Цього дня ми з Irina Zharnosek хотіли відкрити збір на четвертий десяток FPV-дронів для Гвардії Наступу, розігравши цікавий військовий артефакт. А ще сьогодні День народження у Victoria Savostianova, з якою ми робили попередні збори. І замість вітання я гірко-іронічно під канонаду вибухів написала «Оце тебе вітають, мала!» 

Все мало бути не так в цей день. І в низку попередніх. Від сьогоднішніх нічних і ранкових сирен не спалося. Чомусь воно вже відчувається неладне перед масштабними обстрілами (підкреслюю — масштабними, бо Україна щодня перебуває під ворожими обстрілами). Тривога зазвичай наростає заздалегідь, ще за декілька днів і шириться, шириться, розтікаючись по всьому тілу, і паралізуючи поступово думки і відчуття. 

Ця війна не закінчиться за місяць чи два. Як вона йде вже декілька століть, так вона і йтиме ще стільки ж доти, доки росія, що несе лише руйнування, біль і страждання, не перестане існувати. Імперія не може жити без нас, імперський міф неможливий без Києва. Це можна лише прийняти, відкинувши марні надії та сподівання на милість ворога. Будь-який час, який вони просять для буцімто перемир'я, буде використаний ними для підготовки до чергової атаки, перегрупування військ, затягування нас у ще більшу прірву. 

Надія — не найкраща розрадниця зараз. Покиньте її та прийміть дійсність. Прийміть боротьбу за свою країну, дітей, за себе самих. З нами сила нашої землі, наші давні роди, наше коріння, наші традиції і боги. У нас немає іншого шляху, ніж переможна боротьба. 

Наразі деякі плани доведеться відкласти. І розіграш, і звіт за попередній десяток, і деякі подробиці щодо того, в яких активностях щодо реабілітації колишніх військовополонених ми з Ірина Абисова брали участь, через що трохи випали з інфопростору. Але я сподіваюся, ви знаєте, що зараз найкраще, що ви можете зробити — це діяти. Не заклякайте. Допомагайте розгрібати завали, розповсюджуйте інформацію, донатьте. Ми маємо зберегти свою святу землю.

Банка: https://send.monobank.ua/jar/TGjen3Dhs
4441111155906575 (Моно)
PayPal: [email protected]
Patreon: https://www.patreon.com/ptbz
 
Реквізити ГО, на які ви можете перерахувати пожертви на купівлю дронів для Сил оборони:
ГО «ВО АЇР»
Код отримувача:
44731491
Рахунок отримувача:
UA393052990000026001006233464
Назва банку:
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога