Регент — це особа, яка тимчасово керувала державами в періоди хвороби або іншої недієздатності монархів, але найчастіше — коли спадкоємець престолу ще не досяг повноліття.

Все більше ознак того, що в Україні має місце нова політична реальність, і що справжнє управління ключовими напрямками її розвитку здійснює не обраний на посаду президента Зеленський, а інша людина.

Єрмак коментує зустріч по Донбасу у Берліні, Єрмак, який є лише керівником офісу глави держави, проводить зустріч з послами країн «великої сімки» . Єрмак — друг Маші Фокіної, але результат цієї дружби — величезний скандал, який потряс Україну після заяв її дідуся. Менш іронічно про роль Єрмака ми знаємо з плівок, на яких його брат торгує посадами.

На Єрмака вказують як на ключову фігуру, чиї дії призвели до зриву операції з затримання «вагнерівців».

Словом, останнім часом надто багато Єрмака, і це особливо показово на тлі того, що сам Зеленський перетворився просто на віп-агітатора партії «Слуга народу» перед місцевими виборами. А його виступи все більше вражають невмінням зв'язати бодай кілька слів.

Останнє — лише одна з багатьох прикмет того, що саме президетство є для Зеленського тягарем, непосильною ношею. Що а ні психологічно, а ні ментально, а ні розумово він не здатний охопити весь спектр проблем, які стоять перед країною. І природно, що в його оточенні з'являється людина, яка замикає всі процеси на собі, остаточно перетворюючи інфантильного главу держави на «весільного генерала».

Де факто недієздатний президент — це катастрофа для країни.

Ще більша трагічність в тому, що його регента відкрито називають агентом російських спецслужб, і можна тільки уявляти, які наслідки це для нас матиме.

https://t.me/bulavkay