«Аля-патріотики»!

А ви НЕ подумали: що РФ навмисно(!) вдарила по порту Одеси через добу після «домовленостей» — тому що РФ хоче(!) викликати Захід — «на ринг»!? РФ хоче(!), щоб Захід дав Україні 300км ракети і літаки (які, тим більше, будучи надані в обмеженій кількості — масштабної «погоди» на фронті НЕ зроблять!)!
Але РФ тоді спокійно вдарить по Польщі, Прибалтиці ... — щоб подивитися, як за них «вступляться» Сильні Союзники, в першу чергу США! (а те, що вони активно-військово НЕ вступляться — левова вирогідність!)

А Україна після отримання 300км ракет і літаків і використання їх по Кримському мосту чи Севбухті — має всі шанси отримати від Оркостану гостинця у вигляді «точкового ядерного вибуху» (і цей вибух буде з левовою вирогідністю на «глибокому» Правобережжі).

«Аля-патріотики», які до того ж левовою часткою тявкають з «тихого» Правобережжя! Ви цього бажаєте?

Тому, «аля-бойові» «аля-патріотичні» недоумки!
Волаємо до Союзників НЕ (с)тільки про «зброю, літаки і ракети 300км» — скільки, перш за все — про найшвидший Протекторат Союзників, в ідеалі США — над усією неокупованою РФ Україною! Якомога швидший Протекторат! Фактично, Протекторат — єдиний, якщо і є способи, спосіб — захистити Україну від бомбових ударів РФ!

Повністю «ЩО РОБИТИ» — див. за посиланням:
https://site.ua/aleksandr.chernov/nenka-volaje-a-narod-i-vlada-splyat-vidkritim-tekstom-pro-situaciyu-iy2er1x
Допомагайте!

І да: приВладне'аляпатріотичне" бидло або лайно, що так піариться на війні,- яке досі волає до Союзників про "зброю-зброю-зброю", а НЕ "Бази-Гаранти-зброю" — вже пора починати утилізувати: публічно і з конфіскацією! На жаль, ми — народ України — досі тупо хаваємо лайно від лайна!
#менісоромнозамійнарод