Назва моєї публікації «Зе, будучи Верховним Головнокомандувачем ЗСУ, не знає, ким він командує!» говорить сама за себе і не потребує ніяких роз'яснень, але я сподівався, що подібне більше не повториться, та, на жаль, воно повторилося й повторилося навіть у більш заплутаній формі і щоб у цьому пересвідчитися, звернемося спочатку до опублікованого Офіційним інтернет-представництвом Президента України 12 січня 2023 року матеріалу «Обов'язково настане день, коли український прапор буде нарівні з усіма прапорами держав – членів Євросоюзу – звернення Президента Володимира Зеленського», котрий містить отакі його слова: «…особливо сьогодні відзначу десантників 77-ї окремої аеромобільної бригади (виділено Г. М.), які разом із бійцями 46-ї окремої аеромобільної бригади (виділено Г. М.) в Соледарі утримують займані позиції та завдають ворогу відчутних втрат. Я дякую вам, хлопці!».

   Тепер заходимо на офіційний вебсайт Міністерства оборони України: у графі «Міністерство» відкриваємо розділ «Склад Збройних Сил України», бачимо параграф «Десантно-штурмові війська» і також відкриваємо його, де наприкінці статті «Десантно-штурмові війська Збройних Сил України» вказана їхня офіційна вебсторінка, зайшовши на котру, знаходимо офіційний вебсайт під назвою «Десантно-штурмові війська Збройних Сил України», де в графі «Про ДШВ» є параграф «Склад», відкривши який, бачимо статтю «Структура ДШВ», котру я подаю нижче у вигляді відповідних скріншотів 1 – 5 (подібний пошук можна зробити й на інтернет-сайті ЗСУ: в графі «Види, роди військ (сил) Збройних Сил України» знаходимо розділ «Десантно-штурмові війська», який при його відкритті одразу відсилає до офіційного вебсайту «Десантно-штурмові війська Збройних Сил України», а що робити далі, уже вказано мною вище, коли користуватися офіційний вебсайтом МОУ):

                                                                                     1

                                                                                      2

                                                                                        3

                                                                                        4

                                                                                      5.

   Після перегляду даних скріншотів є очевидним, що у складі ДШВ ЗСУ немає 46-ї окремої аеромобільної бригади, натомість є 46-а окрема десантно-штурмова бригада, а 77-ї окремої аеромобільної бригади взагалі не існує! То про що говорив Зе?

   Але для повноти картини я вирішив скористатися ще й послугами Вікіпедії і ось, що вона нам продемонструвала (дивимося скріншоти 1а – 4а):

                                                                                      1а

                                                                                      2а

                                                                                      3а

                                                                                      4а.

   Як бачимо на скріншоті 2а, тут ситуація зовсім інша: до складу ДШВ ЗСУ таки входять 46-а окрема аеромобільна бригада  (при відсутності 46-ї окремої десантно-штурмової бригади) та 77-а окрема аеромобільна бригада, про котрі говорив і Зе, тобто дані Вікіпедії не співпадають із даними офіційного вебсайту ДШВ ЗСУ!

   Таким чином, якщо вірити офіційному вебсайту ДШВ ЗСУ (не вірити ж йому не бачу підстав), то Зе – не правий, а якщо вірити Вікіпедії, котра є неофіційним вебджерелом інформації, то Зе – правий. Виходить, що або офіційне джерело інформації – вебсайт ДШВ ЗСУ – надає достовірні дані, а неофіційне вебджерело інформації – Вікіпедія – надає недостовірні дані, або навпаки. Отакий маємо безлад! Чому ж він є можливим? Може це пов«язано з „компетентністю“ тих чи інших відповідальних за цей непорядок людей, про що йдеться в моїй праці „Перебування на посадах у державі «компетентних» кадрів. Їхня «компетентність» вилазить Україні боком!“?!

   Тому я й кажу, що порядку нема і незрозуміло, ким командувачі командують… 

   Читайте P. S.