Рейтинг Зеленського не знижується до критичних для нього позначок, що вводить у розпач тих, хто з трудом спостерігає за руйнівними наслідками його перебування на посаді президента України.

Коли люди нарешті «прозріють»? Коли для ляльководів Зеленського може настати час Х, і вони зіллють свою іграшку? В чому він сам може відчути загрозу, щоб піти?

Щодо наших громадян, то вони керуються емоціями, і поки цей емоційний фон, який вони відчувають, зберігатиметься, нічого не мінятиметься, попри раціональні аргументи. Та у самого Зеленського є очевидне слабке місце, та сама кощієва голка в яйці, про яку він ретельно піклується. Це — його капіталізація як актора. В цьому — його майбутнє, і це той актив, найдорожчий, завдяки якому він є цікавим для Коломойського, Ахметова чи будь-кого подібного.

Питання не в тому, що він не є а ні порядним, а ні людяним, а ні молодим тощо, тобто зовсім не відповідає образу, який продається. Питання в тому, що він міг це зіграти, а закулісні гравці вірять, що у нього є така можливість і дар.

Період Голобородька закінчився, триває період самого Зеленського, який і крутить, і знімає своє кіно одночасно (в прямому сенсі готуючи фільм про своє президентство), вводячі в нього нових «цікавих» персонажів, на кшталт Саакашвілі.

Що потрібно, щоб воно провалилося в прокаті, до виконавця головної ролі втратили б інтерес, а можливо б саму стрічку «заморозили» ще на етапі монтажу?

На це питання немає готової відповіді, але єдине, за що Зеленський зараз може хвилюватись, це те, що про нього скажуть, що він — поганий актор.

Втім, не виключена поява на політичній та інформаційній сцені нового героя, поруч з яким Зеленський виглядатиме тим самим чахликом невмирущим. Умовно кажучи, ситуацію змінить справжній Голівуд поруч з цим сучукрфільмом.

Принаймні, обставини для цього дозріли, і вихід на подіум такого героя був би закономірним та очікуваним.

https://t.me/bulavkay