site.ua
топ-автор

Навіть сам факт розмов про можливе призначення Саакашвілі в уряд слід розглядати з режисерської точки зору.

Коли обіцяти і нічого не робити далі вже просто непристойно, коли рейтинг демонструє негативну динаміку, а звітувати за рік роботи виявилося банально нічим, що яскраво продемонстрували пости в соцмережах прихильників Зеленського, які в якості "досягнення" навели навіть його багатогодинну прес-конференцію, то слід випускати на сцену нового яскравого, чудернацького персонажа. Який поверне увагу публіки.

Думаю, подібний прийом застосовують у багатьох кінороботах або виставах, чи телепрограмах, але за прикладом і ходити далеко не треба, бо є 95 квартал.

Що робив на сцені всім відомий Юзік? Не будучи глядачем цього шоу, по тим уривках, які доводилося бачити, припускаю, - нічого. Він просто не такий, як більшість, не такий, як інші на сцені.

Політичні габарити Саакашвілі схожі. Епатажність - краща. Ефективність теж приблизно така ж, як у Юзіка на сцені. І він очевидно давно "свій в доску" для Зе і для його оточення.

Він просто привертатиме до себе увагу, створюватиме галас, що вправно робив і раніше, перекриваючи наметами Грушевського. І тим самим дасть Зеленському відпочити від ролі, трохи відійти в тінь.

Навіть якщо, повторюся, призначення не відбудеться, а я думаю що саме так і станеться, розмов вистачить на пару тижнів, а можливо й більше.

Ці сценаристи придумали "хід конем", як інформаційно перекрити річницю приходу до влади, коли результатів немає. Витягли інтернет-спільноту на емоцію. Нумо, поговоріть про людину-міф, людину-скандал.

Хвіст виляє собакою, чи як там.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації