжнього танка, бо від нього нічого не залишиться, але для тих цілей, під котрі він створювався, цей виріб чудово підходить та й дарованому коневі в зуби не дивляться (©); подібного типу машини мають США та Італія – виділення і примітка Г. М.). Це те, що дає чіткий сигнал усім іншим нашим партнерам: немає зараз жодної раціональної причини того, що Україні досі не постачалися танки західного зразка (й поки що не постачаються, але я надіюся, що все ж таки будуть постачатися і постачатися будуть сотнями, а не по 10 – 12 – 14 штук, як було до цього із іншими видами озброєння – виділення та примітка Г. М.)

   Треба поставити крапку в російській агресії саме цього року (немає сумніву, що всі українські патріоти підтримують дане Зе-бажання, але дійсність, котру показує моє дослідження „Жахлива окопна правда про реалії загарбницької війни РоССіі проти України – її треба знати всім! І що необхідно робити…“, завдяки Зе-владі, на жаль, дещо інша – Г. М.) й не відкладати жодну з тих оборонних можливостей, які здатні пришвидшити поразку держави-терориста. Сучасна західна бронетехніка, танки західного зразка – це якраз одна з таких ключових можливостей (авжеж, західні танки є однією із цих можливостей, але її, до прикрого, Україні ще не надають – Г. М.)».

   Далі переходимо до оприлюдненої Офіційним інтернет-представництво Президента України 6 січня 2023 року публікації «Нам вдалося вивести силу України й оборонну взаємодію з партнерами на новий рівень – звернення Президента Володимира Зеленського», де викладено наступне: «Нарешті можна сказати, що нам вдалося вивести силу України й оборонну взаємодію з партнерами на новий рівень. Той, який нам зараз справді потрібний (Зе знову фантазує, бо це – передчасна заява і до справді потрібного рівня Україні, на жаль, ще надзвичайно далеко, доказ чому буде далі – виділення та примітка Г. М.). Тепер у наших воїнів буде ще більше зброї, техніки, снарядів, оборонних систем, які зроблять нас значно підготовленішими до будь-яких ескалаційних планів Росії й тих ударів, яких держава-терорист завдає, не розрізняючи, чи свято, чи будні…

   Отже, станом на зараз для України більше ППО, більше бронетехніки, вперше – західні танки (Зе, не фантазуй, не говори маячню та не дури українців: ніяких західних танків нам ще ніхто не поставив – виділення та приміта Г. М.), більше гармат і снарядів…

   Рашизм має програти у цій війні – в усьому й усюди… Щодня ми разом із партнерами наближаємо цей вирок для терористів. Щодня мир стає ближчим (Зе, поки що не обнадіюй безпідставно українців, тобто не дури нас, адже „Зе-влада не повинна брехати Українському народові! Українці мають знати правду!“ згідно даної моєї однойменної роботи – виділення та примітка Г. М.)».

   І от, як на це все Зе-словоблуддя відреагував фронтовик Юрій Касьянов: «Я, конечно, очень рад, что союзники передадут нам „колёсные танки“ и боевые машины пехоты. Однако, давайте не обольщаться: сотня-другая устаревших боевых бронированных машин, снятых с вооружения в стране дающей, – это очень мало для воюющей украинской армии (виділено Г. М.). Такое количество не позволяет даже восполнить потери, понесённые в тяжёлых оборонительных боях. Не говоря уже о создании наступательного потенциала.

   „Мне нужно 300 танков, 600 – 700 БМП, 500 гаубиц“, – заявил недавно Залужный («Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але мені потрібні ресурси. Мені потрібно 300 танків, 600 – 700 БМП, 500 гаубиць. Тоді, я думаю, абсолютно реально вийти на рубежі 23 лютого. Але я не можу це зробити з двома бригадами. Я отримую те, що отримую, але менше, ніж потрібно. Ще не час звертатися до українських солдатів так, як Маннергейм звертався до фінських солдатів (аби дізнатися, що він їм казав, треба прочитати мій аналітично-дослідницький матеріал „Вчімося у маршала Маннергейма перемагати Россію!“ – Г. М.)», – йдеться в повідомленнях «Залужний розповів, що йому треба, щоб вийти на кордони 23 лютого» й «Ресурси та Мелітополь. Залужний розповів, що потрібно для повернення до лінії 23 лютого», опублікованих 15 грудня 2022 року інтернет-виданнями відповідно «УП» й «РБК-Україна»: і ці цифри потрібні лише для визволення ЗСУ тимчасово окупованої РоССієй

                                                          Нікіта Тітов. Facebook, 23.11.2022.

території України, починаючи від 24 лютого 2022 року, а для повного розгрому українським військом роSSійскіх/руССкіх агрєSSоров-окупантов на всіх загарбаних ними із 2014 року землях України потрібно вказані Головнокомадувачем ЗСУ Валерієм Залужним дані помножити на 2, а то – й на 3, як стверджують військові аналітики, тому я і кажу, щоби Зе не фантазував, не говорив маячню та не дурив українців; наголошую: генерал Залужний чітко вказав, що затребувана ним кількість ОВТ  дозволить тільки вийти на українські рубежі 23 лютого 2022 року, тому абсолютно зайвим виглядає «роз'яснення» Міністра оборони України Олексія Резнікова сказаного Валерієм Залужним: «Я б уточнив думку генерала Залужного, бо не всі його правильно дочитали. Він сказав, що може перемогти в цій війні в цілому, а окремо назвав цифру потреб для конкретної операції. Тому це перемога в одній конкретній операції, і так, ці цифри реалістичні разом з нашими партнерами і потужністю нашого ВПК. Але для повної перемоги, повної деокупації українських земель станом на 1991 рік, включаючи і Крим, і Донецьк, і Луганськ, звісно, треба більше техніки і озброєння, про що ми інформуємо наших партнерів» («УП": "Резніков розшифрував слова Залужного про "300 танків", 20 грудня 2022 року о 16:17; "ТСН": "Заява Залужного про "300 танків": Резніков пояснив, що йдеться лише про одну операцію", 20 грудня 2022 року о 17:31) – виділення й примітка Г. М.). А дают ноль танков («колёсный танк" – не танк), чуть больше 100 БМП, полсотни броневиков и десятка два гаубиц... Такая жёсткая диета, вероятно, поможет нам сдержать натиск противника, но не изменит ситуацию на фронте (звісно, що не змінить, виходячи з наведених угорі цифр – виділення та примітка Г. М.).

   А ещё очень нужны пикапы, грузовики, специальная землеройная техника, понтонный парк, и многое другое, без чего не обходится современная война.

   Американцы обещают ещё "Пэтриоты" и снятые с вооружения зенитные ракеты "Хок" для переданных Испанией зенитно-ракетных комплексов, но всё равно говорить, что произошёл некий "перелом" и теперь коллективный Запад уже начал снабжать Украину военной техникой и вооружением в полную силу, не приходится. Вероятно, Запад ещё не до конца верит в нашу победу. Или не хочет поражения России (як би прикро не звучали дані слова, але, окрім цього, треба не забувати і те, про що йдеться у моїй публікації "Західна зброя для України опинилася в РоССіі! СБУ, як вона туди потрапила?", навіть коли це були й поодинокі випадки – виділення та примітка Г. М.).

   Вместо эпилога. А что же мы сами?.. Сколько танков, боевых бронированных машин (ББМ – Г. М.), орудий (новых, а не восстановленных) поставил ВСУ наш славный (концерн – Г. М.) "Укроборонпром"?.. Сколько единиц военной техники закупило военное ведомство у частных производителей?.. Ноль целых, хрен десятых, кроме некоторого количества броневиков. Это – не военная тайна. Это – позор (виділено Г. М.)" (Facebook: Юрий Касьянов, 6 січня 2023 року).

   Тому, Зе, будучи Верховним Головнокомандувачем ЗСУ і несучи згідно статей 102 та 106 Конституції України пряму й повну конституційну відповідальність за стан безпеково-оборонної сфери України, перестань фантазувати, говорити маячню й дурити українців і, крім установлення вкрай потрібних зв'язків та військово-технічного співробітництва із іноземними партнерами для отримання від них неіснуючих в Україні західних видів озброєння і військової техніки (ОВТ), займися й "Укроборонпромом" («УОП") і налагодженням співпраці Міністерства оборони України (МОУ) з українськими приватними виробниками, щоби вони – "УОП" та МОУ на чолі із головним персонажем моєї аналітичної праці "Перебування на посадах у державі "компетентних" кадрів. Їхня "компетентність" вилазить Україні боком!" Зе-Міністром Олексієм Резніковим – повністю забезпечували ЗСУ тими ОВТ, котрі здатні поставляти українські підприємства на даний час, бо Україна, маючи досить розвинутий, ще не доведений до ручки військово-промисловий комплекс (ВПК), не має права випрошувати в Заходу навіть і те, що здатна невідкладно випускати сама, й ганьбитися у його очах, та й узагалі наведи лад в підпорядкованому тобі МОУ, аби ганебна ситуація, показана у моїй статті "Порядку нема і незрозуміло, ким командувачі командують…", ніколи більше не повторювалася!