В інтерв'ю Володимира Зеленського, яке багато обговорювали, яке викликало багато негативних емоцій, найбільше зачепили його слова, адресовані президенту США Джозефу Байдену. «Пане президенте, чому ми до сих пір не в НАТО?» — звучало питання.

Оскільки нормальні люди, як і належить, сприйняли ці слова прямо, вони викликали обурення. Через яке новоявлений адвокат Зеленського Арестович обізвав коментаторів «помойными крысами», які ще вчора кричали, що Зеленський ватник і хоче в РФ, а тепер лають того за «неправильне» бажання вступу у НАТО.

Та справа в тому, що слова Зеленського до НАТО не мають жодного відношення.

Їх не варто розуміти буквально. Очевидно, що це — банальна спроба маніпуляції.

Перекладаючи людською мовою, це як хтось, спійманий на подружній зраді у відповідь скаже — а давай народимо дитину!

Уявіть діалог:"У тебе тут російською агентурою кишить, втручання у вибори... — А чому ми ще не в НАТО?"

Тобто, Зеленський навмисно піднімає планку, і ніби змінює порядок денний. Проте з явно слабкої позиції, бо його панібратський, навіть дещо зверхній тон — це тон шпани, яка намагається звернути на себе увагу дорослих. Яка хоче, щоб її побачили, пробачили і не били.

В реальності, Зеленський цими словами посилає сигнал, що готовий принизитися, що вже впав на спинку, і поводить себе запопадливо перед США.

Думаю, що всі так чи інакше бачили подібні ситуації і таких людей, тож кожен може провести свої паралелі. Це зразкова реакція боягуза і маніпулятора.

І це ще одне нагадування, що завжди треба мати на увазі психологію "президента", щоб не потрапляти в емоційні пастки.

Разом з цим Зеленський "відповзає" від розслідування плівок Деркача. З його інтерв'ю випливає, що воно ведеться ніби по факту витоку записів, а не їхнього змісту. Але ще влітку сам Зеленський на прес-конференції заявляв про можливу "державну зраду" в розмові Байдена-Порошенка. А інтернет-архіви не горять.

Питання лише в тому, яку ціну готовий заплатити Зе, щоб американці закрили на це очі.

https://t.me/bulavkay