ВАЖЛИВЕ ОНОВЛЕННЯ!
На сайті КМДА, Київської міської ради та навіть КП «Київський метрополітен» немає жодної згадки про це опитування. Воно згадується лише на особистій сторінці начальника КП «Київський метрополітен» Віктора Брагінського з репостом на фейсбук-сторінку метрополітену! Тобто, це — особисте опитування людини, яка в минулому працювала в команді Януковича, має купу корупційних скандалів та зв'язок з ще одним сумнівним персонажем — Василем Хмельницьким.
 

Далі — оригінальний блог:

Оскільки цю тему з перейменуванням станцій метро далі активно ширять і довели до стадії обговорення, при цьому це роблять і розумні люди, для яких не є проблемою дослідити тему та скласти 2+2, мушу наголосити, що:
  1. Першим цю тему вкинув Віктор Брагінський, керівник київського метрополітену, який першу частину свого життя був пов'язаний з Януковичем, другу — з корупцією в київському метро. А ще з Василем Хмельницьким. Це якщо дуже спрощувати (сподіваюся, тема все ж таки заглохне і не доведеться робити додаткові розслідування).
  2. Навіть щодо назв станцій, які дійсно варто перейменувати, типу Льва Толстого чи Героїв Дніпра, виникне купа ср@чу. Оскільки немає чіткого топоніма, до якого прив'язати. Бо хтось хотітиме Коновальця, хтось Бандери, хтось Малевича.
     
  3. Інша історія буде з Дружби Народів. Там є два топоніми — Звіринецька та Ботанічний сад, які однаково нормальні. Але багато хто, з патріотичних міркувань, буде пропонувати українських друзів. Польщу, Британію і т.д.
  4. Мінська. І особливо Берестейська. Прив'язані до географії, не політики. Я ж сподіваюся, кінцева мета у нас спільна, перемогти ворога і знищити росію як державу, а братньому білоруському народу допомогти скинути Лукашенка? Для чого тоді ЦІ зміни?
    Тим більше що Берестейська, якщо хтось полінувався дослідити питання — це перейменована в 90-х Жовтнева. І далі мало бути перейменування проспекту Перемоги на Брест-Литовський. Наголошую — ЛИТОВСЬКИЙ. Що відсилає нас до Великого князівства литовського. І до інших славних часів. І до союзу, який треба відроджувати.
  5. Не менш важливий аргумент — неофіти українського патріотизму та ненависті до путіна. Які з'явилися після варварських бомбардувань переважно на сході України. В них розпочався складний, важкий, але потрібний процес еволюції з малороса в українця. Після завершення якого можна буде остаточно закрити питання з московією і її впливом в Україні. Для чого зараз цьому процесу заважати?
Тому, ще раз, — тему в суспільство вкинув криптоватнік і корупціонер. Зараз її розкручують. Частково навіть штучно, залучаючи лідерів думок, коли увага до питання згасає. Ні в кого не виникає бажання подумати, для чого це робиться?
 
Ми вже всіх перемогли, що можемо собі дозволити внутрішні ср@чі та конфлікти? Немає чим більше зайнятися?
 
П.С. Форма «обговорення» у вигляді гугл-форми з особистою поштою і телефоном — люди, ви дійсно невідомо кому надаватимете під час війни особисті дані? Питання до всіх, хто зараз цю форму поширює — ви хоча б базові речі про інформаційну безпеку знаєте? Ви впевнені, що це не фсб збирає особисті дані українців-патріотів?
Зараз на фото поруч дві форми, одна — та, що поширюється, інша — створена мною. Я свідомо зробив колір тла трохи різним, щоб можна було побачити що це різні форми. Але у всьому іншому? Як багато людей їх здатні розрізнити? Яка ймовірність того, що зараз в фейсбук не гуляє кілька різних форм, дані з яких збирає невідомо хто.
 
Підтримати діяльність з опору російським окупантам:
- з України: https://bit.ly/force_defense