Отже поліцейські: 1) вимагали документи, 2) при спробі поїхати з місця застосували фізичний примус до порушниці, 3) газовий балон, 4) зброю на ураження коли їх почали калічити.
В цілому усі дії повністю і абсолютно відповідають вимогам закону «Про Національну поліцію». Єдине, що можна було поліціянтці зробити краще — зброю можна було діставати в момент коли вона попросила порушника відійти на 20 метрів і він це не виконав. У цей момент треба було швидко дістати пістолет, навести на порушника та попередити, що якщо він не відійде, то буде постріл на ураження. І якщо б він не відійшов — стріляти. Результат був би той самий. Але без зламаного носа і зайвих нервів. Але, у цьому випадку, ймовірно, суспільство не побачило б «героя» в усій красі і, можливо, не було б цієї дуже потрібної суспільної дискусії. Тому, усе зробили правильно. Читаємо Закон «Про Національну поліцію»:

Стаття 32. Перевірка документів особи: 1. Поліцейський має право вимагати в особи пред'явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи...: 2) якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення; *Звідки хтось взяв, що поліцейські мали порушникам надавати якісь докази навіть перед тим як порушники пред'являть свої документи — невідомо.

Стаття 44. Застосування фізичної сили: 1. Поліцейський може застосовувати фізичну силу ... для .... припинення правопорушення, затримання особи, яка вчинила правопорушення, якщо застосування інших поліцейських заходів не забезпечує виконання поліцейським повноважень, покладених на нього законом.

Стаття 46. Застосування вогнепальної зброї: 4. Поліцейський уповноважений у виняткових випадках застосовувати вогнепальну зброю: 1) для відбиття нападу на поліцейського або членів його сім'ї, у випадку загрози їхньому життю чи здоров'ю;

Ну і далі там почитайте цей розділ. Поліцейський має право позбавити права користування (забрати) транспортний засіб. Тобто, поліцейський у даній ситуації мав право вимагати документи, при спробі залишити місце події — конфіскувати транспортний засіб, а при відмові залишити автомобіль — застосувати фізичний примус, якщо порушник чинить спротив — застосувати спеціальні засоби (газовий балон), а при нападі на напарницю у якої була зброя — застосувати зброю на ураження без попередження.
Усе чітко згідно з законом, ось будь ласка на сайті Верховної Ради, кожен може перевірити: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/580-19#Text
P.S. Не порушуйте ПДР. А якщо порушили отримайте протокол і сплатіть штраф, або оскаржіть його у суді. Дотримуйтесь норм суспільної моралі. Ну і мова йде про цей конкретний випадок. Якщо б норми суспільної моралі порушив поліцейський — мав би відповідати він.