Максим Степанов, третій, і очевидно не останній керівник МОЗ під час пандемії, призначений Зеленським, у п'ятничному ефірі Шустера намагався зіграти роль державного мужа. Зокрема, кидаючись на адресу опозиції і бунтівних мерів звинуваченнями у тому, що вони мовляв думають про вибори, а не про людей.

В принципі, інформаційно ідею запровадження локдауну по вихідних влада програла вщент. Опускаючи усі елементи дискусії — вона поводить себе вкрай невпевнено, рішення є половинчастим і таким, що і пандемією не зупинить, і шкоду бізнесу нанесе.

І саме тому напевно Степанов переходить на крик і майже до істерики. Потрапляючи при цьому у пастки, які хотів розставити іншим.

Бо саме діючий міністр охорони здоров'я під час найбільшої за сторіччя пандемії примудрився…брати участь у виборах і стати депутатом Одеської обласної ради.

Ще раз — у тебе тут розгортається друга хвиля, а ти, маючи відповідальність за мільйони життів, йдеш на вибори від провладної партії, щоб вже за пару місяців заявити про колапс в медицині, який вже ось-ось.

І при цьому говорити про критиків недолугої, злочинної діяльності Зеленського і призначених ним «фахівців» що це вони мовляв думають про вибори.

Насправді, про як найскоріші перевибори в Україні думає багато людей. Бо без подолання Зе-вірусу, коронавірус перемогти обійдеться у рази дорожче.

І зрозуміло, що у нинішньої владної команди немає дна, але будучи першим номером партійного списку до облради і профільним міністром водночас, звинувачувати опонентів у тому, що це вони примішують політику в процес протидії глобальному виклику — це перехід до відвертої кисельовщини. Це граничний цинізм.

Степанов також кілька разів повторив, що у нас «війна» з пандемією. Схоже, він зробив для себе відкриття. Бо ще навесні опозиція, ЄС зокрема, пропонувала застрахувати лікарів за тим же принципом, що й військових. Але слуги зробили по своєму, і тепер компенсацію за інфікування медик отримає лише якщо доведе інвалідність внаслідок коронавірусу.

І саме під час війни з пандемією напевно новий асфальт під вибори в рамках «великого будівництва», а не кисень, не тестування, не захисні костюми — перша необхідність.

https://t.me/bulavkay