Новина дня в російських пабліках зараз, безумовно, колона техніки під українськими прапорами в Твері. Це таке місто на північний захід від москви. Відео цієї техніки з різних ракурсів можна знайти в ТГ. І супроводжується це все одним і тим самим питанням: «Що відбувається?»

Основна версія, якою пояснюються російські пропагандисти цю подію — зйомки фільму «музикант». Непогана, в принципі, легенда. Але.

Чому ніхто не попередив містян про ці зйомки? Чи з'явилися б масово відео з характерним московським акцентом з питанням «чьо праісходіт», якби ці попередження були?

Чи можна припустити, що після Твері ця техніка не опиниться десь, наприклад, в Білорусі, і за її участі не буде знято вже абсолютно інше кіно — провокацію про нібито вторгнення українців в РБ. Таке бажане для путіна, щоб не лишити лукашенку вибору в його діях. Тим більше що фсбшні пабліки публікують трохи іншу від офіційної версію по подіях у Твері.

Уважно слідкуємо за подіями.

П.С. Додам. Якби мова йшла про фільм, то швидше за все про події на території України. Тоді яким чином не було перекрито рух приватних автівок і в кадр, навіть випадково, можуть потрапляти машини з російськими номерами?