Проста задачка.

Дано: Путін не вважає українців окремим народом, і хоче знищення України. Змінюються лише інструменти, мета залишається тією ж.

Завдання: Знайти в Україні політика, публічну особу, політичну силу, який/яка забезпечує її найбільш ефективний захист.

Російську загрозу, звичайно не треба перебільшувати, нею не треба нічого виправдовувати, але вона є, і на даний момент — це найбільший виклик для нас. І найбільш актуальний. Бо судячи з переговорів в Берліні, які провів російський Козак, за Україну вирішують без самої України. І нас хочуть інтегрувати в Донбас, а від проросійського шабашу вже волосся дибки стає.

Тому з рішення цієї задачки ми одразу прибираємо чинну владу, яка свідомо все це допустила, і реалізує путінський сценарій. Попри окремих її представників, які висловлюють незгоду.

З відповіді також варто прибрати поважні рухи та організації, які виступили проти реваншу і переходу «червоних ліній». Бо багато хто опонує Зеленському і Єрмаку. Але нас цікавить — хто опонує Путіну? Не на окремій ділянці — на фронті, чи сперечаючись з п'ятою колоною, а тотально.

Починаю загинати пальці...один...

Можливо, ще колишній прем'єр, той що в Росії в розшуку? Втім, амбіції є, відомість теж, а підтримки ніт. Вічно не перший і не другий, як і його партнер по партії-міністр. І питання навіть не в цьому — просто не виконує він цієї ролі зараз.

Добре, хтось ще може «Голос» подати? Теж ніт.

Ніхто не збирається бути чиїмось персональним фанатом, навпаки — хочеться розібратись, чому відомий плакат часів президентських виборів не втратив своєї актуальності? Чому на ньому не вимальовується якесь нове обличчя зліва, і все так же сильно хочеться закреслити те, що праворуч?

Максимальний прагматизм, жодного псевдопатріотичного пафосу — йдеться про безпеку, як і рік тому.

Хто в Україні крім Порошенка протистоїть Путіну системно, є його особистим ворогом, робив і робить те, що змушує Кремль битись в імперських корчах, зокрема відстоюючи євроатлантичний напрямок розвитку, називає речі своїми іменами?

Хто, з рештою, в цій країні з яйцями?

Я хочу побачити цих політиків, їхній масштаб і можливості. Від цього виграли б всі.

Та поки що — один.

https://t.me/bulavkay