Ми всі бачимо на наших кордонах війська, які збирає Росія. На додаток Путін з Лукашенком оголосили про неочікувані спільні військові навчання. Кремль висунув ультиматум Заходу, прагнучи встановити свої умови світового порядку та нав'язати Україні капітуляцію. 10 і 12 січня відбудуться важливі міжнародні переговори. Українці повинні донести до світових лідерів, що поступки Путіну, особливо – за рахунок України, неприпустимі. Те саме адресовано й українській владі.

Ми починаємо інформаційну кампанію #SayNOtoPutin

В рамках кампанії #SayNOtoPutin ми звертаємось до західних лідерів та закликаємо їх сказати «ні» Путіну та його ультиматуму. Ми  також вимагаємо від української влади відмовитися від будь-яких російських сценаріїв з «врегулювання ситуації на Донбасі». Якими б не були світові домовленості, українці не приймуть капітуляцію та не змінять свій євроатлантичний курс. Українці чинитимуть опір.

Як долучитися до кампанії?

Перший етап: кампанія в соцмережах.

Починаючи від сьогодні ми розміщуємо пост з наступним текстом:

Закликаємо Захід #СкажиПутіну_НІ на його ультиматум.

Диктатор хоче силою відновити СРСР. Це треба зупинити. #УкраїнціЧинитимутьОпір окупантам. Нічого про нас без нас. 🇺🇦 не прийме ультиматумів проти нашої свободи та спільних інтересів союзників 🇪🇺🇺🇸🇬🇧🇨🇦

Україна і Захід #СильнішіРазом

We call on the West #SayNOtoPutin ultimatum. Dictator wants to rebuild USSR by force.  He must be stopped. #Ukrainianswillresist occupiers. Nothing about us without us. We will not accept ultimatums against UA freedom/common interests of our Allies 🇪🇺🇺🇸🇬🇧🇨🇦We are #StrongerTogether

Додаємо до нього зображення – або картинку з цього допису, або – власне фото з наступними гаслами, які можна написати або видрукувати: #SayNOtoPutin #UkrainiansWillResist або (і) українські варіанти #СкажиПутіну_НІ #УкраїнціЧинитимутьОпір. Можна також видрукувати зображення, яке додається до цього допису і сфотографуватися з ним.

Якщо є можливість — домовтеся з друзями та зробіть спільне фото з вашим плакатом. Ще один потужний варіант – сфотографуватися з плакатом всією родиною на Святвечір.

Фото бажано зробити так, щоб було видно, в якому населеному пункті ви знаходитеся. Це може бути пам'ятна будівля, міська або сільська рада, табличка з назвою міста/села. Однак можете фотографуватися і там, де зручно – наприклад, вдома.

Викладіть ваше фото у соцмережах – Фейсбук, Інстаграм,  Twitter тощо. В дописах використовуйте хештеги #SayNOtoPutin #СкажиПутіну_Ні #UkrainiansWillResist #УкраїнціЧинитимутьОпір. Також пишіть, в якому місті чи селі зроблене фото.

Ваші фото надсилайте на електронну скриньку [email protected], або на сторінку Руху Опору Капітуляції. Обов'язково вкажіть, де саме зроблено фото.

Наступний етап — масові заходи 9 січня

9 січня в Києві, Чикаго та інших містах плануються вуличні заходи в рамках цієї кампанії. Детальніші повідомлення щодо часу та місця акції в столиці будуть трохи згодом. Рух опору капітуляції закликає українські організації та партії в цей день проявити справжню єдність та на місцях організувати такі ж події. Оберіть самі зручний для вас формат та використайте гасла, вказані вище та варіанти локацій на ваш вибір  — це може бути центральна ялинка міста, площа біля міської або селищної ради або що. Найкраще, якщо ви зможете заздалегідь скоординуватися з однодумцями та вас буде багато. Використовуйте для анонсування заходу ваші регіональні групи/сторінки/пабліки та чати, запрошуйте людей особисто. Під час заходів в неділю також слід використовувати тільки державні прапори та іншу національну символіку.

Кампанія    #SayNOtoPutin / #UkrainiansWillResist має продемонструвати світові готовність українців чинити пір Кремлю та капітуляції. Важливо показати, що вся Україна та українці по всьому світі єдині в несприйнятті будь-яких ультиматумів Путіна.

 

Слава Україні!