Український легкоатлет Ігор Цвєтов на 200-метрівці також виборов срібло (перше срібло в нього за 100-метрівку 30 серпня) і знов, вдруге відмовився фотографуватись на п'єдесталі пошани Паралімпіади в Токіо з росіянами.

Спортсмени країни-агресора вже навіть не намагались наблизитись для фото. Тільки гавкнули навздогін в інтерв'ю: «Цвєтов сказав: „Це любов до батьківщини“, у нього вона так обчислюється, а у мене вона обчислюється золотими медалями».

Тобто, це реально для українського спортсмена: бути принципово і послідовно патріотичним, принципово і послідовно шанувати Україну і її загиблих героїв. А не спочатку вчиняти факап, а тоді виправдовуватись «я нічого такого не мав/ мала на увазі, то все від емоцій, я не звернув/ звернула ваги, кого обіймаю!». Ну і, як бачимо, реально видресирувати росіян тримати санітарну дистанцію. ))

==

Знаєте, я би вручив додаткову премію нашому призеру Цвєтову — «Патріотичну», на додачу до звичайних державних виплат за срібні медалі. Це може бути від президента, можуть нардепи скинутись, просто народ швиденько зібрати. Але, як на мене, пан Ігор вартий заохочення за свій принциповий патріотизм на міжнародній арені.

Бо це важливо: знати, що тебе підтримують, що твій вибір помітили і схвалюють. Тим більше в такому оточенні, як більшість (на жаль) наших спортсменів.