Про ці славетні війська, в яких мені випала честь теж служити свого часу за власним бажанням, можна дізнатися все з моїх есе «Крилата піхота» forever!", фоторозповіді "Будні "крилатої піхоти" і програмної роботи "Крилатій піхоті" підрізали крила…".

   Але Зе, будучи Верховним Головнокомандувачем ЗСУ, як видно, нічого про дані війська не знає (тут взагалі для кращого розуміння ситуації треба неодмінно звернутися до моїх досліджень "Маразм української влади продовжується, а РоССія на цьому тлі готується до широкомасштабної війни проти України!", "Все для фронту, все для перемоги України над націонал-шовіністичною (нацистською) РоССієй!", "Пояснення без пояснення…" та "ССО ЗСУ – від моєї пропозиції до початку створення пройшло 15 років. Баггі для українського війська – від моєї пропозиції до волонтерської, не промислової, розробки теж пройшло 15 років чи навіть 21 рік. Це показує наскільки неякісною є влада України!"), бо якби знав, то не повторив би ще одну дурницю, котру йому вкотре уже зліпили (деякі попередні випадки висвітлені моїми матеріалами "Які дебіли чи ідіоти написали для Зе цю маячню й чому він її оприлюднив?" і "Дебіли чи ідіоти написали для Зе ще одну маячню, яку він знову чомусь оприлюднив!") у його черговому виступі під назвою "Це звернення хочу присвятити тим, хто мужньо стоїть 200 днів, а тому стоїть Україна – Президент Володимир Зеленський", оприлюдненому Офіційним інтернет-представництвом Президента України 11 вересня 2022 року о 22:10, де сказано наступне: "…окупанти особливо відчувають силу й міць… 25-ї та 80-ї повітряно-десантних бригад (ДШВ ЗСУ – виділення й примітка Г. М.)".

   А тепер заходимо на Офіційний вебсайт Десантно-штурмових військ Збройних Сил України і читаємо розділ "Структура ДШВ", в якому написано отаке: "…25 окрема повітряно-десантна бригада (вона є єдиною у всіх ДШВ, в усьому українському війську – Г. М.)…, 80 окрема десантно-штурмова бригада (виділено Г. М.)…". Й кожна людина, котра хоч трішки обізнана із військовими питаннями, розуміє суттєву різницю між повітряно-десантною та десантно-штурмовою бригадою, розкриту у вже наведеній вище моїй роботі "Крилатій піхоті" підрізали крила…".

   І все це уже вкотре демонструє невігластво Зе, який, будучи Верховним Головнокомандувачем ЗСУ, котрого ще раніше моя публікація "Як Верховний Головнокомандувач ЗСУ зневажає свої ж рідні ЗСУ!" показала в усій "красі", не знає, ким він командує – отакий ідіот очолює українське військо та Воєнну організацію України й що найстрашніше – у той час, коли йде безпідставно розпочата РоССієй повномасштабна антиукраїнська колонізаторська війна, суть котрої розкриває моя аналітична праця "Жахлива окопна правда про реалії загарбницької війни РоССіі проти України – її треба знати всім! І що необхідно робити…", а його та "зеленої" влади сірість підтверджують мої стаття "Чергове невігластво Зе-ко!" та матеріал "Отака антиукраїнська гидота колись народилася на моїй рідній українсько-буковинській землі!"!!!